O NÁS

Sídlo společnosti:


NANO Systems s.r.o.

Na Nivách 2147/24

Ostrava Zábřeh

70030

IČ:46577084

DIČ:CZ46577084


Objednávky:

Tel.:+420 724 853 619

E-mail:  info (zavináč) nabytekvkostce.cz
E-mail: objednavky (zavináč) nabytekvkostce 

Fakturace:

Tel.:+420 725 685 069

E-mail: fakturace (zavináč) nabytekvkostce.cz

 Reklamace:

reklamce (zavináč) nabytekvkostce.cz

Jednatel společnosti:

Radim Křižovský

Obchodní manažér:

Maryla Pietroszová


Bankovní spojení:

Česká spořitelna
č.ú.:
 1678542369/0800


Naše firma NANO Systems s.r.o. se specializuje na prodej nábytku z masivu. Našim klientům nabízíme nábytek vyrobený z našich evropských dřevin jako je buk, dub, borovice, smrk nebo bříza.

Na našich stránkách www.nabytek-v-kostce.cz najdete nábytek do ložnice, jako jsou postele, matrace, rošty, noční stolky, komody či skříně. Pro vybavení jídelny nabízíme stoly, židle, příborníky a kredence. Kancelář či pracovnu zařídíte kvalitním psacím stolem z masivu, regálem na pořadače nebo vitrínou. Úzká spolupráce s výrobci jak z tuzemska tak i ze zahraničí nám dovoluje nabídnout klientům, v rámci našich možností, nábytek na míru. V naši nabídce naleznete různé druhy nábytku jako například nábytek z kolekce Rodankterý je vyroben ze 100% břízového masivu nebo rustikální nábytek mexického designu. Pro milovníky nábytku z borovice nabízíme kolekci Klasik, který potěší každého klienta. Velkou oblibou se u nás těší madivní dubový nábytek Dekort, který nabízí mnoho variant dubového masívu a to nábytek Atlanta, Faro, Orlando nebo Porto.

Pro klienty, kteří hledají kvalitní postele a matrace jsme připravili nabídku na www.masivni-postele.eu

Zařijute pracovnu, dílnu nebo hobby místnost?? Pak vše najdete na www.kvalitni-regaly.eu , kde se zárukou 5-ti let nabízíme kvalitní české kovové regály.

A naše vizitka ... to jsou reference našich spokojených zákazníků, které najdete zde.