Nábytek z masivu

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Břízová toaletka MAURIO C1

Nové

Břízová toaletka MAURIO je kosmetický stolek, který si zamiluje každá žena toužící po kousku soukromí a dostatečném prostoru při líčení a zkrášlování sebe sama.

Toaletní stolek MAURICIO je tichý společník, který bude vždy po ruce a jeho dokonalý design bude vévodit a zkrášlovat interiér Vašeho domova. 

Více informací

Free delivery !

12 640 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 75 cm
Hloubka 55 cm
Šířka 100 cm
Dodací lhůta RD 6 - 8 týdnů
Materiál břízový masiv
Dodáváno v celku

Více informací

Břízová toaletka MAURIO bude dozajista dominovat v každé ložnici, studentském pokoji anebo pracovně. Je ručně vyrobena z břízového masivního dřeva (rozměr hranolů 7x7 cm) a ošetřena voskem, aby se zachovala její přirozená podoba na dlouhou dobu.

Břízová toaletka MAURIO nabízí krásné zrcadlo, které však netvoří jeden kus nábytku - je dodáváno zvlášť a je jen na Vás, zda si zcadlo upevníte na stěnu anebo necháte volně položené na toaletce, opřené o stěnu.

Toaletku MAURIO nabízíme v několika nejoblíbenějších barevných odstínech. Dřevo je krásně tónované a přitom si zachovává svou přirozenost. Na voskování je kladen velký důraz, proto je vše prováděno ručně, poctivou řemeslnickou prací. Na Vaše přání je možno objednat toaletku se šuplíky s mechanizmem tichého zavírání BLUM (400kč za jeden pár).

Břízová toaletka MAURIO C1 obsahuje stolek se šuplíky a zrcadlo (70x70 cm).

Břízová toaletka MAURIO C1 je součástí luxusní kolekce nábytku z břízového masívu RODAN, která Vás přesvědčí, že v jednoduchém vzezření se opravdu skrývá více, než čekáte. Každý kus nábytku je propracován k dokonalosti, za to vděčíme poctivým řemeslníkům, kteří se s každým kusem dřeva doslova mazlí. V každém kuse nechávají svůj podpis. Vše provádějí ručně od hrubého opracování, až po nanesení vosku, proto je tento nábytek tak výjimečným. Břízovou toaletku, můžete libovolně kombinovat s dalším břízovým nábytkem z řady Rodan. Podle svých představ si můžete ve stejném designu vytvořit originální pracovnuložnici nebo obývací pokojBřízový masív z řady Rodan je vhodný pro ty, kdo oceňuje přirozenou krásu a jednoduchost.

Vzhledem k vysoké hmotnosti nábytku je nutné, aby si zákazník při dovozu zajistil pomoc dalších 2 osob.

Ošetřování a údržba:

  • nábytek je vyroben z masívu - břízy (vyjma kování a úchytek) a lze jej zařadit mezi ekologické výrobky
  • zadní část skříní, vitrín, komod a také dna zásuvek jsou z břízové dýhy tl.5mm
  • nábytek je ošetřen přírodním voskem s barevným pigmentem
  • odlišnosti v odstínech - suky, praskliny a nerovnosti jsou přirozenými vlastnostmi dřeva
  • nábytek je nutno chránit před vlhkostí a vodou (doporučená hodnota relativní vlhkosti vzduchu v místnosti je 60% +- 5% a teploty 22°C +- 4°C)
  • při styku s ostrými předměty může být povrch mechanicky poškozen; poškození lze odstranit přebroušením a zavoskováním povrchu poškozeného místa (tuto činnost doporučujeme svěřit odborníkovi)
  • voskovaný nábytek je nutné ošetřovat přípravky s obsahem přírodního vosku, které dávají nábytku přirozený vzhled a chrání jeho povrch
  • přípravky je nutno nanášet na povrch výhradně pomocí měkkého hadříku (bavlna)
  • pravidelné ošetřování nábytku má pozitivní vliv na jeho vzhled a životnost
  • dřevo díky přírodní úpravě povrchu má antistatické vlastnosti a zabraňuje usedání prachu

Nechte se inspirovat realizaci našich spokojených zákazníků!

Recenze

Známka 
2015-02-24

Doporučujeme

Kvalitní a velmi pevný nábytek. Manželka je velmi spokojena a já taky - kvalita přes internet se cení. Zdravíme z Velvar

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

Břízová toaletka MAURIO C1

Břízová toaletka MAURIO C1

Břízová toaletka MAURIO je kosmetický stolek, který si zamiluje každá žena toužící po kousku soukromí a dostatečném prostoru při líčení a zkrášlování sebe sama.

Toaletní stolek MAURICIO je tichý společník, který bude vždy po ruce a jeho dokonalý design bude vévodit a zkrášlovat interiér Vašeho domova. 

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: