Kolekce BIANCA

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Kolekce BIANCA

Klasický nábytek z masivní borovice.

Klasický nábytek nemusí být vždy spojován se starými a zapomenutými technologiemi. V případě nábytku se můžeme setkávat s tradičním designem při použití moderních výrobních metod, takže masivní nábytek má ještě větší trvanlivost a pevnost. Dokonalým příkladem toho je borovicový nábytek ze série Bianka, kter...

Klasický nábytek z masivní borovice.

Klasický nábytek nemusí být vždy spojován se starými a zapomenutými technologiemi. V případě nábytku se můžeme setkávat s tradičním designem při použití moderních výrobních metod, takže masivní nábytek má ještě větší trvanlivost a pevnost. Dokonalým příkladem toho je borovicový nábytek ze série Bianka, která nabízí širokou škálu produktů, které se perfektně hodí do jakéhokoliv stylu našeho interiéru.
Nábytek Bianca je ideálním řešením, pokud hledáme nábytek vyrobený podle našich individuálních potřeb. Jednou z klíčových výhod této kolekce je její lehkost, která je dána vybraným druhem dřeva. Díky tomu můžeme snadno přemisťovat nábytek například při rekonstrukci.
Nábytek Bianca je stylový dřevěný nábytek, který je vyroben z masivního borovicového dřeva. Mezi výhody borového dřeva patří jeho nadčasový vzhled, který bude vždy v módě. Navíc je nábytek z masivu ideální pro alergiky, protože díky elektrostatickým vlastnostem nehromadí tolik prachu jako jiné materiály, které se používají při výrobě nábytku.
Zobrazit

Kolekce BIANCA Počet produktů: 20

Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek