Komody z masivu

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Komoda MEXICANA CON24

Nové

Komoda MEXICANA CON24  je rustikální komoda z borovicového dřeva, která může sloužit i jako vysoký noční stolek do ložnice.

Masivní komoda MEXICANA je originální nábytek španělského stylu, který bude v interiéru Vašeho domova vždy nepřehlédnutelným.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Více informací

Free delivery !

5 080 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 65 cm
Hloubka 40 cm
Šířka 50 cm
Materiál borovicový masív
Dodáváno v celku
Termín dodání DPW 14-16 týdnů

Více informací

Komoda MEXICANA CON24 z masivní borovice, noční stolek

Komoda z masívu MEXICANA CON24 je celomasivní komoda vyrobena z borovicového masivního dřeva (jen zadní stranu tvoří dřevěná dýha) a ošetřena voskem, dle výběru (vosk světle hnědý-medový, ořech, kaštan, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý). Ze dřeva jsou rovněž vyrobeny i pojezdy na šuplíky a police.Vosk je ručně nanášený štětcem. Vnitřní prostory komody nejsou ošetřeny voskem, jsou ošetřeny pouze bezbarvým nátěrem tak, aby co nejvíce vynikla krása přírodního dřeva.

Za příplatek je možno nechat nábytek ošetřit lakem.

Lakovaný nábytek je natřen polomatným čirým lakem nejvyšší kvality. Takto ošetřený dřevěný nábytek není citlivý na působení vlhkosti, vody a teplotní změny. Lakovaný nábytek odolává všem těmto faktorům. Díky ochraně vrstvy laku je dřevo dobře chráněno před drobným mechanickým poškozením a změnou barevnosti nábytku.

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

Výrobce světle hnědého vosku je firma FIDES a výrobce ostatních vosků je firma LIBERON.

Komoda MEXICANA CON24 obsahuje tři výsuvné šuplíky. Komoda má více využití - například jako  vysoký  noční  stolek, či  odkládací  skříňku  v obývacím  pokoji  na knížky. Komoda najde své  použití i v předsíních. Stylové úchytky podtrhují celkový vzhled kolekce Mexicana.  

Rustikální komoda MEXICANA je součástí kolekce klasického rustikálního nábytku MEXICANA, který si zachovává svou linii po několik desetiletí a jehož vzhled se řídí tradiční venkovskou podobou. Tento nadčasový nábytek se těší velké oblibě u našich zákazníků. Při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase, přesto Však budete vlastníky stále moderního a nestárnoucího nábytku.

Kolekce MEXICANA nabízí kvalitní celomasivní nábytek, který je vyroben z 100% masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří dřevěná dýha. Stylovou podobu tomuto nábytku dodávají retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod, které jsou účelově zrezivělé či zkorodované, což vyvolává dojem romantického venkova.

Obdobou rustikální kolekce MEXICANA je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského či vesnického stylu a stylu PROVANCE.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc 400 Kč.

Recenze

Napsat recenzi

Komoda MEXICANA CON24

Komoda MEXICANA CON24

Komoda MEXICANA CON24  je rustikální komoda z borovicového dřeva, která může sloužit i jako vysoký noční stolek do ložnice.

Masivní komoda MEXICANA je originální nábytek španělského stylu, který bude v interiéru Vašeho domova vždy nepřehlédnutelným.

Inspirujte se v naši sekci REALIZACE.

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: