Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence

Vesnický nebo-li venkovský nábytek

Vesnický nebo-li venkovský nábytek

Nábytek ve vesnickém, či chcete-li venkovském stylu.

vesnický nábytek plný romantické bílé barvy...hmm...

Představte si ten pocit, kdy se vrátíte unavení z práce, vysílení po celodenním stresu v nezdravém nebo dokonce škodlivém prostředí. Jediné co potřebujete je uvolnění v pohodlném a útulném domově s trochou venkova. Ten pocit není vzdálený. Nemusíte se omezovat na vůni dálek nebo víkendový pobyt někde v domku u lesa, či venkovském stavení. I my vám rádi nabídneme tento komfort a pocit, který čiší z každé křivky, každé linie, každého doteku i vůně dřeva, který vesnický nábytek nabízí.

Vesnický rustikální nábytek Sweet Home se vyznačuje nadčasovým půvabem a originalitou. Vše, co se pro výrobu vesnického nábytku používá, pochází z přírody a svědomité řemeslné práce. V našem sortimentu naleznete vše, o čem jste dosud jen snili. Ať už se vám líbí bydlení ve stylu francouzské provance, vintage nebo anglického či českého venkova, jste na tom pravém místě. U nás si vybere opravdu každý. Dáváte přednost domovu provoněném borovicí, dubu, buku, břízy nebo snad preferujete vůni smrku? I pro vás jsme schopni udělat maximum. Vždyť barva a vůně masivního nábytku je nenahraditelná a nábytek z borovice nebo břízový nábytek Rodan Vám dá krásný a zdravý domov.

3 Komentářů

  • Avatar
   Verča
   dub 6, 2016

   Velice se mi líbí knihovna sweet home D11. Je to vemi krásná knihovna. Děkuji za inspiraci, máte to moc hezké.

  • Avatar
   Marie
   kvě 3, 2016

   až někdy budu zařizovat, tak přesně toto chci.... připomíná mi to naši babičku, kde jsme jako děti jezdívali na prázdniny.

  • Avatar
   Andrea
   čen 13, 2016

   Krásný, čistý nábytek ...inspirace jako hrom. ..Nábytek z masívu nemá konkurenci, když budeme zařizovat, tak určitě nábytek S nádechem venkova :-)

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněno)
   Web stránka: Url stránky s http://)
* Komentář:
Opište kód