Sedací soupravy

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Čalouněný taburet PIETRO

WERPHOENITAB

Nové

Čalouněný taburet PIETRO je idealní doplněk pro sedací soupravu Pietro. Moderní čalouněný taburet do obývacího pokoje, díky které bude Váš interiér útulný domov.

Čalouněný taburet PIETRO pro Váš komfort a dokonalý interiér.

Více informací

Free delivery !

4 840 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 46 cm
Hloubka 70 cm
Šířka 90 cm
Termín dodání 8-12 týdnů
Počet dodávaných kusů 1 ks
Úložný prostor ne

Více informací

Moderní čalouněný taburet PIETRO.

Čalouněný taburet PIETRO je velice moderní a stylový taburet bez úložného prostoru, který je idealní doplněk pro sedací soupravu Pietro. Sedák taburetu je vyplněn elastickou polyuretanovou pěnou T30+vlnité pružiny, což zaručuje komfort během používání.

Taburet nabízíme s volitelnou barvou i typem potahové látky (viz. vzorník). Vybraný potah vepište prosím do poznámky při objednávce.

Textilie CALDO - Extrémně módní látka připomínající vlnu a fleece. Je šetrná k pokožce a zároveň velmi odolná vůči oděru. Pěkná struktura a široká škála barev znamenají, že textilie na nábytku nejen potěší oko, ale také podporuje odpočinek.Sedací nábytek pokrytý látkou Caldo vypadá velmi exkluzivně a přirozeně .

Složení 100% PES. Hmotnost  380 g / m2 ± 5%. Odolnost proti oděru: 100 000 cyklů.


Textilie CROWN je měkký potahový materiál příjemný na dotek, který je ideální volbou pro jakýkoliv čalouněný nábytek. Materiál dokonale zdůrazňuje tvar a charakter nábytku. Typ: mikrovlákno.

Složení: 92% polyester / 8% nylon. Hmotnost: 360g / m² ± 5%. Odolnost proti oděru: 89 000 cyklů.

Textilie JASMINE je odolná proti oděru, velmi pevná, super měkká a je k dispozici v přirozené škále barev. Je to plyš, takže je i na dotek příjemná, elegantní, stylové a měkoučká.
Složení: 100% PES. Hmotnost: 330 g / m2. Odolnost proti oděru: 100 000 cyklů.

Textilie JAZZ je univerzální a nadčasová kolekce s jemnou strukturou, přirozeným vzhledem a dvoubarevným efektem. Tlumená přírodní paleta barev tkaniny JAZZ dodá sedacímu nábytku harmonii.

Složení: Polyester. hmotnost 470 g/m2. Odolnost proti oděru: 45 000 cyklů.

Textilie KRONOS je moderní potahová látka příjemná na dotek, která se dokonale hodí do každého interiéru. Čalounická textilie Kronos je materiál, který každému nábytku přidá styl a originalitu. Široká škála barev vás vybízí k vytvoření jedinečného uspořádání, které definuje váš oblíbený styl. Tkanina je tlustá, velmi příjemná na dotek s rovnoměrnou barvou. Tato tkanina je jedním z nejčastěji zvolených potahových materiálů našich zákazníků.

Složení 100% PES. Hmotnost 275 g / m2 ± 5%. Odolnost proti oděru:50 000 cyklů.

Textilie MILOS je pokryta speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým namočením tekutiny. Tím se zabrání tomu, aby textilie okamžitě absorbovala vodu, což způsobí kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírový ručník k jemnému filtrování rozlité kapaliny.

Složení 100% PES. Hmotnost 300 g/m2 +/- 5% . Odolnost proti oděru: 45 000 cyklů.

 

Recenze

Napsat recenzi

Čalouněný taburet PIETRO

Čalouněný taburet PIETRO

Čalouněný taburet PIETRO je idealní doplněk pro sedací soupravu Pietro. Moderní čalouněný taburet do obývacího pokoje, díky které bude Váš interiér útulný domov.

Čalouněný taburet PIETRO pro Váš komfort a dokonalý interiér.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: