Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

PrestaShop

Dubový nábytek REGATA - protože na detailu záleží.

Přidal     Novinky      0 Komentářů  Zobrazení (17)
Vždyť místa našich setkávání, práce i odpočinku mohou nyní získat úplně novou hodnotu.
Pokud si myslíte, že Vám Chorvatské ostrovy nemohou již nic vice nabídnout, zkuste navštívit ostrov, kde slunce svými teplými paprsky rozhodně nešetří a kde Vám voňavé borovicové háje a takřka panenská příroda rozhodně tak rychle z mysli nevymizí. A nejen zdejší bohatá flora a fauna, ale i na místní pohostinné a velmi vstřícné obyvatelé a jejich usměvavé tváře budete ještě dlouho vzpomínat. Šestý největší Jadranský ostrov Korcula čeká na Vaši náv

Dědičnost – genetika

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (44)
Jsou věci, které nemůžeme změnit, a jsou geneticky dané. Zdědili jsme je po prapředcích a svých rodičích a to od každého rodiče 50%. Je tedy zbytečné o to usilovat. Zaměřme se tedy a soustřeďme své úsilí na to, co můžeme ovlivnit, změnit a rozvíjet. Například temperament je zděděný a neměnný. Tedy v nepatrné míře ho můžeme záměrně ovlivnit, ale hlavně se s ním můžeme naučit účelně pracovat.

Strom pro rodinu

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (144)
Rustikální police strom je velmi originální dopněk do vašich interiérů, vyrobený výhradně z masivního dřeva, které sebou přináší teplé tóny a nádhernou přírodní vůni.
Také se každý týden už nemůžete dočkat pátečního dne a netrpělivě očekáváte konec směny v práci? Krásný slunný den a člověk má tak nějak chuť sbalit si pár potřebných…… no, možná někdy i nepotřebných věcí, a strávit svůj volný víkend na chatě či chalupě, kde na nás čeká pouze pohoda a klid, který sem tam přeruší zpěv ptáků či občané šplouchnutí kaprů v nedalekém rybníku.

„May the Force be with You!”

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (109)
4. května je STAR WARD DEN, neoficiální svátek fanoušků tohoto filmu po celém světě. Tento den byl pro den hvězdných válek vybrán z jednoduchého důvodu, slavná věta „May the Force be with You!” se vyslovuje podobně jako „May the 4th be with You!”. Jakmile se mohli fanoušci Star Wars z celého světa spojit díky internetu, tradice 4. května se rychle rozšířila. Květen je také úzce spojený s hvězdnými válkami, protože v květnu se uskutečnily premiéry

Dovolená v Chorvatsku – ostrov Pašman.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      1 Komentářů  Zobrazení (170)
Dovolená v téměř neposkvrněné přírodě na ostrově Pašman, láká především ty cestovatele, kteří jsou už přesyceni rušnými velkoměsty a touží spíše po pokojnější dovolené, kde by jim společnost dělaly jenom jejich plážová lehátka, osušky či slunečníky nebo křesla. Zde naleznete soukromí, kde budete moci věnovat svému tělu i mysli naprostou relaxaci.
Tušili jste, že i na našem území jsou zaniklá města, obce či místa, o jejichž existenci vědí už pouze pamětníci? Místa, která se ztrácejí v proudění času a jen málo kdo by si dokázal představit, že právě zde se žil život jako každý jiný. Ulicemi se procházeli místní obyvatelé, z honosných zámků se rozléhala hudba, z luk a polí byl slyšet dětský smích.....

Hard Rock Café

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (189)
Světoznámá restaurace Hard Rock Café určená všem, kterým bije srdce v rytmu rokové hudby, byla založena v roce 1971. Zakladatelé byli Isaac Tigrett a Peter Morton, kteří první restauraci založili v londýnském Hyde Parku Corner, kde se předtím nacházela automobilová prodejna Rolls-Royce.
Umíte si představit svoje každodenní bytí bez mobilu telefonu? Že ne? Pokud patříte mezi ty, kteří snad i s mobilem u ucha usínají, máme pro Vás otázku. Víte vůbec, komu za tento vynález můžeme poděkovat?

Mezinárodní den žen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (211)
Tento svátek se slaví od nepaměti. Jistě si i vy všichni pamatujete atmosféru, která každoročně tento svátek obklopovala. Já si ho pamatuji snad už od mateřské školky. Paní učitelky se hezky upravily, celý den byly milé a děti jim nosily povětšinou karafiát. Na základní a střední škole se tento den trochu šidila výuka, což ocenili jistě všichni studenti.

Mrazivý březen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (270)
Umlsaný kreativní zimní večer:)

Kam se poděly naše touhy?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (278)
Přemýšleli jste někdy nad tím, kam zmizely naše dávné touhy? Kam se poděly naše tajná přání, psaná kdysi na linkovaný papír našeho školního sešitu z českého jazyka? Kde se vytratily naše školní lásky a jejich jména, která bývala kdysi vyrytá kružítkem do dřevěných lavic s nápisem "navždy"?

Moli a jak na ně

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (257)
Tento hmyz nemá rád příliš velké chladno, ani příliš velké teplo. Vyhovuje mu tedy nejvíce pokojová teplota, a proto se mu v domácnostech tak líbí. Tedy pokud mu ovšem nepřipravíme nevyhovující podmínky. Dále nemají rádi světlo, a proto jim vyhovují skříně či skříňky, kam světlo moc nedopadá. Zbavit se jich můžeme dvojím způsobem a to buď chemicky, nebo přírodně. A jelikož my preferujeme zdravý životní styl a snažíme se žít v souladu s přírodou,

Dubový nábytek ATLANTA v interiérech našich klientů.

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (325)
ATLANTA je nábytek, který svým honosným vzhledem zaujme bezpochyby už na první pohled.
Showing 1 to 15 of 169 (1 Pages)