Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence

Dětský nábytek pro každý dětský pokoj.

Dětský nábytek pro každý dětský pokoj.

Nábytek do dětského pokoje.

Jsme rádi, že Vám můžeme představit dětský nábytek, který vytvoří bezpečné, funkční a originální království pro miminka, předškolní děti i školní děti či studenty.

Dětský nábytek představuje dokonalý soulad barev a účelnost. Nabízí dostatečný prostor k uložení všech potřebných věci.

Nábytek do dětského pokoje je vyroben z masivního dřeva.Barvy či laky, které jsou na tento dětský nábytek aplikovány, jsou ekologické barvy a laky nejvyšší kvality, které se používají v profesionální produkci věnované naším nejmenším, splňující přísné kritéria Evropské unie.

Dětský nábytek představuje dětské postele, skříně pro děti, komody pro dětiregály a knihovny i truhly na hračky. Nic nebudete branit tomu, aby jste mohli sestavit  pokojíček svým dětem na míru, v dokonalém souladu barev a proporčních harmonii.                                  

Sami určitě víte, jak je důležité vybrat opravdu kvalitní a bezpečnou dětskou postýlku pro naše najmenší, která se navíc bude i líbit. A právě takové je dětská postýlka KACPER, která poskytne bezpečný a pohodlný prostor pro nerušený spánek Vašeho děťátka. Postýlka je nastavitelná do dvou poloh, takže umožní bezpečný spánek i batolícímu se cipískovi. Postýlka se skvěle hodí i pro větší děti. Dovolí z boční strany vyjmout několik příček, takže vznikne prostor, díky němuž si dítě bude moci samo slézt či vylézt do postýlky.

K uložení knih, hraček anebo oblečení určitě využijete dětské regály či knihovny.

Speciálně na přání našich nejmenších zákazníků byly vyvinuty i truhly na hračky, která poskytnou úkryt všem panenkám, plyšákům či jakýmkoliv hračkám, které si potřebují odpočinout po celodenní namáhavé práci.

Dětský nábytek určitě neunikne Vaši  pozornosti. Díky dokonalému designu a barevná harmonii se stane milovaným společníkem Vašeho dítěte. Především se však jedná o opravdu kvalitní nábytek v designovém provedení, který splňuje veškerá kritéria pro výběr z hlediska bezpečnosti a praktičnosti.  

Nabízíme postele z masívu pro dětidětské komody, psací stoly pro děti, police a knihovny, skříně pro děti, dětské židle a štokrle i truhly z masivu.

1 Komentářů

  • Avatar
   Mirka
   lis 11, 2015

   Moc hezký pokojík pro vnoučatka.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód