Sedací soupravy

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Rohová sedací souprava GAIA

Nové

Rohová sedací souprava GAIA je stylová a velmi moderní rozkládací sedací souprava, kterou lze využít i jako lůžko na přespání.

Rohová sedací souprava GAIA nabízí rovněž polohovatelné záhlavníky pro dokonalou relaxaci při sezení, moderní design a kvalitní provedení.

Více informací

Free delivery !

42 250 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Dodáváno v demontu
Termín dodání WER 14 -18 týdnů
Výška sedu 48 cm
Počet dodávaných kusů 3 ks
Úložný prostor ne
Rozkládaní ano
Polohování ano

Více informací

Moderní rohová sedací souprava GAIA rozkládací.

Rohová sedací souprava GAIA je moderní rozkládací rohová sedací souprava, která nabízí dokonalý komfort sezení a díky polohovatelným záhlavníkům i perfektní relax. Zadní část sedací soupravy je potažená stejnou látkou jako celá sedací souprava, tudíž lze umístit i do volného prostoru. Díky systemu Puma lez sedačku rozložit na lůžko na přespání (150x200 cm).

  • Nastavení hloubky sedu (manualní)
  • Polohovatelné záhlavníky pro dokonalý relax
  • Snadné rozložení pomocí systému Puma.
  • Kostra sedací soupravy je vyrobená z masivního dřeva a dřevotřísky.
  • Výrobce použil na pohovku vlnité pružiny.
  • Pravé i levé provedení.
  • Kovové nožky (10 cm) - odstín chrom

Sedací souprava GAIA nabízíme v pravém i levém provedení.

  • pravé provedení - kratší strana na pravé straně - při čelním pohledu
  • levé provedení - kratší strana na levé straně - při čelním pohledu

Sedací souprava GAIA nabízíme s volitelnou barvou i typem potahové látky (viz. vzorník). Vybraný potah vepište prosím do poznámky při objednávce.

Textilie CALDO - Extrémně módní látka připomínající vlnu a fleece. Je šetrná k pokožce a zároveň velmi odolná vůči oděru. Pěkná struktura a široká škála barev znamenají, že textilie na nábytku nejen potěší oko, ale také podporuje odpočinek.Sedací nábytek pokrytý látkou Caldo vypadá velmi exkluzivně a přirozeně .

Složení 100% PES. Hmotnost  380 g / m2 ± 5%. Odolnost proti oděru: 100 000 cyklů.


Textilie CROWN je měkký potahový materiál příjemný na dotek, který je ideální volbou pro jakýkoliv čalouněný nábytek. Materiál dokonale zdůrazňuje tvar a charakter nábytku. Typ: mikrovlákno.

Složení: 92% polyester / 8% nylon. Hmotnost: 360g / m² ± 5%. Odolnost proti oděru: 89 000 cyklů.

Textilie JASMINE je odolná proti oděru, velmi pevná, super měkká a je k dispozici v přirozené škále barev. Je to plyš, takže je i na dotek příjemná, elegantní, stylové a měkoučká.
Složení: 100% PES. Hmotnost: 330 g / m2. Odolnost proti oděru: 100 000 cyklů.

Textilie JAZZ je univerzální a nadčasová kolekce s jemnou strukturou, přirozeným vzhledem a dvoubarevným efektem. Tlumená přírodní paleta barev tkaniny JAZZ dodá sedacímu nábytku harmonii.

Složení: Polyester. hmotnost 470 g/m2. Odolnost proti oděru: 45 000 cyklů.

Textilie KRONOS je moderní potahová látka příjemná na dotek, která se dokonale hodí do každého interiéru. Čalounická textilie Kronos je materiál, který každému nábytku přidá styl a originalitu. Široká škála barev vás vybízí k vytvoření jedinečného uspořádání, které definuje váš oblíbený styl. Tkanina je tlustá, velmi příjemná na dotek s rovnoměrnou barvou. Tato tkanina je jedním z nejčastěji zvolených potahových materiálů našich zákazníků.

Složení 100% PES. Hmotnost 275 g / m2 ± 5%. Odolnost proti oděru:50 000 cyklů.

Textilie MILOS je pokryta speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým namočením tekutiny. Tím se zabrání tomu, aby textilie okamžitě absorbovala vodu, což způsobí kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírový ručník k jemnému filtrování rozlité kapaliny.

Složení 100% PES. Hmotnost 300 g/m2 +/- 5% . Odolnost proti oděru: 45 000 cyklů.

 

Recenze

Napsat recenzi

Rohová sedací souprava GAIA

Rohová sedací souprava GAIA

Rohová sedací souprava GAIA je stylová a velmi moderní rozkládací sedací souprava, kterou lze využít i jako lůžko na přespání.

Rohová sedací souprava GAIA nabízí rovněž polohovatelné záhlavníky pro dokonalou relaxaci při sezení, moderní design a kvalitní provedení.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: