Nábytek z masivu

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Psací stůl MEXICANA BIR24

Nové

Pracovní stůl MEXICANA BIR24 je součástí kolekce MEXICANA, která upoutá pozornost všech, kteří mají rádi dřevěný masivní nábytek. Vhodný výběr let a suků ve dřevě spolu s přírodním voskem dává vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Inspirace v sekci REALIZACE.

Více informací

Free delivery !

10 750 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 76 cm
Hloubka 60 cm
Šířka 135 cm
Materiál borovicový masív
Dodáváno v celku
Termín dodání DPW 14-16 týdnů

Více informací

Rustikální celomasivní psací stůl MEXICANA BIR24 z borovice

Psací stůl MEXICANA BIR24 je vyroben z jakostního masivního borovicového dřeva a ošetřen voskem, jehož barevnou variantu si můžete zvolit (vosk světle hnědý-medový, kaštan, ořech, dub tmavý a dub kouřový, vosk bezbarvý). Vosk je ručně nanášen štětcem.

Doporučujeme nechat nábytek ošetřit lakem. Pokud si objednáte psací stůl ve vosku je nutno používat podložku, aby nedošlo k poškození horní desky stolu.

Za příplatek je možno nechat nábytek ošetřit lakem.

Lakovaný nábytek je natřen polomatným čirým lakem nejvyšší kvality. Takto ošetřený dřevěný nábytek není citlivý na působení vlhkosti, vody a teplotní změny. Lakovaný nábytek odolává všem těmto faktorům. Díky ochraně vrstvy laku je dřevo dobře chráněno před drobným mechanickým poškozením a změnou barevnosti nábytku.

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

Psací stůl MEXICANA BIR14 je celomasivní psací stůl, který disponuje četností úložných prostor. Stůl nabízí 4 šuplíky (d. 32,5 - v. 14,5 cm), v druhé části pak šuplík a policovou skříňku s dvířky (v. 49,5 – š. 32,5 cm) s ozdobným frézováním. Dvířka i šuplíky vlastní ozdobné frézování, díky němuž stůl získává rustikální charakter a romantickou podobu. Z masivu jsou rovněž vyrobeny i drážky na šuplíky a vrchní 3 cm vysoká deska pracovního stolu, spodní sokl má tloušťku 3 cm.

Pracovní stůl MEXICANA BIR14 je součástí kolekce klasického rustikálního nábytku MEXICANA, který si zachovává svou linii po několik desetiletí a jehož vzhled se řídí tradiční venkovskou podobou. Tento nadčasový nábytek se těší velké oblibě u našich zákazníků. Při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase, přesto Však budete vlastníky stále moderního a nestárnoucího nábytku.

Kolekce MEXICANA nabízí kvalitní celomasivní nábytek, který je vyroben z 100% masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Stylovou podobu tomuto nábytku dodávají retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod, které jsou účelově zrezivělé či zkorodované, což vyvolává dojem romantického venkova.

Obdobou rustikální kolekce MEXICANA je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského či vesnického stylu a stylu PROVANCE.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc -  400 Kč.

Recenze

Známka 
2016-07-14

JAN RAJCA

Mohu jen doporučit. Nádherná práce!!!

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Psací stůl MEXICANA BIR24

Psací stůl MEXICANA BIR24

Pracovní stůl MEXICANA BIR24 je součástí kolekce MEXICANA, která upoutá pozornost všech, kteří mají rádi dřevěný masivní nábytek. Vhodný výběr let a suků ve dřevě spolu s přírodním voskem dává vyniknout nádherné kresbě dřeva.

Inspirace v sekci REALIZACE.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: