Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

PrestaShop

Bydlení ve středomořském stylu.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (62)
Léto v nás vždy vyvolává touhu po cestování do dalekých krajin. Do teplých sluncem zahřátých končin, ve kterých hlavní úlohu hraje především moře a slaný mořský vzduch provoněný levandulí, cesmínám či myrtou.

Představujeme ZOO GANG, taburety pro děti s motivem zvířat.

Přidal     Novinky      0 Komentářů  Zobrazení (54)
Ve světě masivního dřevěného nábytku se zabydlela roztomilá zvířátka a dle předpokladů, budou v těchto končinách dlouhou dobu. Rozkošné pufy, či chcete-li taburety, v podobě zvířátek si říkají ZOO GANG a jejím hlavním úkolem je vykouzlit úsměv na každé dětské tvářičce. A nejen to, zastávají rovněž funkci estetickou či dekorativní, praktickou a zároveň slouží jako stolička na sezení pro menší děti.

SANTORINI – bájná THERA.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (41)
Azurově modré moře, kaskády bílých domů s modrými kopulemi nad mořem a nezapomenutelné přírodní scenérie. Toť ikonické Santorini, jeden z nejjižnějších ostrovů souostroví Kyklady v Egejském moři, který každým rokem navštěvuje nespočet turistu z různých koutů země. A pokud toužíte po dovolené v romantické atmosféře je právě Santorini pro tento účel jako stvořené. Malebný vzhled ostrova je odkazem vulkanické činnosti a historie, která dosvědčuje...

Veselé Velikonoce

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (86)
Přejeme příjemné prožití Velokonočních svátků

1.květen

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (239)
1.máj - LÁSKY ČAS

Velikonoce v kostce

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (204)
Také jste se už těšili na jaro? Až nám první sluneční teplé paprsky zahřejí naše tváře a stvrdí tak fakt, že zimní královna, alespoň pro tento rok, předala svoji vládu? Vždyť není nad to se posadit na zápraží svého domu a nechat se unášet zpěvem ptáků a pozorovat, jak se každým dnem stromy, keře a tráva zbarvuji do jarní zeleně a květoví hýří pestrou paletou barevného spektra. Dech beroucí podívána, která každým rokem s příchodem jara nikdy neomr
Vstupte s námi do světa s vůní bukového dřeva, která okouzlí všechny Vaše čichové smysly. Do světa, který hýří pestrou paletou dřevitých tonů, kterou dokázala vykouzlit jen samotná příroda v srdci listnatého bukového lesa. Zachyťte originální dřevitou kresbu bukového masivního nábytku, díky které je každý kus doslova originálem, tudíž si můžete být téměř jistí, že jste vlastníky ojedinělého exempláře, který hned tak nikdo nemá.
Kostka zdraví z Kuby, z nádherného exotického místa, ve kterém se snad zastavil čas, a kde se přeneste do 90 let minulého století. Stylová stará auta vyrobená v 50.–60. letech a držící pohromadě často s využitím sovětských dílů (sovětské lady), nostalgické budovy a hýřící paleta barev různorodého barevného spektra. Exotický ráj, který si zamiloval i samotný Ernesta Hemingwaye a zasadil do tohoto místa děj své knihy Stařec a moře, za kterou dostal
Když si teď máte představit cokoliv pod pojmem PROVANCE, co se Vám v mysli vybaví? Budou to prosluněné lány všudypřítomné voňavé levandule, která tento jih Francie neodmyslitelně provází? Budou to okouzlující scenérie nádherných starobylých měst s bohatou historií, či uslyšíte divoké burácení mořských vln a ucítíte teplé doteky slunečních paprsků? A samozřejmě nesmíme zapomenout i na úrodné vinice, ze kterých se rodí ta nejlepší vína světoznámých

Veselé Vánoce

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (163)
Děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevovali...................

Období adventu a příchod Vánoc.........

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (216)
Přichází nejkrásnější čas v roce.........
Dnes Vás chceme pozvat do stylově zařízené cukrárny, ležící nedaleko Prahy v obci Tursko, která dopřeje luxusní chuťové zážitky v podobě domácích zákusků, dortů, cukroví, dezertů, pralinek i zmrzliny. Do hříšného světa pravé čokolády, vanilky a pistácií nás pozvala paní Věra Slezáková, která je zakladatelkou rodinné cukrárny s názvem MLSÁRNIČKA.
Ať již chceme, anebo ne, Vánoce nám neodmyslitelně klepou na dveře.

Praha, nejkrásnější město v Evropě.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (219)
Město vidím veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat.“ Takto prorokovala dle pověstí kněžna Libuše založení naši nevětší metropole, hlavního města PRAHA. Určitě mi dáte za pravdu, že kdo nebyl v našem hlavním městě, jako by nebyl.

Osobnost člověka

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (214)
Všichni jsme byli nějakým způsobem vychováváni, a všechny nás to nějakým způsobem poznamenalo. Ať už z pozitivního hlediska, tak i z toho negativního. Do určitého času, jsme pouze plnili to, co se od nás očekávalo a kam jsme byli směřováni. Pak nastala doba vlastního názoru a hlediska. Doba kritiky a těžce vydobyté samostatnosti. Zmítali jsme se od toho, co do nás bylo vryto, k tomu s čím jsme chtěli bojovat a možná i bojovali.
Showing 1 to 15 of 188 (1 Pages)