Nábytek z masivu

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Nábytek z masivu

Nábytek z masivu

chcete mít opravdu kvalitní nábytek z masívu, který bude stále moderní a bude odolávat módním trendům? Nevíte si rady s výběrem správného nábytku z masívu do Vaší ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, jídelny či pracovny? Tak jste na správném místě! Nabízíme kvalitní postele z masivu, skříně z masivu, noční stolky z masivu...

Nábytek z masivu

chcete mít opravdu kvalitní nábytek z masívu, který bude stále moderní a bude odolávat módním trendům? Nevíte si rady s výběrem správného nábytku z masívu do Vaší ložnice, obývacího pokoje, dětského pokoje, jídelny či pracovny? Tak jste na správném místě! Nabízíme kvalitní postele z masivu, skříně z masivu, noční stolky z masivu, komody z masivu, židle z masivu, konferenční stolky z masivu, TV stolky z masivu, psací stoly z masivu, vitríny z masivu, botníky z masivu, lavice z masivu, rustikální nábytek a širokou škálu nábytku ze dřeva. Nábytek ze dřeva působí v interiéru velice esteticky a je vyhledávaný pro svou dlouhou životnost a nadčasový design. Obecně se zná, že masivní dřevo je staletími prověřený, velmi kvalitní a zdravotně nezávadný materiál určený pro širokou škálu použití. Nábytek z masivu, který nabízíme je vyroben z různých druhů masivních dřev, které jsou ošetřeny zdravotně nezávadnými prostředky, které nezatěžují životní prostředí. Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených klientů.

Zobrazit

Nábytek z masivu Počet produktů: 2360

Podkategorie

 • Postele z masivu

  Jelikož každý člověk stráví až 1/3 života ležením, je třeba přikládat při výběru značnou pozornost na kvalitu postele. Jen tak dopřejete svému tělu potřebnou regeneraci a odpočinek, který si každý z nás zaslouží. Při výběru postele se zaměřte především na rám postele,  které by mělo být z kvalitního materiálu.  Každé lůžko by mělo splňovat veškeré nároky na pevnost, podporu a pružnost. Nejčastěji používaným a zároveň nejvíce vhodným materiálem pro výrobu opravdu kvalitní a odolné postele je dozajista masivní dřevo, které je navíc chráněno proti poškození, znečištění či vyblednutí lakem, mořením anebo voskem, který dodá dřevu sametový vzhled.

  Na relaxaci a regeneraci páteře a celého těla má vliv také dobře zvolený rošt a výběr jakostní matrace. Pokud je matrace velmi měkká anebo naopak tvrdá, je naše páteř nepřirozeně prohnutá a dlouhodobě se poškozuje, proto je důležité, aby si páteř při spánku ponechala správný tvar.

  Na fotografii: Nábytek z kolekce ŠUMAVA v barvě ořech.

 • Předsíně a věšáky z masivu
 • Regály z masivu
 • Komody z masivu

  Komody z masívu, skřínky nebo prádelníky to je masivní nábytek, který potřebujeme prakticky v každém pokoji. Mezi nejoblíbenější komody do obývacího pokoje nebo pracovny patří komody z masivní břízy. Tyto břízové komody jako je komoda Feliciano z kolekce Rodan jsou vyrobené ze 100% masívu. Do ložnice nebo jídelny nabízíme masivní dubové komody a prádelníky z kolekce Dekort, které již v základu mají tiché dovírání. V dětském pokoji i předsíni jsou velkým pomocníkem komody a skřínky z masívu zkolekce Klasik, která oproti běžně dostupným komodám z masívu má zesílenou vrchní i spodní deskua to 2,5cm. Pro docílení venkovské romantiky u nás najdete bílé rustikální komody z kolekce Sweet Home, která je obdobou kolekce Mexicana. 

 • Knihovny z masivu

  Knížky lze považovat za jedny z nejlepších přátel člověka. Umožňují nám rozvíjet naši představivost a rozšiřovat naše obzory. Pro všechny milovníky literatury jsou knihovnyregály či police dokonce povinnými součástmi interiérového designu, bez nichž by se totiž sáhnutí po oblíbených literárních dílech mohlo změnit z jednoduché činnosti k chaotickému hledání knih ve všech koutech domu. V moderním aranžmá stále častěji nalezneme regály či knihovny z masivního dřeva, které se prezentují minimalistickými tvary. A co víc, tyto knihovny nemusí být vybaveny pouze policemi, ale mohou být opatřeny šuplíky, skříňkami či dokonce i výsuvnou deskou. Rovněž se liší i rozměry jednotlivých knihoven. Důležité však je, aby knihovny ladily s designem daného interiér.

  Na fotografii: nábytek z kolekce OSLO.

