Vitríny a knihovny Šumava

Slevy

Novinky

Nábytek Provence
Vitríny a knihovny Šumava

Nábytek z borovice z  kolekce Šumava Vám představuje prosklené vitríny z masívu a knihovny z masívu, bez kterých by žádná moderní pracovna, jídelnadětský pokoj obývací pokoj nabyly kompletní. Knihovna z borovice bude v oblibě u každého vášnivého čtenáře, kterému poslouží jako policová skříň na knihy, do které si bude s láskou ukládat všechny...

Nábytek z borovice z  kolekce Šumava Vám představuje prosklené vitríny z masívu a knihovny z masívu, bez kterých by žádná moderní pracovna, jídelnadětský pokoj obývací pokoj nabyly kompletní. Knihovna z borovice bude v oblibě u každého vášnivého čtenáře, kterému poslouží jako policová skříň na knihy, do které si bude s láskou ukládat všechny své oblíbené bestsellery. Dřevěná vitrína z borovice či vitrína z masivu dodá Vaši reprezentační místnosti punc dokonalosti. Nábytek z masivu je právě to, co si Vaš domov žádá, aby byl dokonalým.

Mohlo by Vás zajímat: Komoda, praktická skříňka prověřená časem, Vesnický nebo-li venkovský nábytek, Přeplněná skříň...co dělat?

Zobrazit

Vitríny a knihovny Šumava Počet produktů: 26

Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek
Zobrazeno 1 – 26 z 26 položek