Dubová kolekce Vigo

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Dubová kolekce Vigo

Imponující tvary, jednoduchost a vzdušnost. Nábytek Vigo se vyznačuje výraznými tvary, jednoduchou elegancí a efektivními doplňky. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva a kovových prvků působí moderní a jedinečným dojmem. V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Detaily jako podsvícen...

Imponující tvary, jednoduchost a vzdušnost. Nábytek Vigo se vyznačuje výraznými tvary, jednoduchou elegancí a efektivními doplňky. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva a kovových prvků působí moderní a jedinečným dojmem. V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Detaily jako podsvícená stěna a loftové prvky se budou krásně vyjímat. Kolekce Vigo je splněním snu o osobitém, stylovém bydlení z masivu s velkým množstvím úložného prostoru.

Zobrazit

Dubová kolekce Vigo Počet produktů: 33

Podkategorie

  • Dubová předsíň Vigo

    Dekorační a praktický, spojuje přírodní a moderní materiály jako kov - zaujme na prví pohled. Vigo Předsíň snoubí přírodní materiály s loftovými prvky. Kovové prvky jakby nadnášejí nábytek nad zemí  a dubové kartáčované dřevo dává nábytku přírodní nádech.

  • Dubový obývací pokoj Vigo

    Představuje nádherný nábytek do obývacího pokoje, kteý zaujme svými imponujícími tvary, jednoduchostí a vzdušností. Dubový nábytek VIGO se vyznačuje rovněž výraznými tvary, jednoduchou elegancí a efektivními doplňky. Harmonické sloučení kartáčovaného masivního dubového dřeva, dubové dýhy a kovových prvků působí moderním a jedinečným dojmem. V kolekci Vigo naleznete komody, stěny nebo vitríny, které lze spolu kombinovat. Znatelná struktura dřeva a loftové prvky se budou krásně vyjímat. Kolekce Vigo je splněním snu o osobitém, stylovém bydlení z masivu s velkým množstvím úložného prostoru.

na stránku
Zobrazeno 1 – 27 z 33 položek
Zobrazeno 1 – 27 z 33 položek