 • Skříně z masivu

  Šatní skříně z masívu jsou běžnou součástí našich ložnic, dětských pokojů, předsíní nebo pracoven a proto jsme pro vás připravili širokou nabídku dřevěných skříni. Mezi prostorné a atraktivní patří šatní skříně z kolekce Deya. Tyto skříně jsou vyrobené v jednoduchém designu, který si najde místo ve starých chalupách, moderních domech i bytech. Prostorné skříně Deya jsou vyrobené z velice oblíbeného borovicového masivu jenž vyniká nádhernou kresbou dřeva a příjemnou dřevěnou vůní. Povrch je ošetřen bezbarvým ekologickým lakem, který nechá vyniknout krásu let přírodnho dřeva a zároveň jej chrání před vnějším poškozením.

  Pro všechny milovníky dubového nábytku nabízíme masivní dubové skříně z kolekce Dekort, které vynikají svým precizním a velmi přesným spracováním dřeva. Masivní skříně z kolekce Dekort jako je skříň Atlanta nebo skříň Faro jsou ošetřeny kvalitním přírodním voskem a olejem.

  Bílé skříně z kolekce Sweet Home osloví romantiky, kteří mají rádi venkovský nábytek našich babiček. Skříně z masivního dřeva v této kolekci Sweet Home nabízíme v kombinaci hnědé a bílé barvy nebo pouze bílé.  Rustikální skříně z masivního dřeva nabízí kolekce Mexicana. Skříně Mexicana vyniknou svým specifickým designem, který najdete zejména na španělském venkově.

 • Konferenční stolky z masivu
 • Stoličky a taburety z masivu
 • Kuchyňské lavice z masivu
 • Police z masivu
 • Židle z masivu

  Víte, že sezení se tvořilo jako určitý znak mocnosti? Neboť s postupným zavedením otopného systému došlo ve vyšších společnostech ke změnám způsobu bydlení a s tím byl tedy spojen i způsob sezení. Tehdy vznikaly první uzavřená ohniště do krbů či pecí, a navíc když dostaly obydlí první kamenné podlahy namísto prvotních hliněných, bylo třeba ochránit člověka od chladu od země, vznikly trůny, různé sedáky s vysokými opěradly a podnožníky. Panovníci byli zprvu obkládaní po stranách a za zády kožešinami a polštáři.

  Každé etapa v kulturních meznících lidstva dávala židlím jiný význam a měnila tudíž i jejich konstrukce. V dobách kdy byla v obydlích ještě podlaha hliněná, byly oblíbené trojnohé židle a až v dobách kamenných či dřevěných podlah se začaly užívat židle čtyřnohé.

  Na fotografii: Nábytek z kolekce KOLMAR.

 • Psací stoly z masivu

  Psací stůl z masivu je součástí nejen pracovny, ale i každého dětského pokoje. Psací stoly z naší nabídky, jsou vyrobené z ušlechtilých dřevin jako je bříza, dub nebo borovice.  

 • Rustikální nábytek
 • Televizní stolky z masivu
 • Botníky z masivu
 • Boxy a truhly z masivu
 • Stoly z masivu
 • Vitríny z masívu

  Vitríny z masivu

  Vitríny - nábytek, který obohatí každý interiér. Vitríny z masívu jsou nedílnou součástí obývacích pokojů, jídelen i kuchyní. Většina vitrín z masívu není úplně prosklených a jsou kombinované ve spodní části se šuplíky, nebo dvířky s policí. Vitríny nabízíme v mnoha typech jako např. dubové vitríny, vitríny břízové nebo vitríny z borovicového masivního dřeva. Mezi velmi oblíbené jsou vitríny z dubové kolekce Atlanta, vitríny Orlando nebo dubová vitrína Porto. Rustikální vitríny se hodi do stylově zařízeného interiéru nebo na chalupu. Takovéto rustikální vitríny se často stanou dominantou daného pokoje. Pokud hledáte bílé vitríny pak je tady pro Vás nábytek Sweet Home, který dává pocítit romantickou atmosféru venkova našich babiček.

 • Kredence z masívu

  Kredenc anebo také příborník je vlastně velká skříň, sloužící k ukládání nádobí, příborů a nepostradatelných dekorací, sloužících ke každodennímu prostírání jídelního stolu. Dříve kredence sloužily jako církevní stolek umístěný u oltáře, na který se odkládá mešní víno a voda. Slovo „kredenc“ pochází z latinského slova „credere“- věřit, neboť právě tento nábytek se začal používat pro servírování jídla před očima pánů, aby ti tak mohli věřit, že jídlo není otrávené.

  Kredence se povětšinou skládají ze dvou dílů. Horní část nábytku nabízí skleněné dveře, za nimiž se ukrývají police na uchování dekorativních předmětů, nádobí či knih. Dvířka jsou obohaceny o krásné a pevné panty a úchyty, které dávají vyniknout stylovému designu tohoto nábytku. Spodní část kredence se skládá z praktické komody, která zase poslouží jako příborník. Mezi horním a spodním dílem se povětšinou nachází pracovní deska.

  Na fotografii: Nábytek z kolekce WHITE HOME.

 • Noční stolky z masívu
 • Toaletní stolky z masivu
na stránku
Zobrazeno 28 – 54 z 2360 položek
Zobrazeno 28 – 54 z 2360 položek