Realizace

Nádherný dubový rozkládací jídelní stůl Mini v interiéru naši klientky Markety.

Paní Kamila nám přestavila svůj domov zařízeny nábytkem z kolekce Mexicana. V interiéru tedy: konferenční stolek Mexicana CEN06komoda Mexicana COM26 a knihovna Mexicana REG60. Všechen nábytek v odstínu světle hnědá medová-lak.

 

Předsíňová věšáková stěna Mexicana GAB03 a truhla Mexicana ARC23 v odstínu kaštan - lak v interiéru našeho klienta Pavla. Na vedlejším fotu rohový psací stůl DREWMAX BR108 v interiéru naši klienty Lenky.

 

Pan Milan a jeho nová nádherná rustikální komoda Mexicana COM27a psací stůl Mexana BIR14. Odstín nábytku - tmavý dub vosk.

 

V Kadani si naši klienti zařídili krásné interiéry s kolekci Sweet Home. Na fotech tedy rustikální vitrína Sweet Home ZIV22 a rustikální vitrína Sweet Home VIT22.

 

Slova naši klietky naši milé klientky Zdeňky nás velmi potěšila: " Posílám fotografie nádherné skříně z kolekce Toskánia. Sokl a horní lemování skříně v hnědé barvě mi ladí s podlahou. Jsem nadšená i z úchytek. Kvalitně zhotovená skříň. Moc děkuji Vašim zaměstnancům za milou spolupráci.  Děkujeme :-).

 

Nádherný dubový nábytek v přírodním odstínu v novém interiéru klinta Martina. Na fotu dubový televizní stolek Orlando 25dubový konferenční stolek Orlando 66 a dubový rozkládací stůl Orlando 41 160-220 cm.

 

Stůl na míru Mexicana CON07(110x65x140), barové židle CORDOBA SIL10, jídelní stůl Mexicana MES02 180x90 cm a jídelní židle Mexicana SIL04 v odstínu světle hnědá medová lak v interiéru klienta Petra.

 

Knihovna Mexicana REG61 a skříň Mexicana SAV21 v odstínu tmavý dub vosk u paní Hany.

 

Nábytek Sweet Home tentokráte v interiéru paní Michaely. Nábytek Sweet Home zde v zastoupení: knihovna Sweet Home REG61, komoda Sweet Home COM18 a konferenční stolek Sweet Home CEN06. Nábytek v odstínu: bílá-světle hnědá medová lak.

 

Paní Jaroslava a její povedená realizace. Na fotografii rohová lavice Sweet Home BAX22 pravá 180x140 cm, jídelní stůl Sweet Home MES1 120x80cm, židle Sweet Home SIL22. Barva nábytku: bílá - světle hnědá medová vosk.

 

Novou tvář dostala i světnička našich klientů ze Strakonic. Na fotogragiích tedy: Kredenc White Home VIT01, komoda White Home COM02, komoda White Home COM03, závěsná skříňka White Home COS07, židle Sweet Home SIL22jídelní stůl Sweet Home MES1 120x80cm a rohová lavice BAX22 pravá. Odstín nábytku White Home: Antická bílá-tmavý vosk. odstín nábytku Sweet Home: bílá-světle hnědá medová vosk.

 

 

Nádherný konferenční stolek Sweet Home CEN06 (bílá-tmavý dub vosk) si u nás objednala naše klientka VěraKomoda z masivu HANA 38 v domově pana Lubomíra.

 

Krásné bukové jídelní židle ARTE (buk třešeň-Sigma11) v interiéru paní Ilony a knihovny Mexicana REG60  v odstínu světle hnědá medová lak v interéru pana Tomaše.

 

Krásné židle s područkami Sweet Home SIL21 putovala k naši klientce Lence. Barva židle - bílá - světle hnědá medová lak. Na vedlejším fotu je jídelní čast domova pana Jana, který si u nás objednal židle Mexicana SIL12 v odstínu světle hnědá medová - lak.

 

Fotografie jídelních židlí Mexicana SIL24 v odstínu dub tmavý - lak nám zaslala naše klientka Ivana a fotografie kulatého, jídelního stolu MET ST04 jsou od naši klientky Lady.

 

Nábytek Sweet Home v interiéru klientky Olgy. Na fotografii jídelní stůl Sweet Home MES1 120x80 cm a jídelní židle SIL22. Vedlejší fotografii, na které je komoda SWEET HOME COM25, nám zaslala paní Iveta. Barva nábytku bílá - světle hnědá medová lak.

 

Další povedená realizace nábytku Mexicana, tentokráte u našeho klienta Radima. V interiéru nábytek Mexicana v zastoupení: rohová lavice Mexicana BAX25 pravá 150x240 cm, jídelní stůl Mexicana MES1 s prodlužovací deskou, jídelní židle Mexicana SIL25, komoda Mexicana COM27konferenční stolek Mexicana CEN07 a police Mexicana POL14. Nábytek na fotu v odstínu dvětle hnědá medová - vosk.

 

 

Zahradní nábytek KORFU 180 cm v barvě mahagon již nyní slouži u našeho klienta Jiřího skříň SWEET HOME SAV23 ( bílá - sv. hnědá medová lak). Fotografie skříně nám zaslal náš milý klient František.

 

Jídelní židle Mexicana SIL24 a jídelní stůl Mexicana MES2 180x90 v interiéru naši klientky Petry. Odstín nábytku - světle hnědá medová - vosk.

 

Spodním kuchyňským skříňkám 2D DEJ51 dala paní Kateřina  jen nový natěr a uchytky, aby vše sladila s hornimi skrinkami její letní kuchyně.

 

Nábytek Mexicana v odstínu ořech vosk tentokráte v interiéru naši klientky Renáty. Na fotech komoda Mexicana COM25, postel Mexicana ACC01, zrcadlo SLU1/80truhla Mexicana ARC04 a taburet Mexicana SIL02. Děkujeme.

   

 

Kolekce Mexicana si u Vás získala značnou oblibu. Představuje interiéry paní Olgy, které právě tato kolekce vévodí. Vitrína Mexicana ZIV27, komoda Mexicana COM25, psací stůl Mexicana BIR15, konferenční stůl Mexicana CEN06, jídelní židle Mexicana SIL22 a skříň Mexicana SAV12. Všechen nábytek v odstínu dub tmavý - lak.

 

 

Paní Věra a její stylový interiér ložnice zařízený nábytkem z kolekce Sweet Home. V interéru tedy: skříň Sweet Home SAV23, noční stolky Sweet Home NAK13 a NAK14 a komoda Sweet Home COM24.

  

 

Interiér paní Kateřiny již nyní zdobí Tv stolek White Home RTV03 v barvém provedení antická bílá-hnědý vosk. Kredenc SWEET HOME KRI24 si u nás zakoupil pan Martin. Odstín nábytku bílá-světle hnědá medová-lak. Děkujeme :-).

 

Fotografie, na které je předsíňový set Cordoba v přírodním vosku, nám zaslala pani Jitka. Komoda Toscania Nuko v interiéru naši klietky Heleny.

 

Jídelní set z kolekce Mexicana v interieru našeho klienta Ondřeje. Na fotografiích jídelní lavice Mexicana BAX25 180x240 cm,  jídelní stůl MES1 160x90 cm a židle Mexicana SIL25. Odstín nábytku- světle hnědá medová.

 

Nábytek Cordoba a Mexicana tentokráte v interiéru naši klientky Lucie. Na fotech - konferenční stolek CORDOBA MES08B (hnědý vosk K15), truhla Mexicana ARC23 a televizní stolek Mexicana TIV14. Nábytek Mexicana v odtínu - dub tmavý (lak).

 

 

Bílá jídelní lavice SWEET HOME BAX22 (180 cm) v jídelně paní Ivany a kredenc VIT105 v odstínu světlý vosk K01, v interiéru naši klientky Blanky.

 

Naše spokojená zákaznice Ilona a už její TV stolek SWEET HOME TIV14 v barevném provedení - bílá - světle hnědá medová (lak). Vedlejši foto nám zaslala naše klientka Hana. Na fotografii rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22 (pravá) a jidelní židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá-světle hnědá medová (lak).

 

Nábytek Mexicana v odstínu ořech (lak) si pro své interiéry objednala i naše klientka Ivana. Na fotografii: jídelní stůl Mexicana MES2 160x90 cm, židle Mexicana SIL21 s područkami, komoda Mexicana COM24, taburet Mexicana SIL02, jídelní židle Mexicana SIL25, Tv stolek Mexicana TIV14, ostrůvek Mexicna vyrobený na míru a konferenční stolek Mexicana CEN06.

 

 

Fotografie jídelního setu SWEET HOME nám zaslala naše klientka Barbara. Na fotografii - jídelní stůl SWEET HOME MES02 180x90 cm, rohová lavice SWEET HOME BAX25 200x190 pravá a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Nábytek v odstínu bílá-světle hnědá medová lak.

 

Krásná komoda Provence K3P v bílé barvě v interiéru naši klientky Jany. Jídelní lavice Mexicana BAX25 (ořech vosk) a stolek Mexicana NAK15 (ořech vosk) v interiéru klientky Martiny.

 

Paní Lenka a jeji dvě lavice, které si u nás objednala. Na fotografii lavice White Home SIL13 100 cm a rohová lavice White Home SIL19 140x220 cm. Odstín lavic - bílá patina - světlý vosk K01.

 

Dubový televizní stolek Lagos 21 již nyní zkrášluje interiéry našeho klienta Alana.

Spokojenost se zahradním nábytkem RAB má i naše klientka Anna, která nám zaslala tyto krásné fotografie. Odstín nábytku - světlý dub.

 

Nádherné masivní dubové zrcadlo Denver 50 v interiéru naši klientky Martiny a lavice Sweet home BAX22 120 cm v interiéru klientky Pavly. Odstín lavice - bílá - ořech lak.

   

Komoda Provence K10P v šedomodré barvě dokonale doladila interiéry naši klientky Jarmily. Vedlejší foto nám zaslala paní Lada. Na fotografikomoda COM106 v odstínu - bílá patina.

 

Paní Blanka a její povedená realizace s nábytkem Sweet Home. Na fotografii - prádelník Sweet Home BIL67, knihovna Sweet Home VIT66 3D a prádelník Sweet Home BIL68. Odstín nábytku bílá - kaštan lak, úchyty - Perla gold.

 

Buková šatní skříň BORA B2, se šatní tyčí v barevném provedení ořech, putovala k naši klientkce Kristýně.

Psací stůl Mexicana BIR14, v odstínu - dub tmavý lak, v interiéru spokojené klientky Renáty.

 

Dubové jidelní židle Oslo si do své jídelny objednala naše klietnka Dana. Odstín - dub přírodní, čalounění - Kingston 3.

Paní Laura nám zaslala fotografie své nové postel Austin Romantika v roměru 160x200 cm.

 

Rustikální police Cordoba COS11 v odstínu hnědý vosk K15 v interiéru naši klientky Venduly. Praktický dřevěný regál Drewmax umístěný pod schodištěm naši klietnky Michaly.

 

Paní Hana a jeji stylový interiér, který doplnil i nábytek z kolekce Mexicana komoda Mexicana COM24 a komoda Mexicana COM26. Nábytek v odstínu - sv.hnědá medová-lak. 

Jídelní set našeho klienta Jiřího je rovněž z kolekce Mexicana. Děkujeme :-)

 

Něžná bílá lavice Sweet Home v šířce 170bílé jídelní židle Sweet home Sil25 v interiéru naši klientky Marie.

 

Paní Martina a nyní již její borovicový nábytek. Na fotu komoda Amálka a regál Drewmax 131.

    

Světnička v chalupě paní Petry vybavená nábytkem z kolekce CORDOBA. Jídelní stůl Cordoba MES13 180x90 cmjídelní židle SIL02 a police Cordoba COS11. Všechen nábytek v odstínu tmavý vosk.

 

Psací stůl Mexicana BIR14 se šuplíkem v odstínu světle hnědá medová lak u pana Tomaše.

 

Pan Pavel a jeho interiér s nábytkem Provence. na fotografii - Kredenc Provence R1P a komoda Provence K11P.

 

Nábytek SWEET HOME tentokráte u našeho klienta Tomaše. Na fotografii úložná truhla SWEEET HOME ARC13, lavice SWEET HOME BAX22 (150 cm), jídelní stůl SWEET HOME MES02 a židle SWEET HOME SIL22. Nábytek v odstínu bílá - tmavý dub.

 

Paní Olga nám zaslala foto lavice WHITE HOME SIL14 120 cm v odstínu bíá patina - hnědý vosk. Skříňka Šumava vyrobena na míru pro naši klientku Terezii.

 

Jídelní židle Mexicana SIL25  v odstínu kaštan vosk u našeho klietta Milana.

 

Šedý psací stůl GREY FORTIS  z masivního dřeva v interiéru našeho klienta Stanislava.

 

Oblíbený a velmi krásný kredenc SWEET HOME KRI30 v odstínu bílá - tmavý dub lak již plní svoji funkci v interiéru naši klientky Ivany.

 

Krásná a velmi stylová předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 již nyní plní svoji funkci u naši klientky Veroniky a rustikální toaletní stolek ADORA z kolekce AUSTIN MERIDA v interiéru našeho klienta Alexandra.

 

Oblíbený rustikální nábytek z kolekce MEXICANA v zastoupení : Rustikální vitrína VIT66 3D, pracovní stůl mexicana BIR11 a židle mexicana SIL21. Odstín nábytku: dub tmavý-vosk.

 

Sweet Home v akci, tentokráte u našich klienta Romana. Nábytek Sweet Home v barevném provedení (bílá - medová lak) zde v zastoupení - jídelní stůl Sweet Home MES02, jídelní židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02konferenční stolek Sweet Home CEN06 a tv stolek Sweet Home TIV14.

 

   

Paní Blanka představuje nábytek z kolekce Mexicana v přírodním provedení. Na fotografii konferenční stolek Mexicana CEN06kulatý jídelní stůl Mexicana a jídelní židle Mexicana SIL04.

 

Praktickou komodu na víno SWEET HOME VIN15 (bílá-medová lak) v domově paní Marcely. Na vedlejším fotu rustikální lavice Mexicana BAX25 (ořech-vosk) v délce 200 cm od paní Blanky.

 

Velká masivní vitrína Mexicana VIT23 (odstín - světle hnědá medová) v interiéru klientky Radky a foto psacího stůlu Mexicana BIR14 (odstín - světle hnědá medová) nám zaslal naš klient Tomaš.

 

Bílá jídelní lavice Sweet Home v šířce 140 cm v interiéru klientky Daniely. Děkujeme :-).

 

Komoda Delgado COM107 a komoda Delgado COM 105 v přírodní podobě plní již nyní svoji funkci u naši klienty Zuzany.

 

Nádherná realizace pana Michala. Na fotografii komoda Provence K3Pkomoda Provence K2P a tv stolek Provence

 

K paní Monice putovala postel z masivu Karlanoční stolky z masivu Šumava 31 a matrace Riviera plus.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Marie. Na fotografii jídelní stůl Sweet Home MES01 a jídelní židle Sweet Home SIL22. Nábytek je v odstínu bílá-světle hnědá medová lak.

 

Voskovaný toaletní stolek Cordoba TOL02 a voskovaný taburet Cordoba SIL21 v interiéru pana Břetislava.

Úzkou šatní skříň DEJ10 si u nás zakoupila paní Kristýna.  

   

Paní Marta a její nová dubová postel Atlantanoční stolek Atlanta v odstínu - dub pálený.

Vedlejší foto nám zaslala naše klientka Pavlína, ke které putovaly židle Kamil v barevném provedení buk rustikal - kingston 3.

  

Nádherná realizace naši klienty Daniely - nábytek Provence zde v zastoupení tv stolek Provence K6P a stolek Provence SN4P. Děkujeme.

 

"Nábytek máme na chatičce na naší zahradě. Ještě nemam sice vše úplně dodělané, ale i tak už chatka krásně ožila. Nábytek je moc hezký, podle našich představ. A také skvěly eshop. Těmito slovy nás mile potěšila naše klientka Daniela. Na fotografii - komoda Delgado COM106police Cordoba COS10 a police Cordoba COS11. Děkujeme :-). Barva nábytku - tmavý vosk.

Na vedlejším fotu je bílý kredenc SWEET HOME KRI30 v interiéru naši klientky Gabriely.

 

Z vitríny Mexicana VIT21 (lak dub tmavý) se již těší pan Zbyněk. Paní Stanislava a její nová úložná truhla Mexicana ARC04 v barevném provedení přírodní - lak.

 

Komody Atlanta 44 v odstínu dub pálený v nádherné ložnici našeho klienta Miroslava a lavice Sweet Home BAX22 v délce 100 cm v interiéru klientky Jiřiny. Barva lavice je bílá-světle hnědá medová lak.

 

Jídelní nábytek Sweet Home si pořidila do svého domova i naše klienta Iveta. Jídelní stůl Sweet Home MES01 140x80 cm, lavice Sweet Home BAX25 140 cm, jídelní židle Sweet Home SIL25 v odstínu bílá - světle hnědá medová lak.

Lavice lavice Sweet Home BAX25 v délce 140 cm putovala rovněž i k naši klientce Michaele. Barva lavice je rovněž bílá - světle hnědá medová lak.

 

Skříň Sweet Home SAV22komoda Sweet Home COM25 konferenční stolek CEN07 v interiéru našeho klienta Ladislava. Nábytek v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak.

 

Lavici Sweet Home BAX22 v délce 150 cm (bílá-světle hnědá medová lak) u našeho klienta Jaroslava. Dubová postel Atlanta v interiéru našeho klienta Petra.

Fotografie patrové postele Andy v šedé barvě nám zaslala naše klintka Petra, a její slova mluví za vše: "Pokojík je velmi malý a postel je moc praktická a umožní ponechat v pokoji místo i pro synovo hraní".

Vedlejší foto pochází z dílny pana Milana. Na fotogtafii rohová lavice Sweet Home BAX22 levá v rozměru 120x140 cm.

  

Paní Kateřina zaříila pokojiček pro svou ratolest nábytkem z kolekce Alex - skřín Alex, šuplíková komoda Alex, psací stůl Alex, noční stolek Alextruhla Alex a kombinovaná komoda Alex.

   

Komoda White Home COM02 v barevném provedení bílá patina - tmavý vosk v interiéru klientky Marcely a regál Drewmax v odstínu olše již nyní slouží regál na potraviny v kuchyni paní Lenky.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - bezbarvý vosk si u nás objednala naše milá klietnka Iveta. Na fotografiích - skříň Sweet Home SAV23C1truhla Sweet Home ARC21 a skříňka Sweet Home KUR12.

 

Paní Kateřina zařidila pokojíček pro své dítko patrovou postel Andy. Foto prádelníku Delgado COM108 nam zaslala naše klientka Silvie.

 

Nábytek Sweet Home v barevném provedení bílá - světle hnědá medová lak putoval do Lomnicí nad Lužnicí. Na fotografiích komoda Sweet Home COM18, skříňka Sweet Home KUR12, židle Sweet Home SIL25, taburet Sweet Home SIL02 40x40 cmstůl Sweet Home MES02 140x80 cm,  rohová lavice Sweet Home BAX25 levá 100x200 cm a vitrína Sweet Home vyrobená na míru.

 

 

Nádherná skříň Provence putovala k naši klientce Janě.  Foto paní Evy na které je foto komoda White Home COM08 v barevním provedení antická bílá - světlý vosk.

 

Jídelní stůl Sweet Home MES02 120x80 cm putoval k naši klientce Aleně. Šuplík pod postel pak našemu klientovi Honzovi.

 

Pan Zdeněk nám zaslal fotografie konferenčního stolku Porto 40. Na vedlejším fotu jídelní stůl Alanta, který nám zaslala naše klientka Andrea. Děkujeme :-)

 

Jídelní set Mexicana v odstínu ořech - lak v interiéru našich klientů z Havličkova Brodu. na fotografii rohová lavice Mexicana pravá 290x130 cm, jídelní stůl Mexicana MES01 a jídelní židle Mexicana SIL22.

  .

Dubový jídelní stůl Atlanta a jídelní židle Atlanta (potah Oxford 18) v interiéru klientky Blanky.

 

Luxusní dubový nábytek Atlanta zdobí již nyní interiéry našeho klienta Jana. V interéru tedy dubová komoda Atlanta 45, dubová vitrína Atlanta 10, konferenční stolek Atlanta 67, dubová vitrína Atlanta 50, dubový jídelní stůl Atlanta 42, dubová police Atlanta 31dubová police Atlanta 32 dubové židle Atlanta (potah Forres 08). Nábytek v odstínu dub přírodní.

 

 

Naši klienti z České Libchavy si objednali jídelní stůl Sweet Home MES1 (na zakázku 100x100 cm), jídelní židle Sweet Home SIL25, skříňku Mexicana KUR12předsíňová stěna Mexicana GAR10 a televizní stolek Mexicana TIV14.

 

 

Paní Jitka si pořídila do interiéru kuchyně jídelní nábytek z kolekce Sweet Home. Jídelní stůl Sweet Home MES01 120x80 cm, jídelní židle Sweet Home SIL22 a taburety Sweet Home 40x40 cm. Nábytek v odstínu bílá - světle hnědíá medová lak.

Na vedlejším fotu truhla Mexicana ARC04 v interiéru naši klientky Heleny.

 

Do Jirova putoval nádherný nábytek z kolekce Mexicana. V interiéru vitrína Mexicana VIT65, komoda Mexicana COM25, tv stolek Mexicana TV14, konferenční stolek Mexicana CEN06konzolový stolek Mexicana CON07 a knihovna Mexicana REG60. Nábytek v odstínu - ořech vosk.

 

   

Skříň CORDOBA SZY01Apředsíňová stěna CORDOBA GAB02 a komoda CORDOBA COM05 v interiéru naši klientky Ivany. Nábytek v odstínu - světlý vosk.

   

Fotografie nábytku CORDOBA pochází z interiéru naši klientky Zuzany. Na fotografiích  SZY01, psací stůl CORDOBA BIK02, židle CORDOBA SIL02knihovna CORDOBA REG02. Všechen nábytek v odstínu - tmavý vosk.

 

Předsíňová sestava z masivu Jana putovala k našemu klientovi Tomášovi. Komoda MIRKA v interiéru naši milé klietnky.

 

Paní Katka nám zaslala fotografie psacího stolu CORDOBA BIK03 v odstínu - světlý vosk. Vedlejší foto police WHITE HOME COS12 - antická bílá v interiéru našeho klienta Pavla.

 

Do svého interiéru zařízeného oblíbeným nábytkem Provence nás pustili rovněž i naši milí klienti z Boršice u Buchlovic. Nábytek Provence je zde v zastoupení : Kredenc Provence R1P, kredenc Provence R3P, konferenční stolek Provence S3P, stoleček Provence, taburet Provencetelevizní stolek Provence K5P a vitrína Provence W9P. Děkujeme :-).

 

 

Rohová lavice SWEET HOME BAX22 160x250 cm - levé provedení, jídelní stůl Sweet Home MES1 180x90 bílá a židle SWEET HOME SIL22 v interiéru naši klientky Marcely. Barevné provedení jídelního setu – bílá světle hnědá medová lak.

  

Kredenc Provence R2P (šedomodrá) a vitrína Provence W6P v bílé barvě v interiéru naši klientky Marie. Na vedlejším fotu police WHITE HOME COS11.

 

Lavici SWEET HOME BAX22 si oblíbila naše klientka Pavla a rovněž i její kocouři spolubydlíci. Rohová lavice SWEET HOME BAX22 je zde v odstínu bílá - světle hnědá medová lak, rozměr lavice 130x100 cm - provedení pravé.

 

Kredec Provence R1P a komoda K10p v bílém odstínu již dělá radost panu Pavlovi ze Stochova.

 

Kredenc VIT101 z kolekce estilo v oblíbené barvě antická bílá putoval k panu Petrovi. Komodu Klasik 10P z masivu borovice si u nás zakoupila paní Kateřina.

 

Opět zde máme lavici Mexicana BAX25 200 cm s úložným prostorem a s područkami v odstínu světle hnědý medový vosk, terou si zakoupila paní Milena z Lipna nad Vltavou.

 

Lavici Mexicana BAX25 160 cm s úložným prostorem a s područkami v odstínu dub tmavý lak si u nás zakoupil pan Václav.

 

Postel Mexicana ACC1 v prodloužené verzi 140x220 cm spolu s komodou Mexicana COM24, vitrínou Mexicana ZIV15nočním stolkem Mexicana CON24zrcadlem Mexicana SLU1/120 v odstínu kaštan vosk si u nás zakoupil pan Libor z Jindřichova Hradce, děkuejem za nádherné fotografie.

 

Do Selmic putovala oblíbená komoda Mexicana COM25 v odstínu světle hnědá medová vosk.

 

Děkujeme rovněž naším klientům z Českého Těšína za zaslání krásných fotografií. Na fotografii: jídelní stůl Sweet Home MES02 140x80 cm, židle Sweet Home SIL25, lavice Sweet home BAX25. Všechen nábytek v odstínu bílá - sv. hnědá medová - lak.

 

Dubová komoda FARO 49 v přírodním odstínu v interiéru s vánočním motivem našeho klienta Miroslava. Komody Klasik ELENA 08 v pracovně našeho klienta Miroslava.

 

Dubová komoda FARO 49 v přírodním odstínu v interéru s vánočním motivem našeho klienta Miroslava.Masivní dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA v obývacím pokoji našich klientů z Ostravy. Nábytek Mexicana zde v zastoupení: vitrína Mexicana VIT64 1D, knihovna MEXICANA REG60 a TV stolek Mexicana TIV 14. Všechen nábytek v odstínu dub tmavý - vosk.

Do svého stylového domova nás nechala nahlédnout i naše milá klietka Jana. V interéru Tv stolek SWEET HOME (bílá-medová lak)  a konferenční stolek MEXICANA KAV22 (tmavý dub-vosk).

 

Lavice MEXICANA BAX25,200 cm, bez područek s úložným protorem v odstínu sv. hnědá medová lak, jídelní židle CORDOBA SIL02-světlý vosk a police CORDOBA ve tvaru včelí plástve v odstínu světlý vosk dokonale doladily stylový rustikální interiér naši klietnky Jitky.

 

Nábytek Provence si pro své interiéry zvolila rovněž i naše klientka Monika. V interiéru tedy: TV stolek Provence AT008, noční stolek Provence, skříň Provence AT015 a komoda Provence K2P.

 

Krásná masivní postel Šumava 111 a dva noční stolky Šumava 28 putovaly na chalupu k našim klientům do Telče.

 

Oblíbený nábytek z kolekce Provence tentokráte v interiéru naši klietnky Petry. Na fotografii skříň PROVENCE W1P s policemi a vitrína Provence W4P.

 

Interiéry naší klientky Lenky již nyní zdobí rustikální židle MEXICANA SIL04 v odstínu tmavý dub-vosk.

Oblíbený kredence WHITE HOME VIT04 v odstínu bílá patina K16 - světlý vosk K01 si našel místo v interiéru naši klientky Nadi. Na vedlejším fotu skříně SWEET HOME SAV22 C1 v barevném provedení bílá - světle hnědá medová-lak.

 

Hned dvě police putovaly k naši klientce do Liberce. Na fotografii rustikální police WHITE HOME COS 11 a rustikální police WHITE HOME COS 16. Barva polic - antická bílá CK16. Vitrína z masivu DEJ35 na vedlejším fotu pochází od naši klietnky Martiny.

 

Rohodá komoda z masivu Šumava 53 v interiéru naši klientky Anny. Vedlejší foto skříňky Sweet Home nám zaslal naš klient Pavel.

 

Romantika v domově naší klientky Martiny, která si od nás objednala rustikální stůl SWEET HOME Ludvík MES2 140x80 cm. Děkujeme

 

Břízová komoda DONELLA K10 v přírodním provedení v interiéru naši klientky Ireny. Na vedlejším fotu rustikální skříňka SWEET HOME KUR12 v bílém provedení, kterou nám poslala naše klientka Adriana.

  

Realizace od naši klientky Štěpánky - rohová lavice SWEET HOME BAX22 (180x120 cm – levá). Lavice v odstínu bílá – světle hnědá medová – lak.

Na vedlejším fotu psací stůl MEXICANA BIR14 a taburet MEXICANA. Nábytek v odstínu ořech – lak.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME a MEXICANA v interiéru naši klientky Dagmar v zastoupení: Jídelní stůl SWEEET HOME MES2 120x80, jídelní židle SWEET HOME SIL25, skříň SWEET HOME SAV23 B1, skříň SWEET HOME SAV22A, postel MEXICANA ACC1 180x200 cm, komoda MEXICANA COM27, taburet MEXICANA SIL02, skříň SWEET HOMESAV21A. Odstín bílá – světle hnědá medová – lak. Děkujeme.

 

 

Jídelní set MEXICANA složený z jídelní lavice MEXICANA BAX22 ( pravá 260x210 cm)jídelního stolu MEXICANA MES2 a jídelních židlí MEXICANA SIL22. Celý komplet v odstínu – světle hnědá medová – lak.

 

Televizní stolek SWEET HOME TIV14, jídelní židle SWEET HOME SIL24 a komoda SWEET HOME COM27 v interiéru naši klientky Venduly.

 

Komody DELGADO 107 v přírodním vosku v interiéru naši klientky Nely. Na vedlejším fotu komoda MEXICANA COM 27 v přírodním vosku od našich klientů z Frýdlantu.

 

Jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME v interiéru naši spokojené klientky Radmily. Na fotografii jídelní stůl SWEET HOME MES1 120x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 v délce 160 cm, jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme.

 

Rustikální stojan na kytku WHITE HOME MES 10 (antická bílá-tmavý vosk) v interiéru pana Jindřicha a třídvéřová šatní skříň z masivu SWEET HOME SAV23B1 v odstíbu bílá - kaštan vosk.

 

Truhly z kolekce CORDOBA v přírodním vosku putovaly k naši klientce do České Třebové. Na fotografii - Rustikální truhla CORDOBA COS 15 se šuplíkem a Rustikální truhla CORDOBA COS05 z masivní borovice.

 

Pani Iveta darovala své předsíni nádherný nábytek z kolekce CORDOBA. Na fotografii je šatní skříň CORDOBA 02/A, věšáková stěna CORDOBA 03sada police COS 18/7 ve tvaru včelí plástve, komoda CORDOBA 01předsíň CORDOBA 02 a rustikální zrcadlo CORDOBA COS 02. Všechen nábytek CORDOBA v odstínu světlý vosk K01.

   

Další nádherná realizace v interiéru našich klientů z Prostějova. V obývacím pokoji tedy - konferenční stolek MEXICANA CEN07, police MEXICANA POL13, vitrína MEXICANA VIT22, komoda MEXICANA COM18, závěsná skříňka MEXICANA KUR12, TV stolek MEXICANA TIV14. Všechen nábytek z kolekce MEXICANA v odstínu světle hnědá medová- lak. V jídelní části dominuje nábytek z kolekce SWEET HOME - jídelní stůl SWEET HOME MES2 120x80 cmrohová lavice SWEET HOME BAX22 190x145 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Nábytek SWEET HOME v odstínu bílá - dub tmavý lak. Děkujeme :-)

   
 

Stylová ložnice zařízená nábytkem z kolekce WHITE HOME si dopřáli naši klienti z Meziměstí u Broumova. Nábytek WHITE HOME zde v zastoupenípostel WHITE HOME ACC05 v rozměru 180x200 cm, rustikální skříň WHITE HOME 03/1, rustikální skříň WHITE HOME 01/C, rustikální komoda WHITE HOME COM 05, rustikální komoda WHITE HOME 06 a rustikální noční stolek WHITE HOME COM 12.

   

 

Nádhernou koupelnu naši milé klientky doplnilo zrcadlo CORDOBA LUS4. Zrcadlo na fotografii má průměr 52 cm, barvě světlý vosk. Vedlejší foto kredence SWEET HOME KRI10 pochází z dílny naši klientky Jany. Kredenc v odstínu bílá-světle hnědá medová vosk.

 

Botník z masivu ŠUMAVA 65 putoval k naši klientce Radce. 

 

Jídelní nábytek v kolekce SWEET HOME zdobí interiéry i naši klientky Lenky. Nábytek SWEET HOME v zastoupení - rohová lavice SWEET HOME BAX25 204x127 cm a jídelní židle SWEET HOME BAX 25. Nábytek v barevném provedení bílá-tmavý dub lak.

 

Vaše oblíbená kolekce PROVNCE tentokráte v interiéru našich milých klientů z města Smešno. V interiéru - skříň PROVENCE AT15 – kombinovaná, komoda PROVENCE K2P, manželská postel PROVENCE AT019 a noční stolky AT018.

 

 

Paní Lucie a její nádherná realizace stylové chalupy. V interiéru nábytek MEXICANA v zastoupení: Rohová lavice MEXICANA BAX25 180x150, patrová postel MEXICANA a věšáková stěna MEXICANA. Všechen nábytek v barvě světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v barevném provedení bílá-světle hnědá medová lak, od našeho klientky z Blatné. Na fotografii rohová lavice SWEET HOME BAX22jídelní stůl SWEET HOME MES1 a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Paní Renáta nám zaslala fotografie nábytku z kolekce Provence. Na fotech komoda Provence, skříň Provence, komoda Provence na míru a rovněž stůl Provence vyroben na míru, dle vizí naší klientky.

 

 

Vitrína MEXICANA VIT65 2D v barevném provedení vosk světle hnědý medový v interiéru našeho klienta Marka. Vedlejší foto skříně Klasik 3+3PL nám zaslal náš klient Lukáš.

 

Nádherná ložnice v podání našich milých klientů z Hořic. Na fotografii nábytek SWEET HOME v barvě bílá-ořech lak, v zastoupení - postel SWEET HOME ACC01 180x200 cm, truhla SWEET HOME ARC23, vitrína SWEET HOME VIT23, komoda SWEET HOME COM27, taburet SWEET HOME 40x40 cm, komoda SWEET HOME CON22skříň SWEET HOME SAV23B1 a skříň SWEET HOME SAV22B. Na přání naších klientů je nábytek vyroben s jinými uchyty, než které jsou běžně u nábytku z kolekce SWEET HOME. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Paní Alena nám zaslala fotografie kredence MEXICANA KRI24 v barvě - světle hnědá medová - vosk. Děkujeme :-).

 

Stůl MET265 v barvě tmavé hnědé v interiéru naši klietky Petry. Na vedlejším fotu rustikální stolek WHITE HOME MES15.

  B

Oblíbený jídelní set SWEET HOME tentokráte v podání naši klientky Zdeňky. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME MES1 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME BAX25 150 cm a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Barevná kombinace bílá-světle hnědá medová lak.

Stylové police CORDOBA COS18 ve tvaru včelí plástve v interiérech našeho klienta Davida. Poličky jsou ve světlém vosku. Děkujeme :-).

 

Stylové závěsné skříňky White home COS09 v odstínu antická bílá K16, zdobí domov pana Michala.

 

Na první fotografii můžete vidět jak stylově si doladil koupelnu závěsnou skříňkou Sweet Home KUR12 pan Radek. Na druhé fotografii je skříňka Šumava 18, kterou jsme pani Haně doručili bez nátěru v surovém stavu a paní Hana si ji takto krásně upravila.

 

Jídelní židle Sweet Home SIL25 a lavice Bax25 v bílé barvě jsme doručili pani Kláře.

Rohovou jídlení lavici Mexicana v přírodním odstínu spolu se stolem MES1štokrlemi SIL02 na míru si u nás zakoupil pan Stanislav z Kroměříže.

Pan Jakub si unás zakoupil vitrínku 45knihovny 11 z kolekce Atlanta v odstínu dub páleny.

 

Jídelní set Sweet Home putoval k paní Ladislavě, v rámci setu má rohovou jídelní lavici Sweet Home BAX25jídelní židle SIL25 a jídelní stůl MES2 80x80 cm.

 

Jídelní prostory našeho klienta doplněné o nádherný nábytek MEXICANA v odstínu - přírodní lakJídelní stůl MEXICANA MES02 a židle MEXICANA SIL25. Děkujeme :-).

Na vedleším fotu psací stůl z borovicového masivu B5 přírodní.

 

Paní Zuzana a realizace knihovny MEXICANA REG61 v odstínu dub tmavý vosk. Vedlejší foto pochází z dílny paní Terezy. Na fotu prádelník MEXICANA BIL68 (vosk -dub kouřový).

 

Jídelní set s lavicí z kolekce SWEET HOME v interiéru naši klientky Lucie. Děkujeme :-) V interiéru tedy jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES01 a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Všechen nábytek v barevném provedení bílá - světle hnědá medová -lak.

 

K pohodlí poklidného venkovského života přispívá i lavice CORDOBA SIL14 150 cm ( barva - hnědý vosk K15), která putovala k našim klientům do Sopotnice. Vedlejší foto je z chalupy naši klientky Dagmar, která si u nás objednala kulatý stůl z masivu MET265 o průměru 65 cm.

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME putoval k naši milé klientce Zuzaně. V interiéru tedy rohová vitrína SWEET HOME ZIV15, kredenc SWEET HOME KRI13, jídelní stůl SWEET HOME MES02 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 levá (100x200 cm) a taburet SWEET HOME SIL02. Všechen nábytek je v barevné kombinaci bílá-světle hnědá medová lak. Děkujeme.

 

 

Krásný jídelní kout vykouzlil náš klient z Radějovic u Převýšova. Jídelní stůl CORDOBA MES02 A 120x80 cmjídelní lavice CORDOBA 120 cm a jídelní židle CORDOBA SIL24. Všechen nábytek je v přírodním vosku.

 

O tom, že i dvě malé roztomilé modelky si mohou zamilovat masivní zahradní nábytek RAB (150 cm) nás přesvědčili naši milí klienti z Kaplice. Děkujeme :-).

 

Obývací prostory naši klientky Evy obohotil dubový konferenční stolek DALLAS 66. Vedlejší foto bukového nábytku je od naši milé klientky Romany, ke které putoval bukový toaletní stolek Atabasca a bukové zrcadlo Vostok

 

Zahradní nábytek RAB (200 cm)  v barvě třešeň, se zalíbil i jezevčíkovi našeho klienta Miroslava. Děkujeme :-).

 

Dvě lavice z masivního dřeva putovaly k naší klientce do Hodětínu u Bachyně. Konkrétně tedy lavice MEXICANA (barva: tmavý dub-vosk) a lavice SWEET HOME (barva: bílá-světle hnědá medová lak). Postele z kolekce dětského nábytku Vilík, na vedlejším fotu, pocházejí z dílny naši klientky Venduly.

 

Nádherná jídelní sestava SWEET HOME tentokráte v barevném provedení krémová - ořech lak v interiéru našich klientů z České Třebové. Jídelní stůl SWEET HOME MES01 140x80 cm, jídelní lavice SWEET HOME  130 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL22.

 

Masivní balkonový set LUK12 putoval k našim klientům do Skalska. Masivní předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 v interiéru klientky Renáty.

   

Pan Martin nás nechal nahlédnout do své jídelny. V interiéru tedy nábytek z kolekce SWEET HOME (barevné provedení bílá-tmavý dub lak) v zastoupení jídelní stůl SWEET HOME 120x80 cmrohová jídelní lavice SWEET HOME levé provedení 125x210 cm a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-).

 

Psací stůl MEXICANA BIR 14 (barevné provedení dub tmavý -lak) v interiéru naši klientky Dity a selské jídelní židle MET336 v interéru kientky Markety.

  

Jídelna Provence sestavena z nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotu jídelní stůl SWEET HOME MES, jídelní lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a kredenc SWEET HOME KRI13.

 

Břízová skříň LUCIANA W3-3, břízová skříň CORRADO W1 a břízová komoda VALERIA K19 v ložnici naši klientky Šárky. Všechen nábytek je v barevném rovedení - eben.

 

Slova naši klientky mluví za vše. My jen doplníme, že se jedná o jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME BANUPžidle SWEET HOME SIL22 a psací stůl SWEET HOME BIR15.

„Ráda bych Vám poděkovala za bezproblémové doručení. Ačkoli měl řidič kvůli nesjízdnému terénu ztíženou situaci a musel nábytek nosit, případně vozit na rudlu víc než 100 metrů po mokré louce, byl velmi vstřícný a ochotný. Pomohl nám nastěhovat nábytek až na místo určení, dokonce i do podkroví po úzkém schodišti. Takže děkujeme za služby. Jsme s nábytkem i jeho dovozem moc spokojení. Určitě budeme Nábytek v kostce doporučovat dál. Děkujeme :-).

   

Foto PC stolu DREWMAX BR111TV stolku DEJ86 upraveného na míru komody Šumava 35 od naši klientky Zdeny. Děkujeme :-).

 

Dubový jídelní stůl Porto je vyroben z prvotřídního masivního dubového dřeva. Vedlejší foto je od naši klientky Silvie, která nám zaslala foto břízového toaletního stolku MAURIO C1.

 

Rohová jídelní lavice BAX25 s područkami a s úložným prostrem v odstínu bílá - sv. hnědá medová lak, rozměr 1 x 2,5 m z kolekce Sweet Home je již u paní Ivy.

 

Dubový jídlení stůl Faro již zdobí jídelnu od paní Kateřiny.

Jídelní stůl MES02 160x90 a jídelní židle SIL02 CORDOBA v odstínu tmavý vosk K02 putovali do měsa Železnice k paní Lucii.

   

 

Pan Jan si u nás objednal oblíbený jídlení stůl, lavicijídelní židle z kolekce Mexicana v odstínu světle hnědá medová lak.

Paní ladislava má od nás rohovou vitrínu Mexicana ZIV15 bez prosklených dvířek a komodu white home z kolekce White Home.

 

Pan Oto má doma nábytek z kolekce White Home. Konkrétně si u nás zakoupil taburet SIL21, komodu COM12,  a TV stolek RTV03. Vše v odstínu bílá patina K03 - světlý vosk K01.

 

 

 

Lavice BAX25 o délce 200 cm, v odstínu světle hnědá medová vosk, již zdobí terasu paní Ivany.

Vitrínu Provence W4P a komodu AT006 v bílé provedení si u nás zakoupil pan Jan.

 

Oblíbený nábytek z kolekce Provence již zdobí domov paní Michaely. Jedná se o komodu Provence K2P, vitrínu PROVENCE W4P, kredenc PROVENCE R3Pnoční stolek PROVENCE SN1 a komodu PROVENCE AT010. Děkujeme za nádhérne fotografie.

 

   

 

 

Paní Lucie má od nás oblíbený nábytek Sweet Home. Konkrétně vitrínu ZIV22 a závěsnou skříňku KUR12. Taktéž na zakázku vyrobená dvířka ke kuchyňské lince.

 

Pan Pavel si zakoupil oblíbený dubový TV stolek Orlando 25.

Děkujeme za fotografie našemu zákazníkovi Tomášovi, který si u nás zakoupil Rustikální TV stolek CORDOBA RTV 08 a Masivní vitrínu CORDOBA 15 v odstínu světlý vosk K01.

Pan Míra nám zaslal fotografii nádherné jídelny. Zakoupil si u nás rohovou lavici BAX25jídelní stůl MES2jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home.

Paní Renátě zdobí obývací pokoj vitrína VIT23komoda COM25 z kolece Mexicana v odstínu světle hnědý medový vosk.

 

Pan Václav nám zaslal fotografie lavice Mexicana BAX20 bez područek v odstínu světle hnědý medový vosk.

 

Paní Šárka si zakoupila břízovou komodu K19 v tmavém odstínu EBEN.

Jídelní set Mexicana si u nás pořídil pan Petr. Zakoupil si jídelní stůl MES2, jídelní židle SIL25lavici BAX25 v odstínu dub kouřový lak.

 

 

Kolekce Sweet Home je jedna z těch nevíce oblíbených, děkujeme za azslání fotografií naší zákaznici, která si u nás zakoupila lavici BAX25 s područkami, jídelní židle SIL21 s područkami a truhlu ARC04 odstín bílá světle hnědý medový vosk. Taktéž skříň SAV21Alavici BAX25 z kolekce MEXICANA.

 

 

Paní Martina má od nás bílé jídelní židle METX.

 

Paní Simona nám zaslala foto předsíňové stěny Delgado GAB01 v odstínu šedý vosk K07. Napsala nám příjemnou zprávu: Jsme velmi spokojeni s kvalitou i estetickým provedením i s dopravou milým panem řidičem, děkujeme...

 

TV stolek Šumava 107 v přírodním odstínu má doma pan Karel.

Naše oblíbené jídelní židličky Sweet Home SIL25, jsou již plně využité i pana Vladislava. Vedlejší foto je od našeho klienta Petra  - břízová komoda Feliciano K15 - ořech.

 

Tv stolek RTV7, vitrína VIT16, stojan na kytku MES10komoda COM09komoda na víno COM14  z kolekce CORDOBA v odstínu TMAVÝ VOSK K02 jsou již u paní Ladislavy.

 

Masivní předsíň Cordoba GAB01 v odstínu Tmavý vosk K02 již má své místo u pana Rostislava. Vedlejší foto je z dílny naši klientky Ivety. Na snímku je kredenc MEXICANA KRI13 - odstín světle hnědá medová vosk.

 

Komoda COM 02 a knihovna REG 02  z kolkece White Home putovala k paní Lýdii.

Paní Hana si vybavila kancelář stolky SNSASN2A a komodami K3A z kolekce Old Style.

Náš stálý zákaznik Aleš si u nás v poslední objednávce zakoupil předsíň Cordoba 02, komodu Delgado 107 a jídelní židli Cordoba SIL 02. Všechen nábytek je v odstínu TMAVÝ VOSK K02. Vitríny Cordoba 07Cordoba 13 taktéž v odstínu tmavý vosk K02.

 

Masivní postel CORDOBA ACC02noční stolek CORDOBA COM12noční stolek na nožkách v interiéru naši klientky Silvie. Děkujeme :-). Barva nábytku Cordoba - přírodní vosk.

   

Krásná a báječná truhla MAJA v barevné kombinaci bílá - fialová byla narozeninovým dárkem malé princezny ze Záchlumí. Přejeme krásné narozeniny :-).

 

Kolekce SWEET HOME se těší Vaši oblibě, a my jsme rádi, že můžeme Vaše realizace ukázat takřka celému světu :-). Jídelní set SWEET HOME, který tvoří jídelní stůl SWEET HOME MES02 a jídelní židle SWEET HOME SIL25 (barva nábytku světle hnědá medová lak) nám zaslala naše klientka Marie. Vedlejší foto vitríny SWEET HOME (barva vitrinky bílá-tmvý dub vosk) pak od klientů z Jablunkova. Děkujeme :-).

 

Psací stůl z masivní borovice DREWMAX BR115 již nyní zdobí interiéry domova naši klienty Martiny. Foto nádherné police s věšáky WHITE HOME  je od naši milé klientky Zuzany. Děkujeme :-).

 

Komoda z masivního dřeva Klasik 15 Johanka v hloubce 46 cm si našla domov v interiéru našeho klienta Zdeňka. Vedlejši foto taburetu WHITE HOME v bílé barvě nám zaslala naše klientka Vlaďka.

 

nábytek MEXICANA jste si oblíbili, a stále častěji si ho objednáváte do interiéru chat či chalup. Důkazem jsou fotografie našeho milého klienta Ondřeje, za které moc děkujeme. Na fotografiích postel MEXICANA, noční stolky MEXICANA, komoda MEXICANA COM17, jídelní stůl MEXICANA MES2, jídelní rohová lavice MEXICANA BAX25 bez područek, jídelní židle MEXICANA SIL25, prádelník MEXICANA. Barva nábytku - tmavý dub - vosk.

 

 

Krásná chaloupka našeho milého klienta a nábytek z kolekce SWEET HOME toť harmonická kombinace. Psací stůl SWEET HOME BIR15, kredenc SWEET HOME KRI24, kuchyňský ostrůvek na míru, rustikální stolek SWEET HOME CON07 a lavice SWEET HOME SIL25. Děkujeme. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Dubový jídelní rozkládací stůl v dekoru dub pálený a dubové jídelní žídle v provedení dub pálený - rubin 3, zdobí již nyní domov našich klientů z Bohumína. Děkujeme.

 

Bílá police WHITE HOME v interiéru naši klientky Zuzany a lavice DELGADO v přírodním vosku. Děkujeme.

 

Bílý jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME už našel svůj domov interiéru naši klientky Lenky. Jídelní stůl SWEET HOME MES1jídelní židle SWEET HOME SIL25 a jídelní lavice SWEET HOME SIL25 bez područek. Děkujeme.

 

Slova paní Evy mluví za vše: „Zasílám foto nábytku Provence. Je úžasný. Barvy, zpracování, materiál všechno krásné. Jsme moc spokojeni.“. My moc děkujeme a jen dodáváme, že se jedná o nábytek Provence, konkrétně TV stolek ProvenceVitrína Provence a noční stolek Provence.

Nádherná rustikální kuchyně  našich milého klienta Tomáše doplnil nábytek z kolekce SWEET HOME. Masivní jídelní sestava SWEET HOME je složená z jídelního stolu SWEET HOME MES2 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Interiéry pani Martiny s nábytkem MexicanaRohová lavice Mexicana BAX25 bez područek, jídelní stůl Mexicana MES1, lavice Mexicana BANBU. Děkujeme :-). Barva nábyteku - sv.hnědá medová-lak.

 

Další z Vašich realizací, které se opravdu povedly je jídelní set z kolekce SWEET HOME. Paní Marie si od nás zakoupila jídelní stůl SWEET HOME MES01jídelní lavici SWEET HOME BAX22BU a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Barva nábytku - bílá - dub kouřový - vosk.

Fotografie bílé jídelní rohové lavice SWEET HOME BAX25, rovněž z kolekce SWEET HOME  jsou od naši milé klientky Šarky.  Přejeme krásné bydlení.

 

 

Paní Dana a Simona nám zaslaly fotografie nádherrného nábytku Provence. Konkrétně noční stolek  PROVENCE AT018G s výškou 70 cm a Kredenc PROVENCE R1P.

 

Slova naši milé klientky mluví za vše, jen dodáme že se jedná o komodu MEXICANA COM026.  "Zasílám fotografii komody. Je skutečně překrásná a z ložnice se díky ní stala opravdu útulná místnost a navíc nádherně provoněla celý byt. Děkujeme :-). Barva nábytku - vosk kaštan

PAní Nina nam zaslala fotografie úžasného kredence PROVENCE R1P a taburetu PROVENCE. Děkujeme :-).

 

Bílá postel BELLA pro princeznu Verunku :-).

Pani Monika a jeji nový nábytek z kolekce WHITE HOME - police WHITE HOME a komoda WHITE HOME COM09.

 

Jídlení prostory naši milé klientky Ivany již nyní zdobí masivní jídelní set SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

 

Naše klientka Barbara a nádherný rustikální nábytek. Kredenc DELGADO VIT105, konferenční stolek CORDOBA MES06 a TV stolek CORDOBA RTV03. Děkujeme. Barva nábytku - tmavý vosk K02.

Pánská trucovna zařízená v cantry stylu od našeho klieta z Kladna. V interiéru trucovny tedy komoda Mexicana COM18 ve vosku - tmavý dub. Děkujeme :-). Barva nábytku vosk -dub tmavý.

 

Pan Aleš a jeho realizace, ve které k sobě ladí nábytek z různých kolekcí. Komody WHITE HOME COM18jídelní židle SWEET HOME SIL21 a jídelní židle CORDOBA SIL02. Krásné bydlení…. Barva komod bílá patina - tmavý vosk.

 

Rovněž naše milá klientka z Oder si zařídila interiéry své kuchyně stylové kuchyně s nábytkem SWEET HOME. Jídelní lavice SWEET HOME BAX 22, jídelní stůl SWEET HOME v atypickém rozměru a jídelní židle SWEET HOME SIL22. Vše v bílém vosku. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Jídelní lavice SWEET HOME SIL25 z masivního borovicového dřeva v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová v interiéru paní zdeňky. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová vosk.

 

Paní Adriana nám zaslala opavdu nádherné fotografie Lavice Cordoba SIL19jídelního stolu Cordoba MES 02 a jídelních židlí Cordoba SIL02. A taktéž napsala krásnou recenzi, o kterou se svámi rádi podělíme... Barva nábytku - tmavý vosk.

Nábytek je nádherný, úplně překonal naše očekávání! Na fotkách nevynikne tolik jako v reálu v prostoru. Jsme opravdu moc spokojení. :)

 

Komoda z masivu Šumava 49  již slouží v dětském pokoji u paní Petry. Fotografie rohové komody Šumava 54 nám zaslala paní Blanka.

 

Lavici Bax25 Sweet Home a jídelní židle SIL25 Sweet Home už mají své místo u paní Petry... Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Paní Lenka si u nás zakoupila bílou lavici Delgado SIL13/B s područkami a úložným prostorem o délce 150 cm. Barva nábytku - bělený vosk K13.

 

Děkujem za fotografie, které nám zaslala paní Andrea, jednalo se dubové komody na přání zákazníce.

 

Děkujeme naší zákaznici Evě za fotografi jídelní židle MET332.

 

A opět zde máme fotografii oblíbeného nábytku Sweet Home, pan Pavel si u nás zakoupil rohovou lavici Sweet Home Bax25, jídelní stůl Sweet Home MES1 a jídelní židle Sweet Home Sil25. Barva nábytku - bílá -sv. hnědá medová lak.

Děkujeme za zaslání fotografií paní Radce, která si u nás objednala dřevěnou truhlu MET175 a rovněž panu Aleši, ke kterému potovaly hned dvě vitrínky z kolekce CORDOBA. Konkretně tedy vitrína CORDOBA 13 a vitrína CORDOBA 07. Barva vitrín - tmavý vosk K02.

 

Jídelní set z kolekce SWEET HOME v podání naši klietnky Markety. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

K paní Gabriele putovala rohová lavice SWEET HOME BAX22 (Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová). Dubová komoda FARO 48 v interiéru pana Pavla. Děkujeme :-).

 

Naše milá klientka Markéta představuje bílý jídelní set z kolekce SWEET HOMEJídelní stůl SWEET HOME MES1 jídelní židle SWEET HOME SIL 25 a taburet SWEET HOME . Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

Vedlejší foto je z produkce pana Libora, který nám představil svojí předsíň v podání předsíňové sestavy z masivu JANA, a selské židle MET366  . Děkujeme :-).

 

Do interiérů své krásné chaloupky nás dnes pozvala paní Radka, která si do svých stylového domova pořídila nábytek z kolekce MEXICANA. Komoda MEXICANA COM25, vitrína MEXICANA VIT66, lavice MEXICANA BAX20, jídelní stůl MEXICANA MES1 a jídelní židle MEXICANA SIL25 sedly do těchto interiéru jako poklice na hrnec. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-). barva nábytku - sv. hnědá medová - lak.

Krásnou lavici Delgado v bělené barvě, má doma pan Ondřej. Vedlejší foto bukových jídelních židli Florencie je od naši další milé klientky. Moc děkujeme :-).


Naše spokojená zákaznice Klára nám zaslala nádherné fotografie nábytku z kolekce Mexicana. Jídelní stůl Mexicana MES2, jídelní židel Mexicana SIL25, komoda Mexicana COM05, konferenční stůl Mexicana CEN06komoda Mexicana COM25 a rustikální stolek Mexicana CON07. Barva nábytku - sv. hnědá medová - vosk.

 

 

Skvělou volbou byla u pana Františka koupě dubového konferenčního stolku Porto 40 a dubového TV stolku Orlando 25.

Komodu z masivu KLASIK 24 a rohovou knihovnu 44 má od nás paní Nikol z Hrubé Vrbky.

 

Naše věrná zákaznice Klára si nyní zakoupila vitrínku VIT22 z kolekce Sweet Home. Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak.

 

Paní Pavla ze Slavošova si objednala oblíbené jídelní židle SIL25 z kolekce Sweet Home v bílé barvě. Díky za fotografie.

Paní Dana nám zaslala fotografii svého jídelního nábytku. U nás zakoupila Selské jídelní židle.

Skládací židle Smart v bílé barvě si u nás zakoupil pan Jan, děkujeme za fotografie.

 

Paní Zdeňka nám zaslala svou krásnou realizaci předsíně, jídelny a obyvacího pokoje. Zakoupila si u nás nábytek z kolekce CORDOBA a MEXICANAZrcadlo CORDOBA COS03 - Tmavý vosk, Truhla MEXICANA ARC04 : dub tmavý lak, Masivní věšáková stěna CORDOBA 03 :tmavý vosk, Truhla COS05 : Tmavý vosk K02, Komoda MEXICANA COM25 : dub tmavý lak, Taburet MEXICANA SIL02 : dub tmavý lak, Rustikální knihovna MEXICANA N2 : dub, Police COS18 včelí plástev : tmavý vosk,  Jídelní stůl Mexicana MES1 160X90 : dubtmavý lak, Jídelní židle MEXICANA SIL24 : dub tmavý lak.

 

 

Naši milí klienti představují interiér s nábytkem ATLANTA - dubová komoda ATLANTA 49, vitrína ATLANTA 12, TV stolek ATLANTA 26, vitrína ATLANTA 45 jídelní stůl ATLANTA, konferenční stolek ATLANTA 67 a ATLANTA 66. Děkujeme :-).

 

 

Rohová knihovna DEJ 44 zazářila v interiéru paní Stanislavy. Děkujeme :-).

 

Buková komoda Amazonka a buková komoda Mississippi v interiéru pana Iva. Děkujeme paní Ivaně za zaslání fotografie lavičky Mexicana v zádveří. Barva lavice - medový vosk.

 

Paní Renáta nám ukázala jak zútulnit vstupní prostory, a botník z masivu MET143 k tomuto účelu vhodně posloužil.

Oblíbený jídelní nábytek z kolekce Sweet Home, konkrétně jídelní lavice BAX25stůl MES1jídelní židle SIL25 v nádherné bílé barvě si zakoupila pní Jitka.

 

Hned dvě břízové komody FELICIANO K15 společně s komodou CIPRIANO K17 putovaly k paní Kateřině do Týnce nad Sázavou. Barva nábytku - dub.

 

 

Paní Jitka krásně zkombinovala jídelní stůl MES1jídelní židle SIL22 z kolekce Mexicanarohovou lavicí BAX22štokrlí SIL02 z kolekce Sweet Home. Hnědé částí lavice zvolila ve stejném odstínu jako stůl a židle. Děkujeme za fotografie. Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak

Paní Jitka si  u nás zakoupila rohovou lavici Sweet Home Bax22, jídelní stůl Sweet Home MES2 a jídelní židle Sweet Home SIL22. Barva nábytku - bílá sv.hnědá medová lak

   

Postel z masivu Šumava 110 v rozměru 160x200 cm v interiéru ložnice naši milé klientky Libuše.

 

Úzkou šatní skříň 10 a Skříňku z masivu Šumava 17 si u nás objednal pan David. Realizaci Rohové komody z masivu Šumava 54 nám zasla paní Lenka.

 

Bukové jídelní židle Daniel v odstínu bělený buk potovaly do Pardubic. Závěsná vitrína SWEET HOME i interéru paní Jany. Děkujeme :-).

 

Krásnou fotografii Pracovního stolu Mexicana BIR11, nám zaslala paní Pavl. Barva stolu - sv. hnědá medová - vosk. Knihovnu CORDOBA 03 v barvě tmavý vosk K02 si u nás zakoupil pan Libor.

 

Paní Marcela si u nás zakoupila Šatní skříň DREWMAX SF 117 s posuvnými dveřmi.

 

Fotografii Rohového dřevěného regálu nám zaslal pan Pavel.

Paní Daniela si u nás zakoupila stylové jídelní židle Moderní židle GRUVYER - STANDARD odstín Bianco. Děkujeme za fotografie.

 

SWEET HOME je výbornou volbou rovněž jako nábytek na chyty či chalupy. Představujeme jídelní lavice SWEET HOME BAX22, jídelní židle SWEET HOME SIL22 a jídelní stůl SWEET HOME MES1 v interiéru našeho klienta Pavla. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak. Rozměr lavice 240x130cm, rozměr stolu 180x80 cm. Děkujeme.

 

Skříňka z masivu MEXICANA KUR12 (barva nábytku sv. hnědý medový vosk) si našla svoje místo u naší klientky Paní Yvety a dubový noční stolek Atlanta v podání naši klientky Věry. Děkujeme :-).

  

Naše věrná zákaznice Šárka je s břízovým toaletním stolkem Mauricio C1břízovou komodou Donela K10 velmi spokojená. Tento nábytek zi zakoupila v odstínu Eben.

 

Do něžné bílé ložnice u paní Jany putovala komoda SWEET HOME a noční stolky SWEET HOME. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědý medový vosk

 

Pan Jaroslav a jeho nový nábytek z kolekce Mexicana ještě ve vánočním kabátku. Na fotech lavice MEXICANA BAX25 a jídelní žídle MEXICANA SIL25. Barva nábytku - sv. hnědý medový vosk.

 

Paní Petra nám zaslala nové fotky svého domova, který zaplnil především nábytek z kolekce SWEET HOME a teplo domova. K stávající sestavě, která je tvořena z vitríny SWEET HOME, kredence SWEET HOME, lavice SWEET HOME, jídelního stolu SWEET HOME, židlí SWEET HOME SIL25taburetu SWEET HOME SIL02 přibyl i televizní stolek SWEET HOME. Přejeme krásné bydlení. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

 

Nádherný psací stůl SWEET HOME ( barva stolu - bílá sv. hnědá medová lak). V interiéru pan Radka a masivní balkonový set na terase pana Radka. Děkujeme :-).

 

Paní Jana a její nový nábytek do jídelny, který je složený z naší kolekce SWEET HOME. Na fotech Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová - lak.

 

Domov s názvem Knihovna MEXICANA N2 dopřala svým knihám naše klientka Eva. Barva nábytku - dub tmavý vosk.

Snová bílá jídelna v provence stylu u naši klientky Kateřiny. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME MES01, jídelní židle SWEET HOME SIL22, taburet SWEET HOMEvitrína SWEET HOME ZIV22 a komoda SWEET HOME COM18 vyrobena na přání paní domu :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová - lak.

   

   

Naš klient Vlasta a jeho kuchyně doplněná o dubový jídelní set REGATA. Děkujeme :-).

 

Paní Martina si u nás zakoupila nábytek z kolekce CORDOBA, konkrétně polici Strom COS 17, konferenční stůl MES 14, vitrínu 13, a TV stolek RTV 03. Děkujeme. Barva nábytku - šedý vosk.

 

 

Zde máme fotografie realizací cukrárny a pivnice KONIČKŮV DVŮR. Cukrárnu a pivnici KONIČKŮV DVŮR jsme vybavili jídelními stoly Sweet home, jídelními židlemi Mexicana, komodou Sweet Home COM24 a taktéž kredencem KRI25. Opět děkujeme za zaslání fotografií. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Pan Jindřich si u nás zakoupil jídelní dubový stůl Orlando120x90. Moc děkujeme za zaslání fotografie.

Moc děkujeme za zaslání fotografií jídelního stolujídelních židlí z kolekce Mexicana, naší milé zákaznici Danuši. Barva nábytku ořech - vosk.

Bílý jídelní stůl TINA u naši klientky Zdeňky. Děkujeme :-).

 

Oblíbený jídelní set SWEET HOME složený z jídelního stolu SWEET HOME MES1,jídlení lavice SWEET HOME BAX25 a jídelních židlí SWEET HOME SIL25 v akci u naši klientky Dagmar. Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

Zde máme fotografie od paní Martiny, která si zakoupila předsíňovou stěnu a skříňku z kolekce CORDOBA. Barva nábytku - bezbarvý vosk.

 

Fotografie oblíbené knihovny z kolekce Mexicana ( barva knihovny - dub kouřový vosk ) nám zaslal pan Jiří a zároveň děkujeme panu Ladislavovi, který si u nás zakoupil jídelní židle Mexicana SIL21.

 

Paní Hana a její nádherná kočka jsou s komodou Klasik 24 ZITA a  komodou vyrobenou na míru, velmi spokojené. :-). Děkujeme :-).

 

Stále více si nábytek MEXICANA získává Vaši pozornost. Jsme rádi, že Vám mužeme přestavit vitrínu MEXICANA VIT22 2D v interiéru našeho klienta pana Víta. Barva knihovny - dub tmavý lak.

Dubový TV stolek ATLANTA 26dubový tv stolek ATLANTA 22 u našeho klienta Karla. Děkujeme :-). Barva nábytku - dub pálený.

 

Pani Daniela a její ložnice, ve kterých dominuje postel Alegra, pěnová matrace Comfort plus, dřevěná truhla 175, dřevěná truhla 176 a noční stolky Šumava 31. Děkujeme :-).

  22

Dubové jídelní židle ATLANTA v kombinaci dub přírodní - látka Oxford 30 antacit v interiéru paní Martiny. A vitrína MEXICANA ZIV 22, ze které má paní Pavla velkou radost. Barva nábytku sv. hnědý medový vosk.

   

Pan Petr a jeho komoda z kolekce SWEET HOME, vyrobená na zakázku doplnila již stávající jídelní set ze stejnojmenné kolekce. Jídelní stůl SWEET HOMErohová jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Nádherný romantický interiér u našeho klienta Zdeňka, který si u nás objednal nábytek z kolekce WHITE HOME, konkrétně komoda WHITE HOME COM07, přesíňová stěna WHITE HOME GAB01skříň WHITE HOME 01 a zrcadlo WHITE HOME COS03. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá patina - světlý vosk.

   

Nábytek SWEET HOME dokonale zapadl do náherného rustikálního interiéru naši klintky Gabriely. Jídelní stůl SWEET HOME vyrobeny na míru, lavice SWEET HOME BAX25jídelní židle SWEET HOME SIL25 a skříňka na víno SWEET HOMEBarva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.  

 

Taburety SWEET HOME 40x40 cm u naši klienta Jaroslava Děkujeme:-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak

 

Panu Michalovi učaroval nábytek z kolekce ATLANTA a do svého interiéru si pozval dubový toaletní stolek ATLANTA 55, dubovou jídelní židle ATLANTA, skříňku na kolečkách ATLANTA 85 a komodu ATLANTA 44. Vše v dekoru dub pálený. Děkujeme :-). Barva nábytku -  dub pálený.

Dole dubová knihovna ATLANTA v přírodním provedení od naši klientky Šarky. Barva nábytku - přírodní.

   

 

Toaletka MET456 z masivní borovice v interiéru paní Kateřiny a skříň DEJ20 s nástavcem. Děkujeme :-).

 

Jídelní stůl MEXICANAjídelní lavice MEXICANA BAX25 a židle MEXICANA SIL25 v pojetí paní Věry, která je s krásou nábytku i kvalitou velmi spokojená. Tento jídelní set MEXICANA je v provedení – dub tmavý lak. Děkujeme za foto:-).

 

Bílý nábytek z kolekce SWEET HOME si naše klientka Lenka objednala pro interiéry své jídelní části. Bílá lavice SWEET HOME BAX25jídelní stůl SWEET HOME MES2jídelní židle SWEET HOME SIL25 krásně doplňují tyto interiéry. Děkujeme :-). Barva nábytku -  bílá - sv. hnědá medová lak.

Krásná masivní bílá lavice SWEET HOME BAX25 v interiéru pani Vlasty. Děkujeme :-).

   

Kulatý jídelní stůl MET 257 a židle z borovice MET 331 putovaly k naším dalším milým klientům. Borovicový nábytek je stále in. Přejeme krásné bydelní :-).

Dubový konferenční stolek DALLAS a police CORDOBA ve tvaru včelí plástve, toť elegance v interiéru naši stálé zákaznice Janky, která je s naším nábytkem nadmíru spokojená. Děkujeme za fotografie a přejeme krásné bydlení.

 

Romantická jídelna byla asi hlavní představou při zařizování interiéru naši milé klientky Marie, a vize se opravdu povedla. Nádhernou kuchyni jen doplnily naše dřevěné exempláře v podobě jídelních židlí SWEET HOME SIL25. Mějte snové bydlení :-). Barva židlí - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Nábytek do jídelny z kolekce SWEET HOME tentokráte v podávní naši klientky Kateřiny. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME MES01rohová lavice SWEET HOME BAX 25 a židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - kaštan lak.

 

Dubový nábytek z kolekce PORTO putoval k našim klientům do Bukovce. Dubový TV stolek PORTO a konferenční stolek PORTO. Slova našich klientů mluví za vše:  “Nábytek sklízí ovace, všem se líbí a říkají, že i takto může vypadat obývací pokoj ve 140 let staré roubence. Děkujeme za výbornou spolupráci a těšíme se na další“. My děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

 

 

Nábytek do jídelny z kolekce SWEET HOME v podání našich milých klientů. Jídelní stůl SWEET HOME MES01, lavice SWEET HOME s područkami a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Truhla - botník z borovice u našeho klienta Jiřího. Děkujeme :-).

 

Děkujeme vše super a stylové, to jsou slova našeho milého klienta Romana, kterému tímto děkujeme za zaslané fotografie. Na fotech jídelní stůl SWEET HOME MES02, rohová jídelní lavice SWEET HOME BAX25 a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Nábytek z kolekce SWEET HOME tentokrát v podání naši klientky Veroniky. Jídelní stůl SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Do novostavby putovala buková masivní postel BORA 76 a bukové noční stolky BORA 29. Přejeme krásné bydlení :-)

 

Paní Romana a její čtyřnohý rodinný příslušník, patří rovněž mezi spokojené zákazníky, které věřily nábytku z kolekce SWEET HOME. Na fotografiích židličky SWEET HOME SIL25 a lavice SWEET HOME D25. Děkujeme a přejeme spokojené Vánoční svátky.

 

Kuchyňská linka DEJ82 slouží klientům Domova pro zdravotně postižené v Čáslavi, který je součástí Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy. Děkujeme za zaslání fotografií :)

Kolekce SWEET HOME si získala Vaši pozornost, díky smyslnému vzhledu a stylovému zpracování. Naše klientka Věra je rovněž jedna z mnoha spokojených zákaznic, které si tuto kolekci zamilovaly. Na fotech truhla SWEET HOME ARC11, komoda SWEET HOME COM27, konferenční stolek SWEET HOME COM06, TV stolek SWEET HOME TIV14, postel SWEET HOME ACC01, komoda SWEET HOME CON24toaletní stolek WHITE HOME a taburet SWEET HOME. Děkujeme za fotografie a přejeme příjemné bydlení. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

 

Děkujeme za zaslání fotografie paní Magdě, která si u nás zakoupila tut krásnou dřevěnou postýlku.

Opět zde máme fotografii od spokojené zákaznice, která si zakoupila jídelní set Sweet Home. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Vitrínu Mexicana VIT22televizní stolek Cordoba si u nás objednal pan Karel.  Barva tv stolku - tmavý vosk, barva knihovny - sv. hnědý medový vosk.

 

Fotografii oblíbené postelenočního stolku Atlanta nám zaslal pan Ondřej.

 

Tato police Cordoba (barva police - tmavý vosk) slouží jako součást vybavení četnické stanice v Ostravě. Děkujeme za zaslání fotografie :) Kredenc CORDOBA je jeden z velmi oblíbených kousků, děkujeme za fotografii paní Barboře. Barva kredence - tmavý vosk.

 

Paní Petra nám zaslala fotografie jídelní sestavy Sweet Home, kterou si u nás zakoupila. Jedná se o lavici Sweet Home BAX25, jídelní židle Sweet Home SIL25 a jídelní stůl Sweet Home MES1. Vše v kombinaci bílá - přírodní.

Paní Irena si u nás zakoupila rustikální jídelní židle Sweet Home SIL21 a je moc spojená, židle jsou přesně podle jejich představ.

Bukové noční stolky Bora 29 jsou kvalitní a krásné...... Toto jsou slova naší spokojené zákazníce Věry.

 

Pan Břetislav si u nás zakoupil bukovou skříň Bora v barevném provedení venge.

Balkonový set LUK12 je v období léta jeden z nejprodávanějších zahradních nábytků. 

Slova paní Lucie nás velmi potěšila: „Dobrý den, v příloze Vám zasílám fotku sestavené postele Mates. Spokojené děti, které chodí konečně dobrovolně večer spát, jsou známkou toho, že postel je opravdu krásná :). Děkujeme :-).

Oblíbená vitrína MEXICANA VIT22 již nádherně zdobí domov paní Jany. Děkujeme za zaslané fotografie. Barva nábytku - medový vosk.

 

Myslíme, že slova naší milé klientky Lucie mluví za vše: „Dobry večer, v příloze posilám fotografie, stůl je nádherný, máme z něj opravdu radost, myslím, že to nebude poslední kousek nábytku od Vás. Moc dekuji“. Jen doplníme že se jedná o stůl SWEET HOME MES01 a židle SWEET HOME SIL25. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Borovicová komoda se šuplíky MEXICANA COM05 nádherně doplnila domov naši klientky Lucie. Děkujeme :-). Barva komody sv. hnědý medový vosk.

Police elegantně doplňují Vaše interiéry, o tom jsme se přesvědčili hned několikrát. Na fotu krásná masivní police CORDOBA COS 19, která putovala k našim klientům do Kadaně :-).

   

Provoněný borovicový interiér nám představila i klientka Renáta. Do Třince putoval masivní jídelní stůl DEJA 76, jídelní židle DEJA a komoda ŠUMAVA 48. Přejeme krásné bydlení :-).

 

Obec ležící v severozápadním cípu Drahanské vrchoviny si od nás objednala bílý nábytek SWEET HOME určený pro svatební obřady. Tak pokud se chcete hnát do chomoutu, tak směle do Skřípova :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Nádherná rustikální truhla MEXICANA ARC13 pro ukrytí pokladů putovala k paní Kateřině. Děkujeme za zasláni fotografií :) Barva truhly - ořech lak.

 

Jídelní stůl SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME SIL25, toť vlastnictví naši klientky ZUZANY. Přejeme krásné bydleni :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Vitrínu z masivu 35 si pořídila naše klientka Alena na svoje oblíbené knihy :-).

 

Paní Marcela dokončila rekonstrukci kuchyně a zaslala nádherné fotky stolujídelních židlí z kolekce Sweet Home. Barva nábytku bílá- sv. hnědá medová lak.

 

Truhly ty snad nikdy neomrzí, jsou velmi praktické a stále v kurzu. Jednu takovou rustikální truhlu ARC13 z kolekce SWEET HOME si u nás zakoupil pan Jiří. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová vosk.

Opět zde máme velmi oblíbenou polici ve tvaru stromu COS 17, fotografii nám zaslal spokojený zákazník pan Martin z Prahy :). Barva police - světlý vosk.

Se židlemi s područkami SWEET HOME SIL21 a s taburetem SWEET HOME je velmi spokojená naše klientka DANA. Kolekce SWEET HOME je sázka na jistotu! Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

V Praze je údajně blaze, a doufáme, že blaze se má i paní Květoslava, která interiéry doplnila o bílý masivní psací stůl BELLA z Vámi oblíbené kolekce BELLA.

Nádherný jídelní stůlžidle z kolekce White Home v kombinaci s šedým voskem si u nás zakoupila paní Adéla, která byla velmi spokojená. Musíme zde citovat její email:

Jsme naprosto spokojeni, Váš nábytek je dokonalý :). Když přijel řidič, tak začal vykládat nábytek u silnice. Zrovna šla kolem paní a hned se zastavila, že mám úžasné židle a že je chce taky :)

Děkujeme, jsme velice rádí, že jste spokojená.

Dlouho očekáváná grilovna našeho milého klienta Martina je konečně na světě. Do obce Polepy putovala rohová lavice SWEET HOME, jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOMEkomoda SWEET HOME a police WHITE HOME COS 11. Přejeme příjemné grilování :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Další nádherný borovicový nábytek z oblíbené kolekce SWEET HOME putoval k našemu klientovi do Rumburku. Masivní jídelní sestava SWEET HOME složená z jídelního stolu SWEET HOME a jídelních židlí SWEET HOME, masivní borovicová skříň s masivní komoda na víno SWEET HOME. Brva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Fotografie psacího stolu MET181 je od naší milé klientky Dominiky. Přejeme krásné bydlení :-).

 

 

 

Vitríny VIT 107, skříně 101, 102103 a psací stůl BIK 04 z kolekce DELGADO si u nás do své pracovny zakoupil pan Jan z Pláňan. Děkujeme za zaslání fotografií. Barva nábytku - tmavý vosk.

 

 

Paní Hanka si u nás zakoupila oblíbený prádeník Sweet Home a nádhernou prosklenou Vitrínu Sweet Home a již se těší na další nábytek, který má v plánu si opět u nás zakoupit.

Mezi spokojené zákazníky, ke kterým putoval nábytkem z kolekce SWEET HOME patří rovněž i naše milá klientka Veronika, která si objednala kredenc SWEET HOME KRI30, knihovnu SWEET HOME REG1/2TV stolek SWEET HOME a konferenční stolek SWEET HOME CEN06. Krásné bydlení :-). Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Paní Ilona měla v pátek 13. narozeniny, tak si pořídila krásný dárek v podobě komody SWEET HOME COM24. Přejeme všechno nejlepší :-). Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak. 

Chalupářský nábytek z kolekce MEXICANA je borovicový nábytek, který si jistě zaslouží Vaši pozornost. U našich klientů z Ostravské Nové Vsi, ke kterým putovaly hned dvě komody z kolekce MEXICANA, a to komoda MEXICANA COM26 a komoda MEXICANA COM24, vypadá luxusně. Děkujeme :-). Barva nábytku vosk kaštan.

Masivní borovicový nábytek z kolekce SWEET HOME, konkrétně truhla SWEET HOME ARC11 a vitrína SWEET HOME VIT22 doplnila interiéry našich milých klientů ze Lhotky. Krásné bydlení :-). Barva truhly - bílá - sv. hnědá medová vosk.

 

Jídelní set pro 4 osoby z kolekce SWEET HOME udělal radost naši milé klientce Petře. Jídelní set se skládá z jídelního stolu SWEET HOME a 4x jídelní židle SWEET HOME. Děkujeme :-). Barv setu - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Děkujeme za milá slova našemu klientovi Břetislavovi: "Ze skříňky mám radost, zejména ocenuji perfektní řemeslné zpracování. Ten chlapec co to přivezl byl taky velmi ochotný a pomohl mně to dostat na místo. Takže děkuji a přeji hodně zdaru". Jen doplníme, že se jedná o vitrínu z masivu Šumava 69. Děkujeme a přejeme příjemné bydlení.

Vedledjší foto je od pana Vladimíra, ke kterému putovaly hned dvě knihovny MEXICANA REG61. Rovněž děkujeme. Barva knihoven - sv. hnědý medový vosk.

 

Oblíbená police Strom CORDOBA  nádherně doplnila jídelnu paní Moniky z Bakova nad Jizerou.

 

Dejte svým interiérům vesnický ráz takový, který darovala svému domovu paní Dagmar s nábytkem WHITE HOME. Nábytek WHITE HOME je v těchto interiérech v zastoupení - jídelní stůl WHITE HOME MES13, jídelní lavice WHITE HOME SIL14jídelní židle WHITE HOME SIL05 a taburet SWEET HOME. Mějte krásné bydlení :-).

   

Malebná obec ZDICE, v níž přebývají naši milí klienti, jsme měli tu čest navštívit. V tomto interiéru dominuje jídelní stůl SWEET HOME 80x80 cm a jídelní židle SWEET HOME D25, z romantické  kolekce SWEET HOME, která Vás přenese do okolí snové PROVENCE. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Obývací pokoj a jídelní část kuchyně si našim krásným nábytkem z kolekce SWEET HOME zařídila naše klientka Alice. Do těchto interiérů putoval jídelní stůl SWEET HOME, jídelní lavice SWEET HOME D22, jídelní židle SWEET HOME D22, skříňka na víno SWEET HOME VIN15TV stolek SWEET HOME TIV14 a elegantní rohová vitrína SWEET HOME ZIV15. Děkujeme :-). Barva nábytku - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Děkujeme za foto a milé slova paní Lucii, která si u nás objednala komodu z masivu Julie v barevném provedení dub: „Děkuji za pěknou komodu na naši chalupu u Sušice, ještě není umístěna v podkroví, ale už provizorně slouží na uložení oblečení.“

Komodami MEXICANA COM18 si doplnili interiér naši milí klienti z Polevska. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).  brva komod - sv. hnědý medový vosk.

 

Děkujeme za zaslání fotografii dubové postele Atlanta, kterou si u nás zakoupil pan Marek. Dubovou postel nabízíme ve dvou barevných variantách a to jako dub přírodní nebo dub pálený. Dubový nábytek z kolekce Atlanta je u našich zákazníků velmi oblíbeny.

 

 

A máme zde opět nábytek z kolekce Sweet Home, který si zakoupila paní Monika a citujeme její email: "Po prvním spokojeném nákupu u vás jsem opět neodolala a objednala další povedené krásné kousky. Bezvadně doplňují interier a dělají náš domov zas o něco víc útulnější".  Paní Monika si u nás konkrétně zakoupila rustikální psací stůl Sweet Home, komodu Sweet Home a dřevěnou komodu na víno Sweet Home. Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

 

 

   

Velmi oblíbený nábytek z kolekce Sweet Home se nádherně vyjímá u paní Václavy z Netolic. Tento nábytek si oblíbí všichni, kteří milují nábytek ve stylu Provence. Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

 

Orginalními a jedinečnými policemi, ve tvaru včelí plástve z kolekce Cordoba, si svůj domov doladila paní Kamila z Brna.

 

 

Nádherná dubová postel Atlanta již našla své místo v ložnici paní JindryDubovou postel Atlanta nabízíme ve dvou barevných variantách a to jako dub přírodní nebo dub pálený.

 

Překrásná masivní lavice SWEET HOME D25 s područkami z Vámi velmi oblíbené kolekce SWEET HOME si našla svůj domov vedle stylové bílé lednice i kuchyňské části naši milé klientky Věrky. Děkujeme za fotečky :-). Barva nábytku - bílá sv. hnědá medová lak.

 

V jídelních prostorách pana Tomáše má již nyní svoje čestné místo kulatý jídelní stůl SWEET HOME jídelní židle SWEET HOME SIL26 v barevné kombinaci bílá – světle hnědá medová. Děkujeme :-).

 

Paní Lucie z Brna si vyšperkovala interiéry své koupelny masivní skříňkou MAXICANA KUR12. Nábytek z kolekce MEXICANA je ošetřen voskem. Nábytek, který je ošetřen voskem si zachovává svoji přirozenou podobu a je na něm vidět přírodní dřevitá struktura, která je zřejmá i na dotek. Děkujeme :-).  Barva nábytku - sv. hnědá medová vosk.

Vedlejší jarem vonící fotografie nám zaslala paní Václava z Brna. Jídelní stůl SWEET HOME MES 03, jídelní židle SWEET HOME D22, a rustikální kredenc SWEET HOME D14 v barevné kombinaci bílá – světle medová vypadá ve Vašich interiérech opravdu moc hezky. Děkujeme :-).

   

Velké Chválenice přivítaly naše auto s otevřenou náručí. Do interiéru našich klientů putovala masivní truhla z borovice  MET 176. Ať se Vám krásně bydlí :-).

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky z Děčína, ke které putoval oblíbený nábytek z kolekce SWEET HOMEKolekce SWEET HOME je v těchto interiérech v zastoupení – jídelní stůl SWEET HOME MES 03jídelní lavice SWEET HOME D22 a jídelní židle SWEET HOME D22. Mějte krásné bydlení  :-). Barva nábytku - bílá - sv.hnědá medová lak.

 

Hned 3 kusy dubové šatní skříně ATLANTA si našly svůj nový domov u našich milých klientů. Kolekce ATLANTA je velmi kvalitní nábytek z masivního dubového dřeva, který dokáže splnit veškeré Vaše nároky.

Na vedlejší fotografii je ještě vánočně ozdobená police ve tvaru stromu VILLAGE od našich milých klientů z obce ZDIBY. Přejeme krásné bydlení :-).

 

Pan Petr si židle SWEET HOME D 20 s područkami, z kolekce SWEET HOME nechal dovézt bez povrchové úpravy a následně si je natřel sám, aby mu celý interiér barevně ladil. Myslíme si, že jste to doladil dokonale :-).

Vedlejší foto pochází z dílny paní Lenky, která se může pochlubit závěsným houpacím křeslem BRASIL GIGANTE LAVA. Velmi děkujeme :-).

 

Nábytkem z břízové kolekce RODAN si naši milí klienti zařídili interiéry své nové ložnice z Mělníka. Kvalitní břízový nábytek je zde v zastoupení postel FELISA, břízová skříň LUCIANA, toaletní stolek MAURIOžidle DANI a břízová komoda SANTINO. Přejeme příjemně strávené chvíli ve Vaši nové ložnici :-).

 

 

Velmi nás těší, že se znova do Vašich interiéru vrací dřevěné úložné truhly. K paní Světle jsme dovezli truhlu MEXICANA a k panu Petrovi putovala masivní truhla z borovice MET 176. Děkujeme :-).

 

Pan Václav si pokojíčky pro svoje ratolesti vybavil kvalitním nábytkem z masivní borovice. Do obce Sloupno putovala 2x postel z borovicového masivu Šimon Met 221, 3x matrace RIVIERA, skříň z masivu KLASIK Monika, noční stolek Šumava 26, psací stůl DREWMAX BR 115, komoda ELENA 08 a komoda VĚRKA 27. Všechen nábytek si pán Václav objednal bez povrchové úpravy a jako pravý kutil si ho natřel sám (nátěr ICLA – Antik). Velmi děkujeme :-).

 

 

 

Ve vstupních prostorách paní Lenky již nyní věrně slouží předsíňová stěna WHITE HOME z masivní borovice s patinovým efektem. Kolekce WHITE HOME vyniká svým stylovým provedením, které ji dodávají přírodní vosky s efektem patiny. Ať se Vám krásně bydlí :-). Barva nábytku - bílá patina - tmavý vosk.

   

Paní Jana souznění s přírodními materiály určitě popřít nemůže. Do jejího interiéru s vůní dřeva jsme měli tu čest dovézt bílý nábytek z kolekce SWEET HOME. Interiéry paní Jany nyní zdobí komoda SWEET HOME COM02, TV stolek SWET HOME, knihovna SWEET HOME, a šuplíková komoda SWEET HOME COM04. Přejeme krásné bydlení. Barva nábytku - bílá - sv. hnědá meodvá lak.

Děkujeme rovněž za foto realizace pana Jana, ke kterému putovala Komoda z masivní borovice ŠUMAVA 48 :-).

 

 

I takovou to stylovou tvář by mohly dostat interiéry Vašich domovu s nábytkem MEXICANA. TV stolek MEXICANAkomoda MEXICANA COM02židle MEXICANA SIL12 a pracovní stůl MEXICANA vyrobený na zakázku dle předlohy pana Petra. Pojďte si s námi realizovat svoje sny… Barva nábytku - kaštan vosk.

 

 

I nádherná dřevěná předsíňová stěna CORDOBA komoda MEXICANA COM09 si získala svoje místo v domečku našich milých klientů. Děkujeme, že se vracíte zpět k tradičním hodnotám :-). Barva komody - medový vosk. Barva předsíňové stěny - tmavý vosk.

 

Konferenční stolek z masivní borovice SWEET HOME CEN07 si našel svoje místečko v interiéru pana Karla, který si od nás nechal dovézt jídelní stůl SWEET HOME a židle SWEET HOME D22. Děkujeme. Ať se Vám krásně bydlí. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

   

Jako v přírodě pod voňavou borovici se musí usínat miminku našich klientů z Litovle, ke kterým putovala police ve tvaru stromu CORDOBA. Děkujeme :-).

 

I noblesní víno Chateauneuf-du-Pape by tato krásná dřevěná komoda na víno SWEET HOME přivítala s otevřenou náručí. Svůj interiér si o tento nádherný exemplář obohatili naši klienti z Dolní Poustevny. Tak tedy na zdraví… :-). Barva skříňky - bílá - sv- hnědá medová lak.

       

TV stolky z naší nové kolekce CORDOBA si cestu našim autem nemohly vynachválit. Přesto však věříme, že si zalíbení v interiéru naši klientky Věrky určitě našly. Paní Věrka si od nás nechala dovézt TV stolek CORDOBA RTV 02 a TV stolek CORDOBA RTV 06. Tak tedy přejeme spokojené soužití :-).

 

Věříme, že u tohoto bílého jídelního setu, se bude sladit káva o trochu víc s daleko větší noblesou. Jídelní stůl SWEET HOME zaujal své čestné místo po boku rohové lavice SWEET HOME D25 a jídelních židlí SWEET HOME D25 v dokonale zařízeném interiéru paní Věrky :-).

 

Docela dobře si umíme představit usrkávat svoji každodenní dávku horké kávy a snídat v posteli v těchto interiérech, ve kterých převládá voňavý nábytek z borovice. K tomu oblíbený film či romantická hudba – prostě ideální začátek nového dne :-). Hned dvě komody z borovice SYLVA z kolekce KLASIK putovaly k sympatickému panu Ivanovi. Přejeme krásné bydlení.....

 

Designový nábytek ve španělském stylu se stylovými úchyty a kováním, z kolekce MEXICANA vykouzlily v interiéru naši sympatické klientky Hany z Rapotína útulný domov. V těchto interiérech je nábytek MEXICANA (světle hnědá medová vosk) v zastoupení – skříň MEXICANA VIT08komoda MEXICANA COM03 a psací stůl MEXICANA D38. Vedlejší foto pochází z dílny pana KARLA, kterému nyní dělá společnost masivní skříň FELIX se zásuvnými dveřmi. Velmi děkujeme :-).

 

Paní Vladislava vsadila na jistotu zakoupením našeho nejoblíbenějšího produktu, kterým je jídelní stůl SWEET HOME. Voskovaný nábytekkolekce SWEET HOME se může pyšnit svým stylovým vzhledem a kvalitním provedením. Barva stolu - bílá - sv. hnědá medová lak.

 

O tom, že masivní lavice jsou stále IN, jste nás přesvědčili hned několikrát. Dřevěná lavice CORDOBA (světlý vosk) s úložným prostorem putovala k panu Jiřímu a dvě lavice z kolekce WHITE HOME k paní Jarmile. Ať se Vám krásně bydlí :-). Barva lavice bílá patina - tmavý vosk.

 

 

Vstupní prostory našich domovů by měly vždycky vypadat útulně. Vždyť co jako první spatří naše návštěvy, krom nás hostitelů, když jim otevřeme dveře? Ano je to právě předsíň, která společně s námi jako první uvítá naše hosty. Nádherná předsíňová stěna WHITE HOME GAB02 ze stejnojmenné kolekce zdobí již nyní vstupní interiéry naši klientky Leony a její rodiny. Ať Vám věrně slouží. Děkujeme :-).

Děkujeme, za zaslání svých povedených realizací panu Zděňkovi, který si u nás objednal komodu JINDŘIŠKA 16 z masivní borovice z kolekce KLASIK a rovněž sympatické paní Renátě, ke které putovala stylová lavice DELGADO. Ať se Vám krásně bydlí :-). Barva lavice - bělený vosk.

 

 

Snový bílý nábytek z naší kolekce SWEET HOME, kterou jste si tolik oblíbili, našel svůj domov v interiérech našich klientů z Velké Bílovice. Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME s područkami, lavice SWEET HOME, komoda SWEET HOME, TV stolek SWEET HOMEkonferenční stolek SWEET HOME knihovna SWEET HOME vykouzlily ve Vašich interiérech tu pravou atmosféru s příchutí romantiky. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

 

Hned dva kusy rohové komody ŠUMAVA v bílé barvě si objednala naše milá klientka Romana a stylově jich zakomponovala do svého interiéru. Výborný nápad. Děkujeme :-).

 

Vymazlený břízový nábytek z kolekce RODAN si od nás nechali přivést naši sympatičtí klienti z Krupky. Nábytek RODAN je v tomto interiéru v barevném provedení ořech. Břízová komoda CARA C7konferenční stolek CATARIN, který si klienti přáli udělat s poličkou, a krásná komoda vyrobena na zakázku. Věříme, že Vám břízový nábytekkolekce RODAN udělal radost :-).

 

Kolekce SWEET HOME se může mimo jiné pyšnit také krásnými skříněmi a konferenčními stolky z masivní borovice. A právě jeden takový nádherný bílo – hnědý exemplář v podobě masivní skříně putoval do Prahy k našim milým klientům. Konferenční stolek našel své čestné místo u našich klientu v obci Přimda. Děkujeme za foto a ať Vám skříň SWEET HOME VIT 08 a konferenční stolek SWEET HOME CEN06 věrně slouží.

 

Tímto krásným dřevěným jídelním setem z kolekce SWEET HOME si naši klienti vyšperkovali prostory své milované kuchyně. Jídelní židle SWEET HOME D25taburet SWEET HOMEjídelní stůl SWEET HOME s vyřezávanými nohami v tomto interiéru dokonale ladí. Děkujeme :-) Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Stylový pokojíček zařízený v námořnickém stylu nám předvedla naše milá klientka z Turska. Dokonalá symfonie barev a krásný dřevěný nábytek vykouzlil opravdu krásné místečko, kde se bude spinkat jako na vlnách. Nábytek v tomto interiéru je zde v zastoupení - truhla SWEET HOME, taburet SWEET HOME, postel SWEET HOME, komoda SWEET HOME a toaletní stolek WHITE HOME. Moc se Vám to povedlo. Děkujeme :-).

 

Masivní TV stolek z oblíbené kolekce SWEET HOME pyšně zaujal své místo v interiéru u našich milých klientů z města Brandýs nad Labem. Televizní stolek SWEET HOME je zde v barevném provedení bílá-tmavý dub-lak.

Jídelní stůl MEXICANA a jídelní židle MEXICANA plní zodpovědně svoji funkci u našich sympatických klientů. Děkujeme za fotečky :-).

 

Kvalitní a velmi krásnou postel z bukového masivu LHOTSE LK 180 přinesl Ježíšek synovi naši klientky z Dašic, kterému se tímto splnilo jeho velké přání. Děkujeme a přejeme, ať se mu v této posteli zdají krásné sny.

Knihovna MEXICANA v barevném provedení vosk - dub kouřový putovala do Dambořic. Rovněž děkujeme :-).

 

Dubový nábytek ATLANTA je stylová kolekce nábytku, která dokáže z každého interiéru vykouzlit luxusní domov s nádhernou dřevitou vůni. Naši milí klienti si od nás nechali přivézt nábytek ATLANTA v zastoupení – dubová knihovna ATLANTA, dubový TV stolek ATLANTA, dubová vitrína ATLANTAdubový konferenční stolek ATLANTA a dubový jídelní stůl ATLANTA. Velmi děkujeme za krásné fotografie. Ať se Vám krásně bydlí.

   

 

Krásná masivní šatní skříň MEXICANA velmi stylově doplňuje prostory chodby našich klientů krásného města VRACOV v malebném prostředí jižní Moravy. Děkujeme. Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

Doznívající Vánoční atmosféra ještě jistě panuje u našich milých klientů z Plzně, ke kterým putoval krásný a velmi stylový bílý nábytek z naší oblíbené kolekce SWEET HOME. Interiéry tohoto stylového bydlení zdobí jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME, židle s područkami SWEET HOMEkonferenční stolek SWEET HOME a stylový stojan na vína SWEET HOME. Velmi děkujeme :-)

   

 

Tento luxusní dubový skvost v podobě překrásného nábytku z dubového masivu, si naší klienti z Frýdku Místku pořídili pod stromeček. Kolekce ORLANDO plní svoje poslání v zastoupení - vitrína ORLANDO 45, vitrína ORLANDO 05, vitrína ORLANDO 46dubový rozkládací stůl ORLANDO 42 a židle s čalouněním PENTA 03. Celá tato nábytková sestava je v barevném provedené BIANCO. Děkujeme a přejeme krásné svátky :-).

                           

 

Krásnou Vánoční atmosféru vykouzlily společně se stylovým nábytkem SWEET HOME hned naše dvě milé klientky. První něžná fotografie k nám i s přáním hezkých svátků, dorazila od milé klientky Jarky. Tento jídelní set z kolekce SWEET HOME je tvořen - jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní stůl SWEET HOME. Ostatní fotografie tyrkysově laděného interiéru, nám zaslala naše klientka z Havířova, ke které putovala i bílá lavice SWEET HOME. Je vidno, že i Vaše kočky mají skvělý vkus na nábytek :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Velmi oběma klientkám děkujeme a přejeme příjemně strávený Vánoční čas.

 

     

Skutečnost, že klasický nábytek z masivní borovice si stále ještě žádáte, nám dokázeli sympatičtí klienti ze Strakonic, ke kterým putovala vitrína z borovice DEJ 32 a botník z masivní borovice Šumava 82. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-).

   

I takovou tvář mohou mít dřevěné židličky MEXICANA! Naši milí klienti si nechali sedací část židle MEXICANA D22 a židle MEXICANA D20 opatřit čalouněním a díky tomu nádherně zapadají do celého konceptu romantického interiéru. Velmi děkujeme :-). Barva židlí - medový vosk.

 

Nahlédnout do útulně zařízeného interiéru jídelní části kuchyně nás nechal pan Libor z Plané nad Lužnicí, jehož přáním byla jídelní lavice CORDOBA SIL 13  z borovice, která spolu se stylovým kuchyňským stolem a jídelními židlemi, tvoří koncept originálně zařízeného jídelního koutu. Koukáme, že máte velmi stylový stojan na víno :-). Děkujeme….. Barva lavice - světlý vosk.

Luxusní dubový TV stolek PORTO ze stylové dubové kolekce PORTO dokonale sluší modernímu interiéru obývacího pokoje paní Jany. Moc se Vám to povedlo. Děkujeme :-)

Fotografie krásné kuchyně, jejíž jídelní zákoutí je tvořeno bílým nábytkem z oblíbené kolekce SWEET HOME nám zaslala naše milá klientka Martina. Jídelní sadu tvoří bílá lavice SWEET HOMEjídelní stůl SWET HOME a jídelní židle SWEET HOME D 25. Děkujeme a přejeme příjemné stolování. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Ke slovům paní Moniky z Prahy již nemusíme nic dodávat: " "Konečně máme doma krásný TV stolek. Dlouho jsme hledali kvalitní stylovy masivní nábytek a našli jsme u vás kolekci Sweet Home, která nás ohromila. Stolek je kvalitně vyrobený a brzy ho postupně doplní další úžasné kousky. Děkuji i Vašemu závozníkovi. Byl moc příjemný. Celý proces od objednání, volání si až po doručení byl skvělý. Děkujeme. Ostatní se mohou od Vás učit. " Velmi děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

  

 

Děkujeme našim milým klientům z Ostrožskej Novej Vsi za zaslání fotografii jejich nové komody MEXICANA COM 02, kterou si u nás objednali. Slova majitele mluví za vše: „Posielam Vám odkaz na fotky umiestnenia komody, ktorú sme u Vás zakúpili. Manželke, ale i mne sa veľmi páči. Manželka je z nej unesená...A tým pádom mám z toho radosť, a to veľkú, i ja“.  My jen dodáváme, že Váše spokojenost je naše největší odměna :-). Barva komody - medový vosk.

 

Obývací pokoj v Praze 7 teď zdobí náš nábytek Atlanta. Myslíme, že působí velice vkusně, elegantně a nevtíravě, tedy přesně tak, jak má nábytek Atlanta vypadat. Jedná se o dubovou komodu ATLANTA 44dubovou komodu ATLANTA 45. A my za fotky děkujeme milé paní Jolance a přejeme příjemné bydlení :)

  

Tuto nevšední polici si pořídili do ložnice naši klienti z Hřebeče. Jedná se o rustikální polici CORDOBA COS 17, která vytvoří každý interiér originálním. Tuto polici u nás nabízíme i v bílé barvě, ale také v jiných barevných odstínech. Inspirovat se můžete i našim článkem Police ve tvaru stromu. A nám nezbývá než poděkovat a popřát mnoho klidných nocí pod "naším" stromem... Barva stromu - tmavý vosk.

 

 

Podkovy pro štěstí, stylové doplňky a černobílá kočka čekající na svoji každodenní dávku lidského pohlazení. I takto může vypadat stylové bydlení v Praze 8. K našim milým klientům putovala předsíňová stěna CORDOBA a komoda SWEET HOME COM 02. Velmi děkujeme :-).

 

 

Tentokrát jsme zavítali do Kroměříže, kde si naši klienti zařídili ložnici z naší oblíbené kolekce SWEET HOME. Konkrétně se jedná o Rustikální postel SWEET HOME, kterou u nás pořídíte v široké škále rozměrů, dále noční stolek nebo-li Komoda se šuplíky SWEET HOME COM03, Komoda se zásuvkami SWEET HOME COM17 a Dřevěný taburet SWEET HOME. A my musíme uznat, že to vypadá opravdu úžasně. No řekněte, jde mít v tomto pokoji jiné než sladké sny…a my samozřejmě děkujeme za pozvání ;). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová vosk.

 

 

Jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME D 25dřevěný taburet SWEET HOME jsme Vám představovali hned několikrát. Realizace krásné kuchyně od klientů z Velkého Újezdu u Chorušic nám přinesla úsměv na tváři. Znova jsme se totiž přesvědčili o tom, že nemusíte být světoznámý designery, aby měly interiéry Vašich domovů perfektní design. Děkujeme :-). Velmi si Vážíme všech fotografií, které nám posíláte, díky nim víme, že to má smysl :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Spodní fotografie jsou od milých klientů z Vacanovic. Děkujeme :-)

 

 

Až k nám cítíme nádhernou vůní borovicového dřeva, kterou chaloupka paní Lidušky z Moravské Třebové určitě nyní obklopuje. Dřevěný nábytek z kolekce MEXICANA je v této pohádkové chaloupce v zastoupení - komoda MEXICANA COM 06, komoda MEXICANA COM 09 se čtyřmi suplikami, komoda MEXICANA COM 05, závěsná skříňka MEXICANA, jídelní stůl MEXICANA, židle MEXICANA D25 a krásná truhla MEXICANA zde plní funkci úložné lavice. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku - sv. hnědá medová vosk.

   

 Jsme si téměř jistí, že naše auto jako první spatřily trosky mohutného hradu Potštejn, jenž byl založen ve 13, století, a který je dominantou obce stejného jména. Do těchto končin jsme přivezli našim milým klientům skříně z kolekce MEXICANA, aby zabydlely vstupní prostory jejích interiérů. Skříň MEXICANA D10/3úzká skříň MEXICANA D10/1 a předsíňová stěna MEXICANA je zde na přání klientů v barevném zastoupení- ořech. Přejeme krásné bydlení :-). Barva nábytku ořech vosk.

    

Sázkou na jistotu bylo zvolení naší nejoblíbenější kolekce SWEET HOME, kterou si vybrala sympatická paní z Petřvaldu. Jedná se o jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOMEjídelní lavice SWEET HOME a dřevěný taburet SWEET HOME. A my nemůžeme jinak než popřát příjemné stolování... Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Není vždy snadné opustit místa, na která máme nezapomenutelné vzpomínky a začít úplně někde jinde. Ale přece pokud neuděláme první krok, nezjistíme, co na nás čeká třeba o 140 km dále. A právě naši milí klienti z Karviné se toho nebáli a Pohořelice pojali za svůj nový domov. Zařídili si ho bílým nábytkem SWEET HOME a dekoracemi, díky kterým se celý koncept domova nese v romantické náladě. Do těchto interiéru putovala komoda SWEET HOME COM 02, rohová vitrína SWEET HOME D 12, komoda na víno SWEET HOME D 35, vitrína SWEET HOME VIT 06, psací stůl SWEET HOME D 38, úzká vitrína SWEET HOME VIT 06, komoda SWEET HOME COM 17závěsná skříňka SWEET HOME, police SWEET HOME a štokrle SWEET HOMENábytek SWEET HOME má zde na přání klientky jiné panty a úchyty jsou zdobeny motivem kvítků. Majitele si rovněž vitríny doplnili o efektivní osvětlení. Děkujeme a přejeme, ať se Vám v novém domově spokojeně bydlí :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

       

     

     

 

Co k této realizaci říct.......prostě nádhera :-). Děkujeme paní domu z Čáslavi za povedenou koláž, kterou nám zaslala. V tomto interiéru je nábytek z kolekce SWEET HOME v zastoupení - jídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOME a jídelní lavice SWEET HOME. Ať se Vám krásně bydlí :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

Novotou vonící interiéry ložnice přivítaly s očekáváním masivní dubovou postel Atlanta, kterou si její majitele z obce Měchenice u nás objednali. Postel Atlanta je doplněná o stylový masivní noční stolek Atlanta. Děkujeme a přejeme krásné sny :-).

   

Luxusní dubový konferenční stolek Orlando je stylovým doplňkem obývacího pokoje sympatických klientů z Liberce. Děkujeme a přejeme krásné bydlení :-)

 

Jídelní set SWEET HOME z luxusní kolekce SWEET HOME se stal dokonalým místem pro příjemně strávené chvíle u našich milých klientů z Českého Těšína. Jídelní set se skládá z jídelních židlí SWEET HOME a z jídelního stolu SWEET HOME. Přejeme krásný den :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Oblíbená kolekce MEXICANA je kvalitní voskovaný nábytek, kterým se dozajista velmi rádi obklopujete. Komoda MECICANA COM 30 putovala do Českého Těšína, skříň MEXICANA VIT 08 cestovala do České Kubice a rohová jídelní lavice MEXICANA si našla svoje místo v obci Sedlo u Čimere. Děkujeme a posílame pozdravy :-). Barva nábytku - medový vosk.

   

I krásná chaloupka v malebném údolí Bečvy si zaslouží nový nábytek Sweet Home. V této realizaci si klienti přáli sníženou verzi lavice Sweet Home D20, jídelní židle D25 a jídelní stůl Sweet Home. Do Ložnice klienti zvolili velkou postel 180x200 ACC Sweet Home a jako noční stolečky rafinovaně poslouží malé štokrle Sweet Home. Nábytek Sweet Home a um Paní domu jde ruku v ruce, což je patrné z každého detailu. Děkujeme :-). Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

jídelní set sweet home Rustikální bílá jídelní set Sweet Home Rustikální postel z masívu Sweet Home Romantická bílá postel Sweet Home 

O tom, že nábytek SWEET HOME sekne do každého interiéru, nás přesvědčili naši milí klienti ze Sušice u města Heřmanův Městec, ke kterým jsme měli tu čest přivézt hned několik kusů tohoto oblíbeného nábytku. Dominantou tohoto interiéru je knihovna SWEET HOME a truhla SWEET HOME o tom není pochyb. Společnost těmto nádherným exemplářům dělá komoda SWEET HOME, v pracovním zákoutí pak dominuje komoda SWEET HOME, psací stůl SWEET HOME se židlí SWEET HOME a jako stojan na tiskárnu posloužil noční stolek SWEET HOME. Skvělý nápad. Děkujeme :-).

 

 

Nábytek s velikonoční náladou vykouzlila paní domu s pomocí jídelní lavice MEXICANA, jídelního stolu MEXICANAjídelní židle MEXICANA a taburetu MEXICANA. Tento nábytek je vyroben z masivního borovicového dřeva a ošetřen přírodním voskem v barvě tmavý dub. Nádherný set. Děkujeme a přejeme příjemné prožití Velikonočních svátků :-).  Barva nábytku - tmavý dub vosk.

 

Jaro ve svých interiérech přivítali naši Vážení klienti z města Jičín, známého v celé republice, díky loupežníku Rumcanjsovi. Jídelní set SWEET HOMEtaburet SWEET HOME jsou vyrobeny v dvoubarevné kombinaci bílá-světle hnědá medová. Přejeme krásné bydlení. Barva nábytku bílá - sv. hnědá medová lak.

 

Bílý psací stůl SWEET HOME a bílá knihovna SWEET HOME zútulnil pracovní kout p. Motyčkové. Nábytek z této kolekce lze objednat i v bílo-hnědé barevné kombinaci. Děkujeme. Ať Vám náš nábytek slouží :-).

      

I Město Ústí nad Labem přivítalo jedno z našich aut, se kterými brázdíme kouty celé ČR, s otevřenou náruči. Jídelní nábytek z kolekce SWEET HOME si získal prestižní místo v domácnosti našich milých klientů. Děkujeme za krásné fotografie a jsem rádi, že naše jídelní lavice SWEET HOMEjídelní stůl SWEET HOMEjídelní židle SWEET HOMEv barevné kombinaci bílá-kaštan, Vám udělaly radost :-).

 

Takto krásně se dokázali připravit na příchod svého děťátka mladí manžele Přichystalovi. Dokonalý soulad barev a bílá dětská postýlka LENA vykouzlily nádherný dětský pokojíček, ve kterém se bude nově narozené miminko cítit jako v pelíšku. Neboť láska k našim dětem je to jediné štěstí. Děkujeme a přejeme hodně štěstí :-).

        

A zase jedna z povedených realizací! Tato chaloupka se stylovým vesnickým nábytkem připomínající dění venkovského života, stojí v Netolicích. Její majitelé vsadili na osvědčený dřevěný masivní nábytek SWEET HOME a spolu se stylovými doplňky a dekoracemi vytvořili interiéry, ze kterých teplo rodinného krbu přímo vyzařuje. V těchto interiérech vévodí komoda SWEET HOME COM02, komoda SWEET HOME COM04, úložná truhla SWEET HOMEpsací stůl SWEET HOME a rustikální skříňka SWEET HOME. Velmi děkujeme za tyto krásné fotografie. A přejeme krásné bydlení :-).

  

     

Sladká snová jídelna je vlastnictvím našich vážených klientů ze Svatoslav u Brna. Velmi oblíbený jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25 a jídelní lavice SWEET HOME v něžné bílé podobě, bude určitě svědkem všech rodinných oslav i každodenního chodu v domácnosti. Děkujeme a přejeme, ať Vám náš nábytek dělá radost :-).

   

Interiéry v anglickém stylu dokázala v moravských podmínkách vykouzlit majitelka domku v Uherském Hradišti, ke které putoval nábytek z kolekce SWEET HOME. Interiéry tohoto útulného domova zdobí komoda SWEET HOME COM17, rustikální stolek SWEET HOME, masivní jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, kredenc SWEET HOME D14, knihovna SWEET HOME D11, praktická komoda na víno SWEET HOME a barové židličky SWEET HOME. Barový pult si klienti nechali zhotovit u místního stolaře, my jsme dopomohli tím, že jsme zaslali barvy, aby celý koncept pokoje ladil ve stejném tonu. Vaše interiéry doslova ožily. Posíláme milé pozdravy a děkujeme.

       

     

Naši milí klienti z obce Rudník u Vrchlabí se určitě velmi rádi obklopují kvalitním dubovým nábytkem. O tom svědčí jejích „dubový interiér", ve kterém hlavní roli hraje dubová vitrína Faro, dubová komoda FARO, dubový televizní stolek FARO, konferenční stůl PORTO a dubový jídelní stůl ATLANTA. Dubový nábytek DEKORT, ze kterého pocházejí kolekce FARO, ATLANTA, POTRO a jiné, se v přírodním provedení dají snadno nakombinovat. Díky tomu lze získat originální, dosud neokoukaný interiér. Děkujeme.

     

Stylově zařízeným interiérem se pochlubil i sympatický klient Marek z Českých Budějovic, ke kterému putoval konferenční stolek SWET HOME a jídelní stůl SWEET HOME ve verzi 80x80 cm. Z  fotografií je vidno, že tento nábytek Vašemu interiéru opravdu sekne. Děkujeme…:-).

Fotografie psacího stolu k nám dorazily z města Heřmanův Městec, nacházejícího se na území pardubického kraje. Masivní psací stůl SWEET HOME D 39 je doplněn o židli SWEET HOME D 25. Rovněž děkujeme....

    ,

      

Výlet na Malou Moravu do nádherné dědiny zvané Vysoký Potok jsme podstoupili velmi rádi. Tamní klienti si u nás objednali luxusní postel z břízového masivu ROSSA. O tom, že budete spokojení jsme ani nepochybovali. A slova klientky mluví za vše: „Postel je opravdu kvalitně zpracovaná, opravdová nádhera!!!“ Posíláme pozdrav…..

 

Naši stáli klienti z obce Karolinka, které tímto velmi zdravíme, si postupně zařizují domácnost našim nábytkem z kolekce KLASIK. Jsem velmi rádi, že si k nim našli cestu i dvě skříně z masivu EMA a komoda z masivu MIRKA. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci :-).

Kolekce KLASIK se snadno umí přizpůsobit interiéru v jakémkoliv stylu. Je to nábytek, který prostě nestárne. Komoda KORA z této kolekce, zaujala své čestné místo v jídelně našich klientů z Pavlovic. Ať Vám slouží :-).

   

    

Konkurence světoznámým modelkám roste v malebném podhůří Beskyd, v obci zvaná Bystřice. Dvě malé modelky profesionálně zapózovaly na dřevěné masivní lavici SWEET HOME, kterou si jejich rodiče u nás objednali. Jste velké kočky :-). Děkujeme a přejeme příjemné prožití Vánočních svátků.

Druhá realizace je od našich milých klientů z obce Železná Ruda, která se nachází na druhém konci republiky, než již zmiňovaná obec Bystřice. Ano, naše auta brázdí kouty celé České republiky. Vzdálenost pro nás není problém. Do Železné Rudy putoval nádherný nábytek z kolekce SWEET HOME v barevné kombinace bílá-ořech. Jídelní stůl SWEET HOME, jídelní židle SWEET HOME D25, židle s područkami SWEET HOMEtaburet SWEET HOME dokonale podtrhly koncept celého interiéru. Paní domu doplnila náš nábytek o vkusné a velmi originální doplňky. Děkujeme a věříme ve Vaši spokojenost. Rovněž přejeme krásné svátky…

 

   

Masivní kredence se znova vracejí na výsluní. I naši sympatičtí klienti z malebné obce Velká nad Veličkou si tento masivní klenot pro svůj domov pořídili. A určitě udělali dobře. Kredenc DEJ27 do tohoto interiéru sedl jak poklice na hrnec. Krásně ladí, a spolu s doplňky dokonale podtrhuje oblíbený vesnický styl. Na přání našich klientů je tento masivní kredenc v barevném provedení -  dub. Děkujeme za fotografie :-). 

Rustikální bílý kredenc SWEET HOME putoval k našim milým klientům do obce Blatná. I zde zodpovědně plní svojí funkci. Těšíme se na další spolupráci…..

   

   

Je nám velkou ctí, že právě u našeho jídelního stolu SWEET HOME a našich jídelních židlí SWEET HOME D25 budou trávit sváteční chvíle rodiny našich klientů. I tyto realizace se moc povedly. Klienti z Uherského Hradiště si přáli stůl v barevné kombinaci bílá - přírodní. Jejich jídelní stůl má rovné nohy, celobílý stůl nohy vyřezávané. Ano, i takové podoby může mít nábytek SWEET HOME. Děkujeme :-).

    

O tom, že si zvelebujete nejen interiéry, ale také Vaše zahradní prostory a venkovní posezeni, nás přesvědčili naši milí klienti, kteří se s námi podělili o tyto fotografie. Klienti z obce Dolní Břežany si u nás objednali kvalitní dřevěnou zahradní lavici THERMOOWOOD. Do Chebu pak putoval dřevěný balkonový set se stolem. Děkujeme a přejemně strávené chvíle s naším nábytkem.

 

I přestože si náš klient u nás objednal „jen“ stolek Mexicana CON07, byl velmi ochoten zdokumentovat pro nás svou dosavadní sbírku tohoto nádherného nábytku z masivního borovicového dřeva. Domov našeho klienta z BYŠICE zdobí také vitrína MEXICANA, komoda MEXICANA COM17,skříňka MEXICANA ACC53pracovní stůl MEXICANA a židle MEXICANA D25. Za ochotu a fotografie Vám náleží úpřimné díky. 

    

Výraznou dominantou v interiéru našich klientů z Turnova, se stala tato skvělá komoda. Její čisté a klasické linie působí dokonale, co říkáte? Komoda je vyrobena z masivní borovice a u nás si ji můžete pořídit ve dvou variantách, a to Komoda z masivu Klasik 24 Zita nebo Komoda z masivu Klasik 27 Věrka. A my samozřejmě děkujeme a věříme, že vám bude komoda dělat radost dlouhá léta.

K této komodě by určitě skvěle ladila i tato Prosklená vitrína z masivu 68, kterou si do svého domova pořídila sympatická klientka z Prahy. Samozřejmě velké díky.

 

Náš nábytek putoval i do malebné obce Jívová. Klienti si u nás vybrali do předsíně Předsíňovou sestavu z masívu JANA, která obsahuje zrcadlo, věšák a botník. Navíc se rozhodli pro Lavici z masivu MET411. A udělali dobře, nemyslíte? Jednotlivé kousky nábytku totiž působí přirozeně, nenuceně a hlavně stylově. Posíláme díky do Jívové.

  

  

Tuto skříňku z borovicového masivu si navrhla sama klientka z Domažlic a svou představu si nechala realizovat u nás. Spodní díl je složen z Komody z masivu Šumava 50 a vrchní je vyroben speciálně na přání naší milé klientky. I vy si můžete plnit své představy a sny o nábytku, a my se je samozřejmě pokusíme bezezbytku uskutečnit. A naší sympatické klientce přejeme další dizajnérské nápady a budeme jen rádi, pokud opět toto dobrodružství podnikne s námi. Děkujeme…

Bílý nábytek prostě frčí. Do svého soukromí nás nechali nahlédnout i naši klienti z Jižní Moravy, kteří si od nás nechali dovézt masivní dřevěný nábytek z kolekce SWEET HOME. Vás obývací pokoj působí velmi svěže a čistě. Děkujeme za krásné fotografie:-).Knihovna SWEET HOME, komoda SWEET HOME, která v tomto případě plní funkci jako TV stolek, vitrína SWEET HOMEkomoda na víno SWEET HOME je velmi kvalitní nábytek, vyrobený z masivního borovicového dřeva. O konečnou úpravu je postaráno díky přírodnímu vosku v dvoubarevné kombinaci. Na přání našich milých klientů je pouze vrchní deska v barvě hnědá - medová.

Fotografie ve vánoční náladě, nám zaslali titéž klienti. Jedná se o stejný interiér, jen o pár měsíců později s názvem, jak sama autorka uvedla.....ve vánoční náladě s kouzlem a duchem vánoc".

    

 

Výbornou volbou do této jídelny ve venkovském stylu je bezesporu tato selská jídelní lavice SWEET HOME a jídelní židle SWEET HOME D25 v barevné kombinaci bílá-ořech, které putovaly k našim klientům do Vyšní Lhoty u Frýdku. Lavice SWEET HOME i židle SWEET HOME jsou v tomto případě na přání našich milých klientů ošetřeny pouze voskem. Krásně Vám to ladí :-).

   

Tato masivní komoda DEJ 59 plní svoji zodpovědnou funkci u našich milých klientů z Prachatic. V Prachaticích se stala součástí dětského pokoje. Komoda z masivního dřeva se však hodí do i jakéhokoliv interiéru Vašeho domova. Věříme, že Vám bude tato skvělá skříňka skvělým pomocníkem :-).

     

Masivní jídelní stůl FARO se stal dominantním prvkem této nádherně zařízené jídelny, naších klientů z obce Kostelní Hlavno, se 426 obyvateli. Jídelní stůl FARO je vytvořen z masivního dubového dřeva a ošetřen přírodním voskem a olejemněmecké značky LIVOS, který je světový výrobce přírodních barev. Děkujeme za krásné fotografie, a přejeme příjemně strávené okamžiky u našeho stolu.

   

Takhle krásně si dokázali svůj vstup do domu vyšperkovat naši klienti z vísky Pchery u Kladna, kterým k srdci přirostla předsíňová stěna z masivu MET 44. Tato předsíňová stěna je vyrobena z masivní borovice a ošetřena pro svou stávající krásu bezbarvým ekologickým lakem. Určitě mi dáte za pravdu, že je nádherná! Děkujeme :-). Fotografie botníku z masivu BOR80 nám zaslali klienti z PRAHY. Rovněž děkujeme :-).

      

Není větší radosti, než když přijde na svět nový človíček. Určitě velkou radost prožívali i mladí manžele z Rosic u Brna, kteří si pro své miminko objednali bílou dětskou postýlku LENA. Věříme, že se Vaše miminko bude v této postýlce cítit jako v bavlnce. Velmi děkujeme za tyto nádherné fotografie, a ať Vám Váš drobeček dělá jen radost :-).

       

Cit pro detail a dokonalé harmonické cítění dokázala sympatická paní z Ústí nad Labem, která si u nás objednala velmi oblíbený nábytek SWEET HOME. Rustikální rohová vitrína SWEET HOME D12 perfektně ladí s dokonalou výmalbou obývacího pokoje stejně, jako rustikální televizní stolek SWEET HOME a závěsná skříňka SWEET HOME. V prostorách pracovny dominuje rustikální komoda SWEET HOME Dřevěný taburet SWEET HOME slouží jako stojan na tiskárnu. Výborný nápad! 

Poslední foto nám poslal klient z malebné vesničky Potěhy u Čáslavi, ke kterému putoval rustikální psací stůl SWEET HOME. Tento stůl nemá vrchní desku lakovanou.

Děkujeme za krásné fotky.  Ať se Vám krásně bydlí :-).

 

  

Jídelní stůl D03 Mexicana v krásném tmavém odstínu dub kouřový si našel místo v Březí, nedaleko Prahy. K jídelnímu stolu Mexicana si sami můžete zvolit nohy vyřezávané, rovné nebo Ludvík. Třetí variantu si vybrala klientka z Ostravy , kde nohy Ludvík byly součásti stolu Sweet Home D3. Židle D25 Mexicana a židle D25 z kolekce Sweet Home tvoří krásnou jídelní sestavu obou typů nábytku. Kulatý jídelní set Sweet Home D3 a židle D25 naleznete nyní v akci za zajímavé ceny.

jídelní Stůl Mexicana D3 dub kouřový Kulatý jídelní stůl D3 Mexicana Jídelní sestava Mexicana Kulatý bílý stůl Sweet Home Kulatý bílý stůl Sweet Home D3 Jídelní bílý stůl Sweet Home D3

Zručnost a smysl pro detail ukázala majitelka chalupy v obci Sazomín. Posuďte sami :-) pro vybavení chalupy si majitelé pořídili kredenc Sweet Home D14 a dle požadavků byly záda kredence také ve světle hnědém odstínu. Pro uložení svršků je zde skříň Sweet Home VIT08, Manželská postel Sweet Home ACC, jako noční stolek použili majitele k posteli taburet Sweet Home. V krásné prostorné místnosti kde dominantou je nádherná pec je umístěn jídelní set Sweet Home : jídelní stůl MES03 120x80cmjídelní židle Sweet Home D25 a bílá lavice D25 Sweet Home v délce 160cm

Rustikální Jídelní set Sweet Home Dřevěná kredenc Sweet Home D14 Selská jizba Sweet Home Bílý jídelní set Sweet Home Bílá skříň provence Sweet Home vesnický nábytek Sweet Home bílá postel vintage Sweet Home

Pro svého školáka rodiče pořídíli studentský nábytek Alex v nádherným barvách. V sestavě naleznete Skříň z masívu Alex se šuplíkem, dřevěná truhla Alex dřevěná dvoubarevná komoda Alex, regál z masívu Alex, postel z masívu 90x200cm Alex a na míru vyrobený psací stůl z masivní borovice Alex. Pokud chcete tento pokoj pro svoji holčičku pak je zde varianta dětký nábytek z masívu Mája v elegantní růžové barvě.

studentský pokoj z masívu Bílá skříň z masívu Bella bílý regál z masívu postel z masívu bílo hnědá Bílý psací stůl z masívu bílá růžová postel z masívu Mája

Nádherná sestava nábytku z kolekce Sweet Home si našla své místo v krásné obci Strakov nedaleko Litomyšle. Zde si klienti vybrali krásný bílý jídelní set Swet Home. Krásná a jednoduchá lavice Sweet Home, Jídelní židle Sweet Home SIL012 a jídelní bílý stůl Sweet Home Mes03 160x90cm. Rustikální kredenc Sweet Home D14 skvěle poslouží k uložení nejnutnějších věcí. Nádherná pec , která je dominantou celé místnosti je doladěna bílými dvířky, ktreré si zákazník nechal vyrobit u místního stolaře a my jsme z nábytkem dodali barvu a originální kování, tak aby vše ladilo. 

nábytek sweet home rustikální kredenc sweet home D14 rustikální bíly nábytek rustikální jídelní set sweet home rustikální bílá jídelna sweet home rustikální bílý nábytek sweet home Rustikální bílá lavice sweet home bílá lavice venkovský nábytek

Stylový rustikální nábytek Mexicana si pořídili klienti do obývacího pokoje. Zde si klienti vybrali Knihovny Mexicana a to rovnou dvě v různých šířkách. Užší knihovna Mexicana D11 1/2 a Rustikální knihovna Mexicana D11. Jako televizní stolek zvolili typ TV stolek Mexicana D32Do obce Švihov si klientka přála krásný rustikální stůl Mexicana D37 a k tomu si pořídila stylovou židli s opěrkami Mexicana D20. 

Velmi originálně a prakticky posloužila našmu zákazníkovi knihovna Mexacana D11. Knihovna nemusí být jen na knížky :-)

rustikální nábytek mexicana rustikální knihovna Mexicana Stylový nábytek z masívu Mexicana Televizní stolek Mexicana Rustikální regál mexicana Rustikální psací stůl Mexicana 

Rustikální voskovaný nábytek z kolekce Sweet Home, putoval ke klientům do obce Chvalčov. Rustikální knihovna Sweet Home D11 v šířce 115 cmRustikální komoda Sweet Home Com06 v barevné kombinaci bílá - hnědá, Rustikální voskovaný Tv stolek D32

Rustikální knihovna Sweet Home D11 Bílá knihovna z masívu Sweet Home D11 Rustikální komoda Sweet Home com 06  Bílá komoda Sweet Home voskovaná com 06 rustikální nábytek Sweet Home

Postel z masívu - smrk. Postel Magdaléna v Ostravě. Velice praktická postel, která do budoucna může být rozdělena na dvě jdenotlivé postele. Tuto postel najdete v kategorii postele ze smrkového masívu. Postýlka pr miminko putovala k zákazníkům do Prahy :-)

Postel z masívu Mgadaléna smrkové postele Manželská postel Magdaléna Postýlka pro miminka Kacper srdíčko

Nábytek z masívu klasik je mezi klienty oblíbený od nepaměti. Klienti z malebné vesničky Karolínka si pořídíli do svého domečku komody z masívu klasik a skříň z kolekce Klasik. Komoda z masívu Eva je velmi praktická šuplíková komoda. Komoda z masívu Markéta je rozšířená o skřínku na pravé straně. Celou sestavu krásně doplnila skříň z masívu Monika.

skříň z masívu Monika skříně z masívu klasik komoda z masívu Eva komody z masívu borovice dřevěné skříně z masívu dřevěné komody z masívu

Dubový jídelní stůl Porto v délce 180 cm jsme přivezli do Prahy. Televizní stolek Porto si to namířil na druhou stranu naši vlasti a přesněji do malebné vesničky Dančovice. Dubový nábytek Porto naleznete v kategorii Dubová kolekce Porto.

Dubový jídelní stůl Porto Dubový stůl z masívu Porto tv stolek portoDubový televizní stolek Porto Tv stolek z masivu dubu Porto 

Nádherný bílý nábytek plný romantiky z kolekce Sweet Home jel ke klientům do města Klatovy. Celodřevěná skříň z masívu Sweet Home D10/3 a Elegantní bílá knihovna Sweet Home D11.

Bílá rustikální knihovna sweet home D11 Bílá šatní skříň sweet home Bílý nábytek vesnický Venkovský nábytek bílá knihovna 

Pohodlí a klidný spánek nabídla paní Martynkové z Třince buková postel Dana 180x200cm. Klientka doplnila bukovou postel Dana o noční stolky Praha , které jsou vyrobené z borovice. 

postel z masívu Dana 180x200cm buková postel Dana a noční stolky praha Noční stolek z masívu Praha

Rustikální jídelní židle D22 z kolekce Sweet Home putovaly k naši klientce do Hradce Králové 

Rustikální jídelní židle D22 Dřevěná židle Sweet Home D22  Romantické bílé židle D22 Bílé jídelní židle D22

Masivní nábytek se hodí do každé místnosti. Selskou Jizbu si vybavili klienti Domova u Fontány. Vitrína z masívu Šumava 68A, Psací stůl z masivní borovice MET186 

masivní nábytek selská jizba Dřevěný psací stůl z masívu Vitrína z masívu šumava 

Krásný venkovský nábytek si pořidila do svého domečku naše klientka z města Dolní Bousov. Rustikální nábytek Sweet Home a um Paní domu šly ruku v ruce... posuďte sami  :-) 

Klientka si vybrala: rustikální komoda Sweet Home COM06, Rustikální knihovny D11 Sweet Home a Dřevěný psací stůl Sweet Home D37

Rustikální Knihovna Sweet Home D11 bílý nábytek Sweet Home Bílý nábytek venkovský styl Sweet Home vesnický nábytek sweet home

Rustikální nábytek Mexicana - Nový Bor. Klient postupně doplňoval celou kolekci Mexicana a nakonec se z toho vyklubal krásný útulný domov :-) V sestavě jsou: Rustikální komoda Mexicana COM06Stylový televizní stolek D31Vitrína z masívu Mexicana VIT05Rustikální komoda D88Dřevěná stylová vitrína MexicanaKonferenční stoleček Mexicana CEN06

Dřevěný nábytek Mexicana Stylová komoda ACC dřevěná Vitrína mexicana sestava Mexicana  Dřevěná vitrína mexicana

Rustikální knihovna Sweet Home - Šafaříkovi Kladno. Děkujeme za nádherné fota malého syna paní Šafaříkové!!! Krása

Knihovna Sweet Home Rustikální knihovna D11 Rustikální knihovna Mexicana dřevěná židlička z masívu

Rustikální nábytek Sweet Home - Zájezdní hostinec na Štěpáně. Útulné prostředí nadchne všechny milovníky dobrého jídla. 

   kolekce sweet home - rustikální nábytek venkovský styl nábytek sweet home

Zahradní nábytek z masívu - Semily. Zahradní nábytek jsme přivezli do malebné vesničky nedaleko Semil. Krásně se vyjímá na terase nové dřevěné roubenky, kterou si majitelé vysnili.

  zahradní nábytek z masívu

Rustikální stylový stůl KALA III - paní Anna, Hrádek. Tento krásný a velmi stylový dubový stůl Kala si paní Anna pořídila ke své sedací soupravě, kterou má již 15let. To je důkaz toho , že masivní stylový nábytek se hodí do každé domácnosti.

  Rustikální konferenční stolek Kala Konferenční stoleček KALA Dubový konferenční stolek

Dubová vitrína Atlanta - paní Alice, Praha

  

Zahradní nábytek - balkónový komplet LUK - Hrdličkovi - Šumava

balkónový set Luk zahradní nábytek LUK dřevěný zahradní set

Břízová komoda Donella u paní Smetanové - Praha

Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella Břízová komoda Donella

Břízové komody našich klientů z Vrbové Lhoty.

Dřevěná komoda z masívu Břízová komoda Santino Stylová masivní komoda Feliciano nabytek Rodan Dřevěný stoleček Rodan

Pracovní stůl - na zakázku - břízový masív - pohledová zadní strana

pracovní stůl z břízového masívu břízový pracovní stůl

Dřevěná truhla od pana Kozelky z Jihlavy

truhla z masivutruhla z masívu

Rustikální skřínka u paní Adélky - děkujeme :-)

  rustikální skřínka acc53