Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence
Jídelna je bezpochyby jednou z nejdůležitějších místností v domě. V jídelně setkává celá rodina a přátelé, aby spolu hodovali, povídali si a hráli si. Hlavní dominantou jídelny je samozřejmě dřevěný stůl, který poskytuje pohodlné podmínky pro každodenní nebo příležitostná setkání.

Dřevěné dekorace do interiéru

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (250)
Vyberte si kulatinu, která bude rovná. Z obou stran se snažte udělat co nejrovnější řez a obě strany přebruste pomocí smirkového papíru nebo vibrační brusky.

Hračky ze dřeva, které si můžete s dětmi vyrobit

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (382)
Velmi oblíbenou a nejúčinnější hračkou pro děti jsou obyčejné dřevěné kostky. Někdo preferuje ty bez potisku či nátěru, jiní dávají přednost různobarevným kostkám či těm, ze kterých jdou skládat barevné obrázky.

Masivy, ze kterých vyrábíme nábytek

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (279)
Borovice patří mezi hospodářsky nejdůležitější jehličnaté dřeviny. Především poskytují kvalitní, měkké až středně tvrdé, snadno opracovatelné dřevo, využitelné ke stavebním účelům i na výrobu nábytku. Využívá se též pryskyřice, obsahující množství aromatických terpenických látek, a to v aromaterapii a kosmetice, stejně jako v léčivých mastech při revmatismu nebo artritidě.

Symboly a tradice Velikonoc

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (229)
Velikonoce všichni znají, každý je však jinak slaví, každý si pod tímto názvem představí něco jiného a každý má jiné tradice a zvyky. Zde najdete ty nejčastější a v našem kraji snad nejznámější.

5 tipů na výlet v Čechách

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (334)
Máme pro Vás 5 skvělých tipu kde se můžete o prázdninách se svými dětmi podívat.

Dřevo

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (262)
„Dřevo je svým způsobem výjimečný a pravděpodobně také nejvšestrannější materiál. Je odolné, v mnoha různých rozměrech, je pružné, krásné a poměrně snadno se zpracovává. Ale především jsou jeho zdroje v podstatě obnovitelné.“ (N. Gibbs)

Dovolená v obytňáku

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (319)
Máte rádi dobrodružství, adrenalin, rádi poznáváte nová místa a máte rádi volnost? Pokud ano, dodávka neboli obytný vůz je pro vás to pravé. Někdo má rád hotel, all inclusive a pohodlí, někdo je dobrodruh a nebojí se tak trochu jiné dovolené.

Retro styl je návrat do dětství.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (404)
Staré designy však přicházejí každých pár desítek let opět ke slovu. Jsou ovšem převlečeny do nového kabátu. A přestože je pro některé generace retro styl nemilou vzpomínkou na ne zrovna přívětivou dobu, u mladší generace se těší velké oblíbenosti.
Knížky lze považovat za jedny z nejlepších přátel člověka. Umožňují nám rozvíjet naši představivost a rozšiřovat naše obzory. Pro všechny milovníky literatury jsou knihovny, regály či police dokonce povinnými součástmi interiérového designu.......

Jak odstranit vrzání u postele?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (1141)
Spokojený a zdravý spánek je nezbytný pro náš odpočinek a regeneraci celého těla. Abychom však zajistili opravdu kvalitní spánek, musíme mít komfortní podmínky pro usínání, a vrzání postele při každém pohybu, určitě není jedním z nich.

Nápady na vytvoření útulného balkonu

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (591)
Toužíte po dokonalém balkonu jak z pohádky kde si každý den vychutnáváte ranní kávu, pěstujete voňavé bylinky a květiny či trávíte pozdní večery u sklenky vína s přáteli? Pak pro Vás máme 5 nápadů, jak si tento relaxační koutek vytvořit.
Stále častější formou práce, která je v této nemilé korona krizi velmi populární a vyhledávána, je práce z domova, neboli Home office. Narůstá stále větší počet zaměstnanců, kteří přímo tuto alternativu práce vyžadují a zaměstnavatele se snaží, alespoň v určité podobě svým zaměstnancům vyhovět. Jsou i firmy, které nabízí svým zaměstnancům možnost volby místa, kde svoji práci budou vykonávat.
Známá je tato krajina především z filmu Gladiátor, ve kterém dominuje asi nejkrásnější a nejznámější scéna filmu, která dokonale znázorňuje kouzlo většiny Toskánska – zvlněná krajina, pole v rozmytých odstínech zelené, zlatisté slunce, křivolaké cesty k domkům zasazených většinou do vrcholků kopců, a to vše obklopené voňavými cypřiši.

Jak vybrat vhodný psací stůl pro děti?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (377)
Psací stoly patří mezi nezbytnou výbavu dětských či studentských pokojů. Vytvoření vhodného pracovního místa pro naše ratolesti je totiž důležitým aspektem pro pozitivní vztah ke studiu. Při výběru psacího stolu proto dbejte pozor na několik pravidel.
Showing 1 to 15 of 218 (1 Pages)