Rustikální nábytek

Slevy

Nejprodávanější produkty

Novinky

Prohlédnuté produkty

Nábytek Provence

Rustikální stolek MEXICANA CON07

Nové

Rustikální stylový stolek MEXICANA z borovicového masivu je klasika, která Vás okouzlí každý den.

Dřevěný stůl Mexicana CON07 se bude vyjímat zejména v ložnici jako toaletní stoleček.

Více inspirace najdete v naši sekci REALIZACE

Více informací

Free delivery !

8 850 Kč

Přidat na seznam přání

Parametry

Výška 76 cm
Hloubka 45 cm
Šířka 120 cm
Materiál borovicový masív
Dodáváno v celku
Termín dodání DPW 14-16 týdnů

Více informací

Stylový rustikální stůl Mexicana CON07

Rustikální stolek  MEXICANA CON07 je vyroben z jakostního masivního borovicového dřeva a ošetřen voskem, jehož barevnou variantu si můžete zvolit ( vosk světle hnědý-medový, kaštan, ořech, dub tmavý, dub kouřový anebo vosk bezbarvý).

Za příplatek je možno nechat nábytek ošetřit lakem.

Výrobce světle hnědého vosku je firma FIDES a výrobce ostatních vosků je firma LIBERON.

Lakovaný nábytek je natřen ekologickým polomatným čirým lakem nejvyšší kvality. Takto ošetřený dřevěný nábytek není citlivý na působení vlhkosti, vody a teplotní změny. Lakovaný nábytek odolává všem těmto faktorům. Díky ochraně vrstvy laku je dřevo dobře chráněno před poškozením a změnou barevnosti nábytku.

Voskovaný nábytek dává interiérům jedinečnou a teplou atmosféru. Použitý je vosk na bází vosku včelího, který umožňuje zachovat přirozenou strukturu a vůni dřeva. Díky tomu vidíme a cítíme pod prsty přirozenou dřevitou strukturu. Voskovaný nábytek jste si oblíbili pro jeho jedinečný a neopakovatelný design, kterým chcete zvýraznit interiéry domovů, chalupy i chaty, restaurací, hotelů i penzionů.

Rustikální stolek  MEXICANA CON07 je vhodný nejen do kuchyně nebo jídelny jako odkladací či servírovací stolek , ale využití najde zejména ve stylové ložnici jako toaletní stolek anebo jako televizní stolek v obývacím pokoji. Tento nábytek můžete doplnit i dalšími výrobky z kolekce MEXICANA.

Rustikální stolek  MEXICANA CON07 je součástí kolekce klasického rustikálního nábytku MEXICANA, který si zachovává svou linii po několik desetiletí a jehož vzhled se řídí tradiční venkovskou podobou. Tento nadčasový nábytek se těší velké oblibě u našich zákazníků. Při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase, přesto Však budete vlastníky stále moderního a nestárnoucího nábytku.

Kolekce MEXICANA nabízí kvalitní celomasivní nábytek, který je vyroben z 100% masivního dřeva, pouze dna šuplíků a záda skříní tvoří sololit. Stylovou podobu tomuto nábytku dodávají retro úchyty a stejně tak i závěsy skříní a komod, které jsou účelově zrezivělé či zkorodované, což vyvolává dojem romantického venkova.

Obdobou rustikální kolekce MEXICANA je bílý nábytek z kolekce SWEET HOME, který potěší všechny milovníky venkovského či vesnického stylu a stylu PROVANCE.

Atypické rozměry po dohodě min. + 20% ceny.

V rámci objednávky lze objednat i vosk navíc 400 Kč.

Recenze

Napsat recenzi

Rustikální stolek MEXICANA CON07

Rustikální stolek MEXICANA CON07

Rustikální stylový stolek MEXICANA z borovicového masivu je klasika, která Vás okouzlí každý den.

Dřevěný stůl Mexicana CON07 se bude vyjímat zejména v ložnici jako toaletní stoleček.

Více inspirace najdete v naši sekci REALIZACE

Napsat recenzi

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: