Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence
Teto rok si připomínáme 30. výročí od nezapomenutelné sametové revoluce. Svátek se slaví jako připomenutí dvou událostí moderních českých dějin spojených se studenty českých vysokých škol, které se do naších dějin zapsaly nesmazatelným písmem. 17 listopad - den boje za svobodu a demokaracii a mezinárodní den studentstva.

Lak, vosk, olej nebo barva?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (87)
V tomto článku se pokusíme odpovědět na několik otázek o ochranných nátěrech dřeva. Proč se k ochraně dřeva používají laky, oleje, vosky a barvy? Je možné používat dřevěný nábytek bez povrchové úpravy, a jaké si to sebou nese výhody a negativa? Jaký druh ochranného nátěru je třeba použít při natírání dřeva? Jsou nátěry transparentní, anebo zcela pokrývají dřevěnou strukturu? Jaké barvy a laky jsou bezpečné pro zdraví vašich i našich dětí?

Proč právě lamelový rošt?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (85)
Na začátku můžete říci, že při výběru postele často nevěnujeme pozornost výběru roštu pod matrace, a to je docela vážná chyba! Správně zvolený rošt totiž optimalizuje pohodlí při spánku a prodlužuje životnost matrace, a to díky správné podpoře.
Smrkové a borovicové dřevo jsou přírodní produkty, o tom není pochyb a úplně normálním jevem je i jeho různorodost, strukturální a barevná jedinečnost či sukovitost. Každé přírodní dřevo však v průběhu času přirozeně vybledne, ztmavne či změní barvu (např. na červenou). Tomuto druhu dopadu na dřevo však nelze zabránit!

Chorvatské ostrovy, ŠOLTA.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (128)
Šolta, asi jen těžko Vám tento název cokoliv připomíná, stejně jako nám toto jméno nic neříkalo ještě před nedávnou dobou. Pro nás to byla jen Šolta, ostrov, o kterém jsme věděli snad jen to, že je to málo známy chorvatský ostrov, ukrývající se ve střední části Dalmácie, kde cestovní ruch zdaleka ještě nedošel takového rozmachu jako na jiných více turisty navštěvovaných ostrovech na jadranu.
S příchodem září je tady s ním i nový školní rok. Pokud nevíte, jak vašim ratolestem toto dlouhé desetiměsíční období trochu zpříjemnit, obměňte nebo vylepšete jejich pokojíček vhodným nábytkem. Dětský pokoj je pro dítě nejen místem na spaní, hraní a na učení, ale je to rovněž prostor, ve kterém by se děti měly cítit bezpečně a příjemně. Máme tady pro vás 7 rad, kterými byste se měli při realizaci dětského pokoje řídit.
Dožínky nebo také chcete-li obžinky, dožatá, dóženek, dožitá, žnivuvka, ožinek či žnivy jsou svátek ukončení sklizně, který po mnoho generací slavili naši předkové. Žně zpravidla začínaly 13. července na svatou Markétu, která byla považována za patronku plodnosti a těhotných žen.

Skandinávský nábytek z masivu, kolekce OSLO.

Přidal     Novinky      0 Komentářů  Zobrazení (162)
Skandinávský nábytek na nožičkách z masivní borovice z kolekce OSLO nabízí pro Vaše moderní interiéry skříně OSLO, vitríny OSLO, knihovny OSLO a komody OSLO, které byly inspirovány severským stylem bydlení.

Bydlení ve středomořském stylu.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (335)
Léto v nás vždy vyvolává touhu po cestování do dalekých krajin. Do teplých sluncem zahřátých končin, ve kterých hlavní úlohu hraje především moře a slaný mořský vzduch provoněný levandulí, cesmínám či myrtou.

Představujeme ZOO GANG, taburety pro děti s motivem zvířat.

Přidal     Novinky      0 Komentářů  Zobrazení (303)
Ve světě masivního dřevěného nábytku se zabydlela roztomilá zvířátka a dle předpokladů, budou v těchto končinách dlouhou dobu. Rozkošné pufy, či chcete-li taburety, v podobě zvířátek si říkají ZOO GANG a jejím hlavním úkolem je vykouzlit úsměv na každé dětské tvářičce. A nejen to, zastávají rovněž funkci estetickou či dekorativní, praktickou a zároveň slouží jako stolička na sezení pro menší děti.

SANTORINI – bájná THERA.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (135)
Azurově modré moře, kaskády bílých domů s modrými kopulemi nad mořem a nezapomenutelné přírodní scenérie. Toť ikonické Santorini, jeden z nejjižnějších ostrovů souostroví Kyklady v Egejském moři, který každým rokem navštěvuje nespočet turistu z různých koutů země. A pokud toužíte po dovolené v romantické atmosféře je právě Santorini pro tento účel jako stvořené. Malebný vzhled ostrova je odkazem vulkanické činnosti a historie, která dosvědčuje...

Veselé Velikonoce

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (164)
Přejeme příjemné prožití Velokonočních svátků

1.květen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (423)
1.máj - LÁSKY ČAS

Velikonoce v kostce

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (315)
Také jste se už těšili na jaro? Až nám první sluneční teplé paprsky zahřejí naše tváře a stvrdí tak fakt, že zimní královna, alespoň pro tento rok, předala svoji vládu? Vždyť není nad to se posadit na zápraží svého domu a nechat se unášet zpěvem ptáků a pozorovat, jak se každým dnem stromy, keře a tráva zbarvuji do jarní zeleně a květoví hýří pestrou paletou barevného spektra. Dech beroucí podívána, která každým rokem s příchodem jara nikdy neomr
Vstupte s námi do světa s vůní bukového dřeva, která okouzlí všechny Vaše čichové smysly. Do světa, který hýří pestrou paletou dřevitých tonů, kterou dokázala vykouzlit jen samotná příroda v srdci listnatého bukového lesa. Zachyťte originální dřevitou kresbu bukového masivního nábytku, díky které je každý kus doslova originálem, tudíž si můžete být téměř jistí, že jste vlastníky ojedinělého exempláře, který hned tak nikdo nemá.
Showing 1 to 15 of 196 (1 Pages)