Kategorie

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Nábytek Provence

Hromnice jsou první pomyslnou vlaštovkou jara.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (197)
I když to tak venku možná nevypadá, neboť příchod jara nám počasí venku nikterak nepřipomíná, je lidový svátek slavený 2. února – Hromnice právě jakousi první pomyslnou vlaštovkou jara. A i když je slunce ještě hodně vysoko a jen občas z poza mraky na nás pokukuje, zima určitě ještě nějaký čas nebude chtít předat vládu jaru. Přes to všechno nás toto období dokáže nabít energií a těšením se na přicházející jaro. Neboť právě v tomto období se začín

Pohodlné křeslo pro dlouhé zimní večery.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (407)
Dlouhé zimní večery, právě teď je ten nejlepší čas na trochu odpočinku. Sednout si jen tak s knihou v ruce a se šálkem horkého čaje. Abychom však dosáhli maximálního pohodlí, je nezbytné vlastnit měkké a pohodlné křeslo, ve kterém se můžeme pohodlně uvelebit a dát prostor tak svému tělu a mysli, aby se odreagovalo a dopřálo si i trochu odpočinku. Na co se ale zaměřit při koupi křesla?

Štědrý den

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (179)
Stromeček, andělé, svíčky, rozesmáté dětské tvářičky a láskyplné pohledy. To jsou Vánoční svátky, na které se každoročně těšíme. Pomyslným posledním dnem přípravy na Vánoční svátky je vlastně Štědrý den. Na tento den se těší především děti, neboť vědí, že po štědrovečerní večeři budou obdarovávány spoustou dárečku, na které určitě každé dítko psalo dopis Ježíškovi.

Nejoblíbenější vánoční cukroví.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (257)
Adventní čas je rovněž spojen s pečením Vánočního cukroví. Každá hospodyňka má jistě svoje oblíbené recepty, děděné z generace na generaci. Taktéž i my, a společně s celým naším týmem se s Vámi o ně chceme podělit. Přinášíme tedy pro Vás několik osvědčených receptů na tradiční Vánoční cukroví.
Předsíň, vstupní hala a chodba je vizitkou každého domova a vlastně i jedno z prvních mít, které všichni hosté navštíví, když vstoupí do našich domovů. Stojí proto za to zajistit, aby byly tyto prostory zařízeny funkčně a také s nápadem. Proto jsme pro vás připravili několik tipů a nápadů.

Advent, čas ztišení, zamyšlení a pokory.

Přidal     Aktuality      0 Komentářů  Zobrazení (160)
Stejně jako každý rok v tomto čase, k nám dorazila Vánoční nálada. Už jste si zapálili první svíčku na svém adventním věnci? Jakou barvu mají svíčky na Vašem adventním věnci? Jsou stejné jako před rokem, anebo vánoční barvy obměňujete, dle novodobého trendu­­?
Teto rok si připomínáme 30. výročí od nezapomenutelné sametové revoluce. Svátek se slaví jako připomenutí dvou událostí moderních českých dějin spojených se studenty českých vysokých škol, které se do naších dějin zapsaly nesmazatelným písmem. 17 listopad - den boje za svobodu a demokaracii a mezinárodní den studentstva.

Lak, vosk, olej nebo barva?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (351)
V tomto článku se pokusíme odpovědět na několik otázek o ochranných nátěrech dřeva. Proč se k ochraně dřeva používají laky, oleje, vosky a barvy? Je možné používat dřevěný nábytek bez povrchové úpravy, a jaké si to sebou nese výhody a negativa? Jaký druh ochranného nátěru je třeba použít při natírání dřeva? Jsou nátěry transparentní, anebo zcela pokrývají dřevěnou strukturu? Jaké barvy a laky jsou bezpečné pro zdraví vašich i našich dětí?

Proč právě lamelový rošt?

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (261)
Na začátku můžete říci, že při výběru postele často nevěnujeme pozornost výběru roštu pod matrace, a to je docela vážná chyba! Správně zvolený rošt totiž optimalizuje pohodlí při spánku a prodlužuje životnost matrace, a to díky správné podpoře.
Smrkové a borovicové dřevo jsou přírodní produkty, o tom není pochyb a úplně normálním jevem je i jeho různorodost, strukturální a barevná jedinečnost či sukovitost. Každé přírodní dřevo však v průběhu času přirozeně vybledne, ztmavne či změní barvu (např. na červenou). Tomuto druhu dopadu na dřevo však nelze zabránit!

Chorvatské ostrovy, ŠOLTA.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (267)
Šolta, asi jen těžko Vám tento název cokoliv připomíná, stejně jako nám toto jméno nic neříkalo ještě před nedávnou dobou. Pro nás to byla jen Šolta, ostrov, o kterém jsme věděli snad jen to, že je to málo známy chorvatský ostrov, ukrývající se ve střední části Dalmácie, kde cestovní ruch zdaleka ještě nedošel takového rozmachu jako na jiných více turisty navštěvovaných ostrovech na jadranu.
S příchodem září je tady s ním i nový školní rok. Pokud nevíte, jak vašim ratolestem toto dlouhé desetiměsíční období trochu zpříjemnit, obměňte nebo vylepšete jejich pokojíček vhodným nábytkem. Dětský pokoj je pro dítě nejen místem na spaní, hraní a na učení, ale je to rovněž prostor, ve kterém by se děti měly cítit bezpečně a příjemně. Máme tady pro vás 7 rad, kterými byste se měli při realizaci dětského pokoje řídit.
Dožínky nebo také chcete-li obžinky, dožatá, dóženek, dožitá, žnivuvka, ožinek či žnivy jsou svátek ukončení sklizně, který po mnoho generací slavili naši předkové. Žně zpravidla začínaly 13. července na svatou Markétu, která byla považována za patronku plodnosti a těhotných žen.

Skandinávský nábytek z masivu, kolekce OSLO.

Přidal     Novinky      0 Komentářů  Zobrazení (485)
Skandinávský nábytek na nožičkách z masivní borovice z kolekce OSLO nabízí pro Vaše moderní interiéry skříně OSLO, vitríny OSLO, knihovny OSLO a komody OSLO, které byly inspirovány severským stylem bydlení.

Bydlení ve středomořském stylu.

Přidal     Mohlo by vás zajímat      0 Komentářů  Zobrazení (563)
Léto v nás vždy vyvolává touhu po cestování do dalekých krajin. Do teplých sluncem zahřátých končin, ve kterých hlavní úlohu hraje především moře a slaný mořský vzduch provoněný levandulí, cesmínám či myrtou.
Showing 1 to 15 of 202 (1 Pages)