Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence

Dubová vyklápěcí postel Rio

Dubová vyklápěcí postel Rio

Dubová vyklápěcí postel Rio 14 je součástí designové dubové kolekce Rio, která jde ruku v ruce společně s přírodou, kavlitou a moderními prvky. Krásu tomuto nábytku dodává přírodní masivní dubové dřevo, v kombinaci s dýhou, které je povrchově ošetřeno olejem a voskem. Struktůra dřeva je upravena kartáčováním - není hladký, při dotyku lze vnímat struktůra dubového dřeva. Nadčasové prvky do této kolekce vnáší hliníkové úchyty, mechanismus tichého zavírání zásuvek a dvířek a praktické osvětlení. Rovnováha a proporční harmonie řadí tento nábytek mezi nadčasový.

Nábytek Rio si zamilují obdivovatelé přírodního vzhledu, kteří pochopili, že přírodní materiál už není třeba ničím vylepšovat.

Dubová postel Rio 14 je nádherná masivní postel, která nadchne svým reprezentačním vzhledem a bude dozajista ozdobou každé ložnice čistudentského pokojeUšlechtilé dubové dřevo, z kterého je vyrobená, je ošetřeno pouze olejem a voskem, tudíž krásně vynikne struktura dřeva. Postel je možno vyrobit s celodřevěným čelem anebo s čelem opatřeným stylovým polštářem z eco kůže v krémové, hnědé anebo černé barvě. Postel se dodává s roštem, bez osvětlení.

3 Komentářů

  • Avatar
   Naděžda Balážová
   zář 17, 2016

   zdravím, inzerujete dubovou vyklápěcí postel Rio 14. Kde to můžu vidět, jak to v připadě Rio 14 funguje. Děkuji

   • Avatar
    Masivní postele.eu
    říj 18, 2016

    Dobrý den Naděždo, těší nás Váš zájem. Postel RiO najdete v kategorii DUBOVÉ POSTELE. S pozdravem Vaše Masivní postele.eu

  • Avatar
   Jiří Havlíček
   říj 14, 2019

   Nějak se nemohu dopátrat vyklápěcí postele

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód