Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

PrestaShop

Strom pro rodinu

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (59)
Rustikální police strom je velmi originální dopněk do vašich interiérů, vyrobený výhradně z masivního dřeva, které sebou přináší teplé tóny a nádhernou přírodní vůni.
Také se každý týden už nemůžete dočkat pátečního dne a netrpělivě očekáváte konec směny v práci? Krásný slunný den a člověk má tak nějak chuť sbalit si pár potřebných…… no, možná někdy i nepotřebných věcí, a strávit svůj volný víkend na chatě či chalupě, kde na nás čeká pouze pohoda a klid, který sem tam přeruší zpěv ptáků či občané šplouchnutí kaprů v nedalekém rybníku.

„May the Force be with You!”

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (58)
4. května je STAR WARD DEN, neoficiální svátek fanoušků tohoto filmu po celém světě. Tento den byl pro den hvězdných válek vybrán z jednoduchého důvodu, slavná věta „May the Force be with You!” se vyslovuje podobně jako „May the 4th be with You!”. Jakmile se mohli fanoušci Star Wars z celého světa spojit díky internetu, tradice 4. května se rychle rozšířila. Květen je také úzce spojený s hvězdnými válkami, protože v květnu se uskutečnily premiéry

Dovolená v Chorvatsku – ostrov Pašman.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      1 Komentářů  Zobrazení (121)
Dovolená v téměř neposkvrněné přírodě na ostrově Pašman, láká především ty cestovatele, kteří jsou už přesyceni rušnými velkoměsty a touží spíše po pokojnější dovolené, kde by jim společnost dělaly jenom jejich plážová lehátka, osušky či slunečníky nebo křesla. Zde naleznete soukromí, kde budete moci věnovat svému tělu i mysli naprostou relaxaci.
Tušili jste, že i na našem území jsou zaniklá města, obce či místa, o jejichž existenci vědí už pouze pamětníci? Místa, která se ztrácejí v proudění času a jen málo kdo by si dokázal představit, že právě zde se žil život jako každý jiný. Ulicemi se procházeli místní obyvatelé, z honosných zámků se rozléhala hudba, z luk a polí byl slyšet dětský smích.....

Hard Rock Café

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (136)
Světoznámá restaurace Hard Rock Café určená všem, kterým bije srdce v rytmu rokové hudby, byla založena v roce 1971. Zakladatelé byli Isaac Tigrett a Peter Morton, kteří první restauraci založili v londýnském Hyde Parku Corner, kde se předtím nacházela automobilová prodejna Rolls-Royce.
Umíte si představit svoje každodenní bytí bez mobilu telefonu? Že ne? Pokud patříte mezi ty, kteří snad i s mobilem u ucha usínají, máme pro Vás otázku. Víte vůbec, komu za tento vynález můžeme poděkovat?

Mezinárodní den žen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (161)
Tento svátek se slaví od nepaměti. Jistě si i vy všichni pamatujete atmosféru, která každoročně tento svátek obklopovala. Já si ho pamatuji snad už od mateřské školky. Paní učitelky se hezky upravily, celý den byly milé a děti jim nosily povětšinou karafiát. Na základní a střední škole se tento den trochu šidila výuka, což ocenili jistě všichni studenti.

Mrazivý březen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (211)
Umlsaný kreativní zimní večer:)

Kam se poděly naše touhy?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (235)
Přemýšleli jste někdy nad tím, kam zmizely naše dávné touhy? Kam se poděly naše tajná přání, psaná kdysi na linkovaný papír našeho školního sešitu z českého jazyka? Kde se vytratily naše školní lásky a jejich jména, která bývala kdysi vyrytá kružítkem do dřevěných lavic s nápisem "navždy"?

Moli a jak na ně

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (205)
Tento hmyz nemá rád příliš velké chladno, ani příliš velké teplo. Vyhovuje mu tedy nejvíce pokojová teplota, a proto se mu v domácnostech tak líbí. Tedy pokud mu ovšem nepřipravíme nevyhovující podmínky. Dále nemají rádi světlo, a proto jim vyhovují skříně či skříňky, kam světlo moc nedopadá. Zbavit se jich můžeme dvojím způsobem a to buď chemicky, nebo přírodně. A jelikož my preferujeme zdravý životní styl a snažíme se žít v souladu s přírodou,

Dubový nábytek ATLANTA v interiérech našich klientů.

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (254)
ATLANTA je nábytek, který svým honosným vzhledem zaujme bezpochyby už na první pohled.

Židle a historie sedacího nábytku.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (188)
Židle je možná pro mnohé z nás nábytek, který je tak běžný, že si ho sotva všimneme. Přesto však si bez ní neumíme představit svoje každodenní bytí. Ať už právě spočíváte v pracovně na kancelářské židli či u svého jídelního stolu na své oblíbené jídelní židli, pojďte s námi nakouknout do její historie

Sváteční atmosféra každý den

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (188)
Tentokrát vám chceme ukázat, jak skvěle vypadá kolekce SWEET HOME. Tato kolekce je totiž jedinečná a vyniká v každém interiéru. Ale nejen to, kolekce SWEET HOME je pokaždé originálem. Dnes se zaměříme na jídelní sety, které jsou „stejné“ a přesto pokaždé jiné.

Dálky s rustikální vůní

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (178)
Dálky nemusí být jen abstraktním pojmem. Jsou totiž možná blíž, než si můžete představit. Nevěříte? S naším nábytkem je to to tiž možné. Stačí se inspirovat našimi klienty z Turska, kteří se nechali unést na vlnách dalekých moří. Stejně tak jako naši sympatičtí klienti, kterým, jak jsme se přesvědčili, nápady rozhodně nechybí. Podařilo se jim totiž skombinovat náš nábytek oblíbené řady SWEET HOME s řadou WHITE HOME s dekoracemi takovým způsobem,
Showing 1 to 15 of 166 (1 Pages)