Kolekce AUSTIN

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Kolekce AUSTIN

Kolekce Austin přináší do Vašich domovu něžný závan romantiky a snění v podobě něžného rustikálního nábytku, který určitě ocení všechny romantické duše.

Kolekce AUSTIN Počet produktů: 64

Podkategorie

 • AUSTIN ROMANCE

  Romantický styl bydlení s kolekci AUSTIN ROMANCE

  KOLEKCE ROMANTICA

  Pro ty, kteří si chtějí zařídit romantickou ložnici, rustikální obývací pokoj nebo stylovou jídelnu, bude kolekce nábytku ROMANTICA perfektním řešením. Jedná se o nábytek se stylovými prvky interiérového designu, který je vyroben z vysoce kvalitní borovice. Borovicové dřevo má originální dřevitou strukturu, díky použití nejkvalitnějších materiálů.

  Kolekce ROMANTICA je vyrobená z borového dřeva, která Vám dává možnost vybrat si postel nebo komodu v mnoha barvách, včetně svěží bílé.

 • AUSTIN MERIDA

  Stylový rustikální nábytek AUSTIN MERIDA

  KOLEKCE MERIDA

  MERIDA je kolekce nábytku určená pro naše nejnáročnější klienty. Výrobce tohoto dřevěného nábytku dokázal v této kolekci v sobě spojit teplo borovicového lesa s bělostí čerstvého sněhu. Jediným slovem tedy – zima v borovicovém lese.


  Důležitou výhodou bílého nábytku je schopnost opticky zvětšit prostor. Bílá barva, stejně jako zrcadlo, odráží světlo, díky kterému obývací pokoj nebo ložnice získávají lehkost a jemnost. Proto bílý nábytek funguje skvěle v malých místnostech, kde Vám umožní získat vizuální prostor, a ve velkých místnostech zvětší stávající prostor.

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 64 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 64 položek